Asphalt 8: Airborne MOD APK (Free Shopping) v7.5.0i
Asphalt 8: Airborne MOD APK (Free Shopping) v7.5.0i

Asphalt 8: Airborne MOD APK (Free Shopping) v7.5.0i

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu
Package com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM
Yayıncı Gameloft Se
Kategori Yarış
Versiyon 7.5.0i
Yorum Android 5.0
Mod Özelliği Free Shopping
Son Güncelleme
Hızlı arabalar ve motosikletlerle çok oyunculu yarışları deneyimle.

Apk İçeriği

Gameloft’un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8’de 300’den fazla lisanslı araba ve motosiklet ile 75’ten fazla pistte aksiyon dolu yarışlar seni bekliyor. Sürücü koltuğuna geçtiğin anda, bu heyecan dolu yüksek süratli yarış dünyasında kendini kaybedeceksin.

Sıcağın kavurduğu Nevada Çölü’nden Tokyo’nun hareket dolu caddelerine kadar pek çok büyüleyici manzara ve senaryoyu keşfet. Yetenekli yarışçılarla karşılaş, heyecan dolu meydan okumalara katıl, sınırlı süreli özel yarış etkinliklerinde yer al. Arabanı benzeri görülmemiş bir sınava hazırla ve asfaltta drift becerilerini konuştur.

Lisanslı lüks arabalar ve motosikletler
Lüks arabalar ve motosikletler Asphalt 8’in baş rol oyuncuları. Lamborghini, Bugatti ve Porsche gibi en üst düzey markaların etkileyici koleksiyonları burada. 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletin yanı sıra çeşitli yarış motorlarının gücünü keşfet. Yarış arabalarını ve motosikletlerini herkesinkinden ayrılacak şekilde kişiselleştir ve tasarla. Özel sürüm arabalar toplayıp farklı dünyaları ve senaryoları deneyimlerken bir yandan da drift tekniğini mükemmelleştir.

Yarış stilini sergile
Yaratıcılığını konuşturup yarışçı avatarını kişiselleştirerek kendine özgü yarış stilini sergile. Kıyafet ve aksesuarları özenle seçip eşleştirerek arabana uygun eşsiz bir görünüm tasarla. Sen yarış pistlerinin hakimi olma yolunda ilerlerken göz alıcı kişiliğin ortaya çıksın.

Asphalt 8: Airborne ile uçuşa geç
Yer çekimine meydan okuyan nefes kesici aksiyon Asphalt 8’de. Sürüşünü göklere taşımak için rampalara çık, taklalar at ve havada 360 derece dön. Başka yarışçılarla veya tek oyunculu modda yarışırken hızını maksimuma çıkarmak için arabanla veya motosikletinle gözü pek hava manevraları ve akrobasiler yap. Oynama tarzına uyacak şekilde kontrolleri ve ekran simgelerini kişiselleştir, böylece her yarışta zaferi garantile.

Hız meraklıları için sınırsız içerik
İçindeki yarış tutkusunu hiç bitmeyen yeni içeriklerle ateşle. Düzenli güncellemeleri al, güçlü araba yükseltmelerinin kilidini aç ve rekabet dolu pistlerin hakimi ol. Sezonlarda gezin, canlı etkinliklere katıl ve benzersiz oyun modlarını keşfet. En yeni arabalara ve motosikletlere erken erişim gibi değerli ödüller kazanmak için sınırlı süreli Kupalarda yarış.

Çok oyunculu ve tek oyunculu yarış heyecanı
Heyecan dolu çok oyunculu ve tek oyunculu yarışlarda boy göster. Çok oyunculu topluluğuna katıl, Dünya Liginde yarış ve yetenekli rakiplerle karşı karşıya gel. Sınırlı süreli yarış etkinlikleriyle ve yarış geçişleriyle puan kazan, ödüllerin kilidini aç ve adrenalini içinde hisset. Zafere giden yolda gücünü sergile ve dolu dolu geçen her yarışın tadını çıkar.

_____________________________________________
Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Yeni neler eklendi Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu

Free Shopping

En Yeniler

"Akıl almaz bir güncellemeye hazırlan! - Kusursuz sürüş: Yeni Dünya Ligi Usta Sezonu ile daha temiz yolların keyfini çıkar: Arabalar rakiplerin yanından zahmetsizce süzülerek geçiyor. - Phonk coşkusu: Phonk müzik severler; coşun! Bu sezon nefes kesici şarkılar çalan yeni bir radyo istasyonu geliyor. - Yeni fatihler: Azmini kanıtla, rakiplerini yen ve şampiyonlar şampiyonu ol!"

Google Play Store Puanlaması

4.5
11086796 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Asphalt 8: Airborne MOD APK (Free Shopping) v7.5.0i
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat