Asphalt 8 Apk indir | 5.9.0n Hileli Sürüm

Apk İçeriği

Asphalt 8 Apk İndir : Airborne Modified, Gameloft Barcelona tarafından geliştirilen ve Eylül 2013’te iOS ve Android için piyasaya sürülen, ardından Windows Phone 8 ve Windows 8.1’in izlediği yeni bir yarış oyunudur. Asphalt evreninden bir başka harika oyun olan Asphalt Soccer’ın devamı niteliğindedir. Asphalt 8 apk geliştirme ekibi, Asphalt 8: Airborne Modified’deki seviye sayısını en az iki katına çıkardı.

Asphalt 8 Apk indir Hileli

Asphalt 8: Airborne Modified, manzaralar arasında çeşitli farklı yarış teknelerini sürdüğünüz ve yarıştığınız çok popüler bir mobil oyun olan Asphalt Sails’in hikayesini takip ediyor. Asphalt Sails hem eleştirel hem de ticari olarak çok başarılıydı, bu yüzden formülü kopyalayıp onun yerine Asphalt 8’e uygulamak kolaydı. Ancak, bu sürüm neredeyse Sails kadar iyi değil. Ücretsiz sürüm ile ücretli sürüm arasında birçok fark var ve bunlardan biri de Asphalt 8’de Asphalt Sails’in yaptığı gibi değil, Facebook hesabınız üzerinden asfalt 8 mod apk indirmeniz gerektiği. Yani özünde, Asphalt 8: Airborne Modified’ın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için ödeme yapmanız gerekiyor.

Asphalt 8 Apk indir

 

Asphalt 8 ile selefi Asphalt Sails arasındaki en büyük farklardan biri oynanış – aksiyon daha yoğun, seviyeler daha büyük, pistler daha detaylı ve daha sık düşünmeniz gerekiyor. Asphalt 8 mod apk indirmeleri, içeriği Facebook üzerinden indirmenize izin verir ve burada önemli olan şey: Asphalt 8: Airborne Modified’ın kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekmez. Asphalt 8’in kilidi, gerçek fiyatı ödeyerek açılır, yani tam olarak keyfini çıkarmak için hiçbir şey harcamanıza gerek kalmaz. Traffic Racer apk

Asphalt 8 Apk Son Sürüm

Asphalt 8 oyununun bazı güzel özellikleri var ve bunlardan ilki bölünmüş ekran modu. Asphalt 8, iki versiyonun bölünmüş ekranda birbiriyle rekabet edebileceği bölünmüş ekran yarış deneyimine sahiptir. Çevrimiçi yarış oyunlarınız için her oyuncu için bir skor tablosu içeren bazı skor tabloları da vardır. İkinci büyük özellik, Asphalt 8’in lider olduğu lider panolarıdır. Bunun Asphalt Sails’in tüm versiyonlarında çok popüler olduğu kanıtlanmıştır.

 

Asphalt 8 apk Airborne Mod versiyonu ile donatılmıştır. Bu en yeni sürüm size en iyi oynanışı, en zorlu mücadeleleri, en yüksek puanları sunuyor ve hatta Asphalt 8: Airborne Mod sürümünü internetten daha düşük bir fiyata indirebilirsiniz. Asphalt 8 mod paketi, Asphalt 8: World Tour, Asphalt 8 Vegas ve Asphalt 8 Prologue’daki tüm araçlara ve pistlere sahiptir. Mod paketleri güncellendi ve içlerinde daha fazla araba, parkur ve karakter var.

Asphalt 8 Apk 5.9.0n

Popüler oyun sitelerinin çoğu, Asphalt 8’i PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza yükleme seçeneği sunar ve ücretsiz olarak indirilebilir. Bazı web siteleri ayrıca Asphalt 8’i ücretsiz olarak indirmenize ve PSP’nize yüklemenize izin verir. Helix Stack Jump Apk

 

Asphalt 8’in keyfini çıkarmak için Asphalt 8: Airborne Mod sürümünde Asphalt 8’i kullanmanıza izin veren Asphalt 8 Apk hilesini indirmeniz gerekiyor. Asphalt 8 Apk hilesi size sınırsız para, hediye, hız ve ekstra can verir. Asphalt 8 hack, orijinal Asphalt Sails oyununun yaratılmasında yer alan bilgisayar korsanı tarafından oluşturuldu. Ancak bu hack daha sonra orijinal fiyatından çok daha yüksek bir fiyata halka satıldı. Asphalt 8, Asphalt Sails ve Asphalt Sails’in diğer sürümlerinden herhangi biri için Asphalt 8 Apk hack’ini internette bulabilirsiniz.

 

Asphalt 8 Apk’yi indirdiğinizde, Asphalt Sails’in tüm özelliklerine ek olarak bir dizi yenisini alacaksınız. Bu yeni sürüm, Asphalt 8 Plus’taki tüm parçalara sahiptir, ancak aynı zamanda yeni dublör programları da içerir. Yeni kontroller, yarışırken kontrol pedi ile arabanızın yönünü değiştirmenize olanak tanır. Arabanızı yönlendirmek için kullanışlı dokunma kontrolünü de kullanabilirsiniz. Asphalt Sails Unlimited araba yarışı oyunu, yeni numaralar öğrenirken ve yeni zorluklar üstlenirken size inanılmaz bir adrenalin verir. Asphalt 8 Apk sayesinde artık kendi Asphalt 8 Plus ve Asphalt 8 Mod versiyonunuzla en iyi yarış deneyimini yaşayabilirsiniz.

Array
Share Asphalt 8 Apk indir | 5.9.0n Hileli Sürüm
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat