Among Us Mod Apk 2021
Among Us Mod Apk 2021

Among Us Mod Apk 2021

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Among Us
Package com.innersloth.spacemafia
Yayıncı Innersloth Llc
Kategori Aksiyon
Versiyon 2021.11.9.5
Boyutu 122
Yorum Android 6.0 and up
Mod Özelliği Unlocked
Son Güncelleme
Ekip arkadaşlarına çok oyunculu bir takım çalışması ve ihanet oyununda katıl! Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 oyuncu ile çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynay ...

Apk İçeriği

Aramızda, hızlı oynanışı ekip çalışması ve strateji Among Us Mod Apk  unsurlarıyla birleştiren stratejik bir tahta oyunudur. Dört ila on gerçek oyuncu ile oynanır ve oyunun asıl amacı, daha sonra uzay gemisinde saklanmaya ve bölünmeye neden olacak sahtekarı bulup öldürmektir. Ayrıca oyunda tamamlamanız gereken birçok görev var. Kazanmak istiyorsanız bu görevleri çözmeli ve suçu işleyen kişiye oy vermelisiniz.

among us apk

Aramızda Mod mobil cihazlar için tasarlanmıştır ve sevimli Truck Simulator APK Ultimate v1.0.8 [ Sorunsuz ] ve esprili bir karaktere sahiptir. Oyunun müziği basit melodilere sahiptir ve en popüler mobil cihazlar için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Aynı zamanda mükemmel bir kullanıcı arayüzüne ve pürüzsüz grafiklere sahiptir, bu nedenle çeşitli farklı cihazlar için mükemmeldir. Ayrıca, harika bir oyunun iyi bir işareti olan indirmesi ücretsizdir.

Among Us Mod Apk indir

Bu oyun, oyuncuları iki gruba ayıran benzersiz ve bağımlılık yaratan bir çok oyunculu deneyimdir: Sahtekarlar ve Mürettebat Arkadaşları. Sahtekarlar, işleri kaotik hale getirme ve mürettebatın hayatını kaybetmesine neden olma görevindedir. Mürettebat, harita üzerinde görevleri yerine getirmesi ve gemiyi koruması gereken kişilerdir. Oyun ayrıca tur başına on oyuncuya kadar destekleyebilir. Ancak, bu kadar çok oyuncuya hazır değilseniz, bu oyun size göre değil.

US Mod Apk arasında, envanterinize sınırsız para ve görünümler ekleyen hack tabanlı bir menü içeren oyunun yeni bir sürümü var. Yakınlık sohbet modu, Acil Durum Toplantılarını kullanmak zorunda kalmadan diğer oyuncularla konuşmanıza olanak tanır. Ayrıca havalandırmaları çıkmaya zorlayabileceksiniz, bu da bir sonraki toplantınızı her zaman yeniden planlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, oyunun yeni bir sürümünü indirmek istiyorsanız, devam edin ve Bugün Aramızda’yı indirin! Yaptığına sevineceksin!

Among Us Mod Apk download

Aramızda, onu mobil cihazlar için mükemmel bir seçim haline getiren bir dizi özellik vardır. Spotify Premium Apk Mod v8.6.80.1176 ücretsiz indir Oyun etkileyici 3D grafiklere sahip olmasa da, birçok ilginç görsel öğeye sahip. Etkileyici 3D grafikleri olmamasına rağmen, ilgi çekici müzikler ve komik ses efektleri içeriyor. Oyunun saldırıya uğramış sürümü, orijinalinden daha az depolama alanı gerektirir ve inanılmaz derecede hafiftir, bu nedenle güvenle mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Aramızda Mod Apk, karakterinizi yeni sahtekarlar ve görevlerle kişiselleştirmenizi sağlar. Oyun arkadaşlarınızla oynamak çok eğlenceli ve özellikle arkadaşlarınızla eşleştiğinizde eğlenceli. Oyun birçok ekstra fonksiyona sahiptir, böylece arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ancak, Between Us Mod Apk’nin oyunun ortasında görünen reklamlara sahip olduğunu hatırlamak önemlidir.

Aramızda Mod Apk, çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. Kontrolleri basittir ve uzay gemisinin etrafında hareket etmek için sanal joystickler bulunur. Kullan düğmesine dokunarak da gadget’larla etkileşim kurabilirsiniz. Oyun, çok oyunculu oyunlar için de çok eğlencelidir, çünkü oyuncular oyunu oynamak için on oyuncuya kadar takım kurabilir. Aramızda Modunun sunduğu birçok özellik var ve sizi saatlerce eğlendirecek.

Among Us apk indir

Aramızda zeka ve esneklik gerektiren eğlenceli bir oyun. İki gruptan birine atanacaksınız ve oyunun amacı, sahtekar sizi öldürmeden önce öldürmek. Güçlü bir silah kullanmak, eşyaları çalmanıza ve diğer oyuncuları öldürmenize yardımcı olabilir. Tüm hedeflerin mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını hedefleyin. Bu, arkadaşlarınızla bağ kurmanın ve Aramızda oynamanın harika bir yoludur.

among us apk

Aramızda oyununun birden fazla çok oyunculu modu vardır. Five Nights at Freddy’s Apk Hack Download Oyunu arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden rastgele oyuncularla oynayabilirsiniz. Özel bir oda oluşturmak basit ve kolaydır. Bu oyun sadece eğlenceli değil, aynı zamanda birden fazla oyuncunun aynı anda oynamasına izin veriyor. Mod versiyonu, yeni insanlarla tanışmanın harika bir yoludur. Çok oyunculu oyunların hayranı iseniz, Aramızda kesinlikle sizin için. Sadece oyunun bir kopyasını aldığınızdan Music Player Apk, Music Player Apk Download NEW 2021 **** emin olun.

Yeni neler eklendi Among Us

Unlocked

En Yeniler

- Fix for long ban times

Google Play Store Puanlaması

3.9
12,675,213 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir