Arena of Valor Apk 5v5 Arena Game 1.41.1.13 indir

Apk İçeriği

Arena of Valor apk, mobil cihazınızdaki nihai beşe beş savaş platformu oyunudur. Arena of Valor apk dosyası dünya çapında pek çok oyuncu tarafından popüler oyunlara (likeroid, monster ve hatta Linea I ve II) alternatif olarak kullanılmıştır. Arena of Valor: 5v5 Arena Oyunu, oyuncuya gerçek zamanlı aksiyon dolu bir oyun deneyimi sunar ve ilginç bir hikaye ile birlikte zengin bir interaktif menü sunar. Arena of Valor: 5v5 Arena Oyunu konsepti, insanların yoğun bir günü atlatmak için genellikle hızlı bir enerji patlamasına ihtiyaç duyduğu gerçeğinden doğdu. Bağımlılık yaratan ve eğlenceli bir beşe beş savaş arenası yaratma fikri, bu talebi karşılamak için tasarlandı.

Arena of Valor apk

Arena of Valor apk, hükümetin hizmetinde olan iki kardeşin hikayesini takip ediyor. Ilovaisk ülkesindeki bir terörist saldırısı sırasında babaları öldürüldüğünde çok gençtiler. Andren Amcaları hükümetin sadık bir destekçisiydi ve onları savaşmaya ve vatanlarını korumaya teşvik etti. Babalarının ölümünden sonra askere gitmeye karar verdiler ve sıkı bir eğitimden geçtiler. Bu eğitim kurslarından biri, hayatlarını sonsuza dek değiştiren bir deneyime dönüşen sahte bir savaş senaryosuydu.

Arena of Valor apk

Antrenman yaparken bazı engellerle karşılaştılar ve doğaçlama yapmak ve üstesinden gelmek zorunda kaldılar. Yol boyunca bir grup canavarla karşılaştılar ve savaşmak ve kendilerini savunmak zorunda kaldılar. Birkaç yaralanma geçirdikten sonra, mükemmel performansları için madalya aldılar. Moba oyun arenasında yiğit kahramanların öneminin farkında olarak, düşmüş kahramanlarını onurlandırmak için çok gerçekçi bir çevrimiçi çok oyunculu mod oyunu yaratmaya başladılar. Modifiyeli Şahin Park Etme

Arena of Valor apk indir

Bu yenilikçi uygulama, gerçek askeri askerlerin gerçek yaşam deneyimini bir Fivev5 Arena’da yeniden yaratmanıza olanak tanır. Bu gerçek hayattaki savaş oyununda, oyuncular dünyanın her yerinden rakiplerle savaşma ve puan kazanma şansına sahipler. On beş dakikalık bir süre içinde ne kadar çok kişiyi yenerseniz, puanınız o kadar yüksek olur. Oyuncular, gerçek hayattaki Arena of Valor: 5v5 Arena Oyununda botlara karşı savaşmayı veya hangi ulusa karşı savaşmak istediklerini seçebilirler.

 

Gerçek Arena of Valor apk : 5v5 Arena Game’in en önemli bölümlerinden biri, alıcıların gerçek oyuncular için silah, araç, zırh ve diğer malzemeleri alıp satabilecekleri Sanal Pazardır. Oyuncunun hesabı altınla dolarsa, yeni karakterler satın alabilir ve ekipmana da yüklenebilir. Bu pazaryerinde dünyanın dört bir yanından çok sayıda kullanıcı var ve her birinin kendi hesabı var. Sanal Pazaryerine erişmek için kullanıcıların aktif ve bağlı bir Android akıllı telefona ihtiyacı vardır.

 

Arena of Valor: 5v5 Arena Game‘in Android’deki diğer önemli özelliği, oyunun nasıl oynanacağına dair ipuçları ve püf noktaları sağlayan dahili kılavuzdur. Ayrıca, kullanıcılar yerleşik ipuçları aracılığıyla Arena of Valor: 5v5 Arena Oyunu ve teknikleri hakkında değerli bilgiler alabilirler. Android sürümü ayrıca yerleşik pazaryerinin nasıl bağlanacağını gösteren yerleşik bir öğreticiye sahiptir. Bu sayede, Arena of Valor: 5v5 Arena Oyununun herhangi bir adımında kullanıcıların kafası karışmayacak ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilecektir. Tanks A Lot Realtime Battle Arena apk indir

Arena of Valor apk güncel modded

Arena of Valor apk : 5v5 arena oyunu uygulaması herhangi bir ücret ödemeden ücretsizdir ve herhangi bir ekstra ücret gerektirmez. Kullanıcılar bu uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilir. Ayrıca, yerleşik arama seçenekleri sayesinde bu tür oyunları sunan mağazaları kolayca bulabilirler. Bu onlara, aksi takdirde ilgili mağazaları aramak için harcayacakları çok zaman kazandıracaktır.

Dahili eğitim ve ipuçlarının yanı sıra, kullanıcılar ayrıca Android Market’te bulunan çeşitli modlar aracılığıyla Android’de Arena of Valor: 5v5 Arena Oyununun çeşitli yönleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler. Örneğin, oynaması ücretsiz mod, kullanıcıların herhangi bir para harcamadan veya transa girmeden Arena of Valor: 5v5 Arena Oyununa katılmalarını sağlar. Bu mod, kullanıcıların Arena of Valor apk: 5v5 Arena Oyununu ilk kez ücretsiz olarak denemelerini ve daha sonra deneyim kazandıktan sonra oyunu istedikleri seviyede oynamaya devam etmelerini veya gerçek parayla oynamaya devam etmek için ücretli sürüme geçmelerini sağlar. . Bunun dışında Arena of Valor apk : 5v5 Arena Game, Xbox, Sony PlayStation 3, Nintendo Wii, Play Station Portable ve daha pek çok popüler oyun platformuyla da uyumludur.

Array
Share Arena of Valor Apk 5v5 Arena Game 1.41.1.13 indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat