Age of History 2 Apk – 1.059124_LITE indir

Apk İçeriği

Age of History 2 APK – başarılı Age of History oyun serisinin devamı niteliğindedir. Serinin ilk oyunu Age of History olağanüstü bir başarıydı ve bu son sürüm olan Age of History II, devamı niteliğinde. Bu oyunu bu kadar popüler yapan nedir? Age of History II APK, popülaritesini iki ana faktöre borçludur. İlk olarak, çevrimiçi eğlence devi Kongregate’de ücretsiz olarak sunuluyor.

Age of History 2 APK indir

İkincisi, aynı senaryo, ama daha iyi.Age of History 2 APK, ünlü “Antikler” senaryosunun olaylarını takip eder. Oyunun kendisinde, şimdiye kadar görülen en büyük maceranın bir parçasısınız – Mısır adında karanlık, büyülü bir ülke. Göreviniz, tüm dünyayı birleştirmek veya yönetmek için kurnaz diplomasi ve askeri taktikleri kullanmaktır. Age of History’nin ilk versiyonundan farklı olarak, oyuncular artık bir erkek veya kadın kahraman ile tarihteki herhangi bir ırk arasında seçim yapabilir. Tek bir şehir etrafında dönen bir hikaye de var, ancak diğer şehirler de görev yolunuza dahil edilebilir.

Age of History 2 APK

Age of History 2 APK iki sürümle birlikte gelir. Normal sürüm, en son özelliklerle geliştirilmiştir ve Sınırlı Sürüm, standart sürümün tüm içeriğini ve bazı heyecan verici ekstraları içerir. Ayrıca Sanayi Devrimi’nin başlangıcından Viktorya dönemine kadar uzanan üç senaryo ile birlikte gelir. Yeni senaryo paketinde yer alan heyecan verici özellikler var. Arena of Valor Apk

Age of History 2 APK Hileli

Victoria Era – Victoria’nın karanlık, büyülü bir ülkesi kargaşa içinde. Fransızlar tahtı ele geçirdiğinde, Victoria bir zamanlar görkemli ülkesini yeniden inşa etmeye başlamalıdır. Karanlık, büyülü bir dönüş, oyuna ilgi çekici bir dokunuş katıyor. Age of History II’nin karanlık ve büyülü bir versiyonunu deneyimlemek istiyorsanız, o zaman bu sizin için doğru indirmedir!

 

Napolyon Dönemi – Napolyon Bonapart’ın hikayesi, tarihin en kötü şöhretli liderlerinden biridir. İtalya’nın Fransız işgali tamamlandığında, entrika, ihanet ve cinayet ortaya çıkar. İnsanlık tarihinin en etkili isimlerinden birinin kargaşasını ve yükselişini deneyimleyin. Java’nın yenilikçi kullanımı, Age of History 2 APK‘yi akıllı telefonunuzda mümkün kılan şeydir. Android cihazınızda oyunun bu eşsiz yönünün keyfini çıkarın. Oyunun mobil cihazlarda oynanabilen versiyonu ücretsizken, Google Play üzerinden çıkacak olan diğer versiyonu 2,99$ ile biraz daha pahalı.

 

Age of History 2 APK – Fransa’nın kaderini kontrol eden sadece Fransızlar değil. Oyuncular, oyunun her farklı döneminde imparatorlukların yükselişine ve düşüşüne katılma şansına sahipler. Age of History II APK, tarayıcınızı kullanarak akıllı telefonunuzda kolayca oynanabilir ve bilmeniz gereken tüm geçmiş bilgileri sağlar. Ayrıca bir dizi tarihi mini oyun ve aktiviteye sahiptir. Madeni paralar ve tarihi figürler gibi toplanacak çok sayıda eşya da vardır.

Age of History 2 APK Son Sürüm

Büyük Strateji Oyunu – Şimdi, yeni ülkeleri fethetmek yerine, Age of History II’yi kullanarak büyük bir strateji oyunu oynayarak insanların kalbini fethetmelisiniz. Yeni senaryo, genel sonucu etkileyen periyotlar arasındaki güç dengesini değiştirme şansı verir. Her dönem, size büyük bir strateji oyunu oynama fırsatı sunan bir dizi tarihi olaya sahiptir. Özel teklifler, siyasi ittifaklar ve askeri eylemler dahil olmak üzere çeşitli araçları kullanarak tarihin akışını değiştirebilirsiniz. Bu heyecan verici uygulamanın, aşağıdaki blog bağlantımda daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınırlı kaynaklara sahip ücretsiz bir sürümü var.

 

Yükleme Hatası Düzeltmesi – Oyunu oynarken yavaş yükleme ekranı sorunu yaşıyorsanız, bu makaleyi okumaya değer. Age of History 2 APK henüz piyasaya sürüldü ve görünüşe göre yeni senaryoda kullanıcılar için sorunlara neden olan birçok hata var. Diğer hatalarla birlikte oyunun yavaş yüklenmesiyle ilgili kullanıcılardan birçok şikayet vardı. Bence yükleme sorunu çözülmeli ve en son çözümler için interneti kontrol ettim ama ne yazık ki bu çözümler artık çalışmıyor gibi görünüyor. Umarım bu makale, bu yükleme hatası düzeltmesi için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olur – oyuna yardımcı olmazsa.

 

Sonuç olarak, Age of History 2 APK : A Military Campaign, eğlenceli bir mobil oyundur. İster tarihi kara savaşları oynamayı ister tamamen orijinal rastgele oluşturulmuş haritalar ve kampanyalarla eğlenmeyi seviyor olun, oyunculara zevk almak için harika bir strateji ve taktik karışımı sunar. Geliştiriciler, sırayla saldırmak, savunmak ve hatta ordunuza yeni birimler almak için kullanacağınız tüm farklı araziler ve tarihi figürlerle ayrıntılı bir çeşitlilik yaratarak harika bir iş çıkardılar. Benzersiz stratejik haritalar oluşturmak için arazi türünü kullanabilirsiniz ve bu, Age of History II: A Military Campaign’in benzersiz bir özelliğidir.

Array
Share Age of History 2 Apk – 1.059124_LITE indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir