Archero Mod Apk 3.3.2 İndir

Apk İçeriği

Archero Mod Apk, kullanıcıların dakikalar içinde para kazanmalarını ve altın biriktirmelerini sağlayan mükemmel bir oyun modifikasyonudur. Bu ücretsiz Android uygulaması, bir World of Warcraft oyuncusunun büyük Azeroth macerasına başlarken ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir. Altın paraları kullanarak döviz piyasasından altın satın alabilir ve ayrıca teçhizat, binek, silah ve diğer eşyalar için kullanılabilecek onur puanları ile değiştirilebilen takas edilebilir para birimleri olan Onur Puanları kazanabilirsiniz. Archero Mod Apk ikincisi, makyaj binekleri, ifadeler, evcil hayvanlar ve binekler gibi öğeleri içerebilir. Hatta sizi yeni alanlara taşıyacak veya Azeroth’un mevcut durumu hakkında bir fikir verecek özel “yolculuk” başarımlarını bile satın alabilirsiniz.

Archero Mod Apk Son Sürüm İndir

Bazı aksiyon oyunlarının aksine, iyi oyun becerilerine sahip olmanız gerekmeyecek. Aslında, bu düşük maliyetli aksiyon oyununun herhangi bir oyun becerisi gerektirmediğini göreceksiniz. Tek yapmanız gereken ekrana dokunmak veya düğmelere dokunmak ve fare imlecini ekran üzerinde hareket ettirmek. Yol boyunca yüzlerce zombi ve yaratığı öldürürken ekran otomatik olarak hareket edecek ve çeşitli manzaralar, şehirler ve köyler gösterecek. Neredeyse hiç kullanıcı girişi gerekmiyor, bu ücretsiz Android uygulamasını, içerik satın almak için para harcamak zorunda kalmadan ücretsiz bir aksiyon oyunu oynamak isteyenler için mükemmel bir mod haline getiriyor.

Archero Mod Apk 3.3.2 İndir

Mod, oyunculara eylemleriyle kazandıkları için sınırsız para sunacak. Jetona dönüştürülebilen ve eşya ile takas edilebilen Archero Puanları satın alabilirsiniz. Her seviye atladığınızda bir Archero Puanı alacaksınız. Yeterli Archero Puanı biriktiğinde, bunları altın veya değerli taşlara dönüştürebilirsiniz. Tıpkı World of Warcraft gibi, altın satın alıp çeşitli eşyalara harcayabilir veya daha sonra satın almak için altını biriktirebilirsiniz.

Archero Mod Apk Premium Hile İndir

Oyunun farklı seviyelerinde ilerledikçe, hedefe ne kadar yakın olursanız olun mermi dalgalarının durmadığını da fark edeceksiniz. Özellikle zor bir meydan okumayla karşı karşıya kaldığınızda, kendinizi konumunuzu saldırgan dalgalarına karşı savunmaya zorlanırken bulabilirsiniz. Bu durumda Archero Mod Apk mod versiyonunun Alone Archer modunu kullanabilirsiniz. Bu, ekranın sağ alt köşesine bir okçu simgesi yerleştirecek ve arkadaşlarınızdan anında yardım aramanızı sağlayacak. Ayrıca, savaşa girme zamanı geldiğinde size bir ok bonusu verecek.Fallout Shelter Apk İndir

Ancak Alone Archer mod apk ile gelen tek avantaj bunlar değil. Oyuncular karakterlerini kendi istek ve zevklerine göre özelleştirebilirler. İsterseniz güçlü büyüleri ve yay ve kılıç gibi diğer silahları kullanarak kötü bir karakter olarak oynayabilirsiniz.Archero Mod Apk  ayrıca bir savaşçı, bir araştırmacı, bir izci ve daha fazlasını oynayabilirsiniz. Yayları kullanarak düşmanlara uzaktan ateş etmesi gereken klasik okçuları bile kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, okçuluk oyununda okçu olarak oynamanın birkaç dezavantajı vardır; yani, okun uzun mesafedeki düşmanlara karşı her zaman etkisiz olacağı gerçeği ve ne kadar uzun süre hareketsiz kalırsanız, o kadar olasıdır. havadan vurulacak.

 

İşte burada jeton açma fikri devreye giriyor. Archeology oynadığınızda, tamamladığınızda size jeton veren belirli kitapları satın alabilirsiniz. Bu paralar daha sonra yayınız, kalkanınız ve oklarınız için yükseltmeler satın almak için kullanılabilir, bu da size düşman okçularına karşı bir avantaj sağlar ve size onları hedef alanına ulaşmadan öldürme yeteneği verir. Bu, oynamaya devam ederken kolayca sınırsız mücevher ve diğer öğeleri elde etmenizi sağlayabilir.Bouncemasters Apk İndir

 

Modla ilgili bir başka harika şey de Archero VIP’nin kilidinin açılması. Bu, oyuncuların en yetenekli düşmanları bile alaşağı edebilecek güçlü silahlar ve büyüler kullanarak yalnızca tanrı modunda oynamalarına olanak tanır. Bununla ilgili tek sorun, kilidini açmak için çok fazla para harcamanızı gerektirmesidir ve bu nedenle yeni başlayanlar için önerilmez. Ancak Arkeolojiyi nasıl etkili bir şekilde oynayacağınızı biliyorsanız, tanrı modunu kullanmanız oyunun başında sınırsız jeton ve diğer eşyalara sahip olmanızı sağlayacak ve herhangi bir para harcamadan daha düşük bir seviyede oynamaya başlamanızı sağlayacaktır.

 

Modlama sahnesi için endişeleniyorsanız ve diğer kullanıcıların mod hakkında ne düşündüğü konusunda endişeleniyorsanız endişelenmenize gerek yok. Bu aslında çok popüler bir oyundur ve birçok modcu aslında uygulamanın bir dizi farklı sürümünü oluşturarak insanların kendi şartlarında oynamasına izin verir. Uygulamayı ister cep telefonu ister tablet olsun, her türlü mobil cihazda kullanabilirsiniz. Hepsinden iyisi, oyunu oynamak için kimseye ödeme yapmanıza gerek yok. Archero Mod Apk Facebook oyununun modifiye edilmiş bir versiyonudur, bu sayede evinizin rahatlığında milyonlarca oyuncuya erişebilirsiniz. Bu, Facebook’taki en modern strateji oyununu oynamak istiyorsanız, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz anlamına gelir.

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir