Assoluto Racing 2.9.1 Hileli güncel mod Apk indir 2021 **
Icon

Assoluto Racing 2.9.1 Hileli güncel mod Apk indir 2021 **

Infinity Vector Ltd
Apk Adı Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting
Package com.infinityvector.assolutoracing&hl=tr&gl=tr
Yayıncı Infinity Vector Ltd
Kategori Hileli Oyunlar
Versiyon 2.9.1
Boyutu 50M
Yorum Android 7.0 ve sonrası
Mod Özelliği No
Son Güncelleme
Assoluto Racing APK, Infinity Vector LLC tarafından geliştirilen iyi tasarlanmış ve güzel düşünülmüş bir video oyunudur. Çok iyi tasarlanmış ve iyi düşünülmüş bir...

Assoluto Racing APK, Infinity Vector LLC tarafından geliştirilen iyi tasarlanmış ve güzel düşünülmüş bir video oyunudur. Çok iyi tasarlanmış ve iyi düşünülmüş bir video oyunu. Aslında, oyun o kadar iyi düşünülmüş ve tasarlanmış ki, neredeyse gerçek bir otomobil yarışı yarışında olduğunuzu hissedeceksiniz. Bunun nedeni, oyunun son derece ayrıntılı grafikler ve gerçekçi fizik kullanılarak çok ilginç bir araç yarışı konsepti etrafında yapılmış olmasıdır.

Assoluto Racing apk

Assoluto Racing sitemizden mutlak yarış apk indirebilirsiniz. Sadece saygın web sitelerinden birini bulun ve verilen basit talimatları izleyin. İndirme işleminiz tamamlandıktan sonra, uygulamayı mobil cihazınıza yüklemeniz istenecektir. Uygulamanın telefonunuza yüklenmesi için herhangi bir para ödemenize veya herhangi bir izin vermenize gerek yoktur. Uygulama, seçtiğiniz alandan doğrudan cihazınızda çalışacaktır. Yani şimdi gidebilirsiniz! Sport Car 3 Para hilesine bakabilirsiniz.

Assoluto Racing 2.9.1 Hileli güncel mod Apk indir 2021 **
assoluto racing apk son sürüm

İlk adım, android cihazınızda görüntülenecek ana menüden uygulamayı başlatmaktır. Ardından, uygulamayı kullanmak için Google play uygulamasını yüklemenizi isteyecektir. Google play uygulamasını mobil cihazınıza indirip yüklemek için uygun simgeye tıklamanız yeterlidir. Bir sonraki adım, bilgisayarınızdan mutlak yarış dosyasını başlatmaktır. Mod apk dosyasına aşina değilseniz, talimatlar için web sitesine göz atabilirsiniz. Traffic Racer Apk Hile indir Oyunumuza bakabilirsiniz.

assoluto racing apk 2.9.1

Uygulama başlatıldığında, mevcut tüm parkurları, araçları ve hatta sürücüleri görüntüleyebilirsiniz. Yeni bir karaciğer ekleyerek veya boya rengini değiştirerek aracınızı özelleştirebilirsiniz. Google play otantik araba, yarışınız sırasında aracınızdaki tüm darbelere veya titreşimlere bile tepki verir. Yarış apk dosyası V2.4.6’yı ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, web sitesinde verilen talimatları uygulamanız yeterlidir.

Assoluto Racing 2.9.1 Hileli güncel mod Apk indir 2021 **

Mutlak yarış oyunu, her yarışçı için eksiksiz bir pist listesi ve ayrıntılı istatistikler sağlar. Ayrıca, her bir aracın yarıştığı pistin yanı sıra bireysel arabalara da bağlantılar vardır. Dört oyuncu, bireysel arabaları ve sürücüleri kullanarak birbirlerine karşı yarışabilir. Oyunun zorluk derecesini değiştirebiliyorsunuz ve bu sayede hem oyun deneyimi çok olanlarla hem de yeni başlayanlarla yarışmanız mümkün. Birden fazla oyuncuya karşı yarışmayı seçerseniz, her oyuncu farklı bir araç kullanacak ve bu da oyunu herkes için ilginç hale getirecek.

assoluto racing para hilesi

Assoluto yarış oyunlarının bu son sürüm modunda yeni drift modunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, kendi aracınızın kontrolünü kaybetmeden diğer araçlara kaymanızı sağlar. Yeni bir seçenek mevcut – sürüklenmeyi daha da zorlaştırmak için ekranınızın HUD öğelerini devre dışı bırakma yeteneği.

assoluto racing apk son sürüm

Drift oyununu dörtten fazla oyuncu ile oynamakta zorlanıyorsanız, her zaman bilgisayara karşı oynayabileceğiniz tek oyunculu versiyonu tercih edebilirsiniz. Bu son sürümde, oyunu daha da zorlu hale getirmek için oynanacak bir tur ve bir zaman sınırı seçebileceğiniz bir seçenek mevcut. Tek oyunculu versiyonu denemek istemeyenler için Assoluto yarış oyununda ayrıca bilgisayara veya başka bir oyuncuya karşı oynayabileceğiniz iki farklı varyasyon bulunuyor.

Assoluto Racing 2.9.1 Hileli güncel mod Apk indir 2021 **
assoluto racing apk 2.9.1

Assoluto Rental Pack, özellikle Rental Pack kullanıcıları düşünülerek tasarlanmıştır. Bu paket, Honda Civic ve Mazda 3 dahil olmak üzere çok çeşitli lisanslı otomobiller sunar. Bu otomobiller, tüm standart özelliklerle iyi bir şekilde donatılmıştır ve ayrıca gelecekte otomobilinizi yükseltmenize olanak tanıyan bir hizmet olan Assoluto Pro Lisansına sahiptir. . Kullanıcı olarak oyundan kazandığınız kredileri kullanarak aracınızı yükseltebilir, ayrıca sitede bulunan ücretsiz hizmetten de yararlanabilirsiniz. Modun premium versiyonu ayrıca her hafta beş ücretsiz araba girişi içerir. Assoluto RCI paketlerinin diğer versiyonlarında her hafta bir, iki, üç, dört ve beş giriş bulunur. Google Playden hilesiz versiyonunu indirebilirsiniz.

Google Play Store Puanlaması

4.1
147437 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Assoluto Racing 2.9.1 Hileli güncel mod Apk indir 2021 **
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.1
(147437 Puan)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.