Araba Park Etme Oyunu Apk 4.8.4.2

Apk İçeriği

Araba park etme oyunları oynamaktan sıkıldınız mı? O zaman yeni bir sürümü denemenin zamanı geldi. İşte oyun deneyiminizi tamamen değiştirebilecek üç harika fikir. Tüm bu fikirler ücretsizdir ve daha iyi bir otopark oyuncusu olmanıza yardımcı olacaktır.

Araba Park Etme Apk indir

İlk olarak, çok katlı park yeri olan pahalı bir araba kullanmanın zorluğunu aşmanız gerekiyor. En iyi araba park etme oyununu hemen oynayacaksınız. Crazy Parking, özellikle sürüş becerilerini geliştirmek için tasarlanmış tamamen ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Ayrıca oyuncuların kullanabileceği benzin istasyonları, restoranlar, hastaneler ve oteller de dahil olmak üzere birden fazla araç hizmeti sunar. İnternet bağlantısı olan ve çok oyunculu açık dünyaya bağlanabilen herkese açıktır. Minecraft 1.17.32 Apk

Araba Park Etme Oyunu Apk

İkinci fikir, araç hizmetlerinizi çok oyunculu apk dosyasında yükseltmektir. Bunu yapamıyorsanız, bir servis bileti satın alabilirsiniz. Hizmetten memnun kalmazsanız kredi kartınızla biletinizi iptal edebilirsiniz. Servis biletlerini nakit kazanarak veya açık piyasadan satın alarak kullanabilirsiniz. Üçüncü fikir, çok oyunculu apk’de bir benzin istasyonu satın almak. Bunu yaptığınızda, benzin istasyonu mahallenizde görünecektir.

 

Park etme oyunu, sizinle rakibiniz arasında bir savaş oynamak gibidir. Puanınızı yükselterek kredi kazanabilirsiniz. Bu krediler gerçek oyunculara ek hizmetler sunan akaryakıt istasyonlarına, restoranlara, hastanelere ve otellere harcanabilir. Bunlar gerçek para kullanılarak satın alınır veya kendi çabalarınızla kazanılır. Oyunu kazanırsanız, açık dünyadaki daha pahalı evlerin bazılarının kapılarını da açabilirsiniz.

Araba Park Etme oyunu

Bu park etme oyunlarında, arabanızı park ederken daha fazla para harcayarak kazancınızı artırma gibi çeşitli özellikler mevcuttur. Arabanızı diğer gerçek oyuncular park etmeden önce park etmek için üç şansınız var. Arabanızı belirtilen süre içinde park edemezseniz, park etme becerinizin düzeyine göre ücreti ödemeniz gerekecektir. Ayrıca, kullandığınız park yeri türüne bağlı olarak, araba park etme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak farklı modlar seçme seçeneğiniz de vardır.

 

Bu park etme oyunlarının en önemli özelliklerinden biri çok oyunculu modudur. Bu araba park etme oyunlarına katılan birkaç oyuncu var. Bu tür oyunlardan hoşlanan arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla oynayabilirsiniz. En yüksek puanı almak veya en yüksek zaman sınırını elde etmek için diğer çevrimiçi kullanıcılarla da rekabet edebilirsiniz. Ayrıca yüksek puanlarınızı geçmeyi deneyebilirsiniz. Diğer oyuncularla oynamak veya çok oyunculu özelliği kullanmak istemiyorsanız, bilgisayar tarafından oluşturulan AI’ya karşı oynamak için bu oyun tarafından sunulan zorluklardan birini seçebilirsiniz. Bu oyunda sunulan üç farklı zorluk arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. Sürüş becerilerinizi ve entelektüel kapasitenizi test etmek için araba park etme oyunu.

Araba Park Etme Oyunu Oyna

Ancak, diğer oyuncularla oynamak veya onlarla rekabet etmekle ilgilenmiyorsanız, bu ücretsiz otopark uygulaması tam aradığınız şey. Bu ücretsiz oyun, gerçek hayattaki park yerlerinde kazandığınız parayı riske atmadan sürüş ve park etme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca programda öğrendiğiniz mükemmel park etme tekniklerini korumanıza yardımcı olacaktır. Parking Mania PC’nin tüm bu avantajlarından yararlanmak için yalnızca minimum bir ücret ödemeniz gerekir. Hemen erişim sağlayın!

Array
Share Araba Park Etme Oyunu Apk 4.8.4.2
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat