AVG APK v6.1.1 Pro Versiyon
AVG APK v6.1.1 Pro Versiyon

AVG APK v6.1.1 Pro Versiyon

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı AVG Cleaner – Junk Cleaner, Memory & RAM Booster
Package com.avg.cleaner
Yayıncı Avg Mobile
Kategori Araçlar
Versiyon 6.1.1
Yorum Android 4.4 and up
Mod Özelliği Pro Unlocked
Son Güncelleme
Free up space and speed up your phone with the master cleaner app for Android.

Apk İçeriği

AVG apk, ücretsiz olan mükemmel bir antivirüs uygulamasıdır. AVG antivirüs apk Uygulama, cihazınızın etkinliklerini izleyebilir ve güvenli olduğundan emin olabilir. Ayrıca, sık sistem taramaları gerçekleştirir ve cihazınızdaki şüpheli etkinlikleri izlemenize yardımcı olur. Ayrıca, pano temizleme de dahil olmak üzere bir dizi yönetim aracı ve seçeneği içerir. AVG apk’ye göz atmaya değer.

Bu antivirüs arka planda sessizce çalışır ve uygulamaları, oyunları ve dosyaları tarar ve tüm kötü amaçlı dosyaları kaldırır. Bu antivirüs uygulamasının yardımıyla, kaybolan akıllı telefonunuzu google maps yardımıyla takip edebilirsiniz. Ayrıca arama kaydını, metin mesajlarını ve diğer bilgileri uzaktan sorgulamanıza olanak tanır. Android için AVG apk ücretsizdir. Akıllı telefonlar da dahil olmak üzere tüm Android cihazlar için kullanılabilir. AVG apk’yi indirebilir ve özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

AVG apk Antivirüs Avantajları

AVG apk’nin bir başka avantajı da ücretsiz indirilebilmesidir. Tek yapmanız gereken indirme düğmesine tıklayıp telefonunuzda “bilinmeyen kaynakları” etkinleştirmek. AVG apk’yi indirdikten sonra yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Ardından, uygulamanın telefonunuzun depolama alanına erişmesine izin vermeniz gerekir. AVG apk for android ücretsiz bir antivirüs uygulamasıdır.

AVG apk

Android için AVG apk, herhangi bir android kullanıcısı için olmazsa olmaz bir uygulamadır. Uygulamanın ücretsiz sürümü indirilebilir bir sürümle birlikte gelir. AVG, çoğu Android cihazla uyumludur. Sadece talimatları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. AVG ‘yi telefonunuza indirebilirsiniz. O halde yeni cep telefonunuzu kullanmaya hazırsınız! Bu uygulama, telefonunuzu virüs bulaşmalarından, casus yazılımlardan ve kötü amaçlı yazılımlardan korur.

AVG apk pro android için ücretsiz bir antivirüs tarayıcısıdır. Sessiz çalışır ve cihazınızı virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korur. Kötü amaçlı dosyaları kaldırmak için dosyalarınızı, uygulamalarınızı ve oyunlarınızı tarar. Avast Cleanup Premium Apk da deneyebilirsiniz. AVG antivirüs apk ayrıca GPS izleme özelliği ile çalınan bir telefonu takip etmenize olanak tanır. AVG ‘yi indirmek ücretsizdir ve çoğu Android cihazla uyumludur. Cihazınızı daha güvenli hale getirmek için en son sürümü indirmeniz önerilir.

Android için AVG antivirüs, cihazınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve reklam yazılımlarından koruyan güçlü bir antivirüs uygulamasıdır. Ayrıca gereksiz dosya ve ayarları silerek pil ömrünü uzatır. AVG  android, virüsleri tespit etmek için güçlü ve etkili bir tarayıcı kullanır. AVG ile Wi-Fi ağlarınızı da tarayabilirsiniz. Bu uygulama ücretsizdir ve cep telefonunuzu internet tehditlerinden koruyabilir.  Android için AVG apk indirilebilir ve kurulabilir.

Avg Apk Pro Sürümü

AVG antivirüs pro apk, herhangi bir android cihazda kullanılabilir, ancak çalışması için belirli özellikler gerektirdiğini unutmamak önemlidir. Örneğin minimum 2 GB RAM ve 8 GB ROM’a sahip bir cihaza yüklenmesi gerekiyor. Birçok virüsten koruma uygulamasının aksine, AVG herhangi bir cihaza yüklenebilir ve mevcut virüsten koruma yazılımınıza müdahale etmez. AVG android, virüslere ve diğer zararlı dosyalara karşı koruma sağlar.

AVG antivirüs pro android cihazlar için ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır. Virüsleri tespit etmek ve casus yazılımları önlemek için dosyaları, oyunları ve ayarları tarar. Ayrıca çok fazla güç tüketen uygulamaları kapatarak pil ömrünü uzatır. Ayrıca Wi-Fi bağlantınızı kontrol eder ve konumunuzu takip eder. Android için AVG indirmek ve yüklemek ücretsizdir. Uygulamanın herhangi bir reklamı veya başka gizli maliyetleri yoktur.

Bu antivirüs, Android kullanıcıları için ücretsizdir. Kullanımı kolaydır ve birçok dilde mevcuttur. Güçlü özellikleri, cihazınızı kötü amaçlı programlardan ve fidye yazılımlarından korumanıza olanak tanır. AVG antivirüs ücretsiz olmasının yanı sıra son derece özelleştirilebilirdir, böylece istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Daha fazlasını arıyorsanız, Android için AVG’nin en son sürümünü indirin. Yaptığına sevineceksin.

AVG antivirüs pro apk’yi indirmek ve kurmak ücretsizdir. Çalınan bir telefonu Google Haritalar yardımıyla takip edebilir ve uzaktan kilitleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca, telefonunuzun arama kaydını, kişileri ve SMS’lerini görüntülemenizi sağlayan uzaktan geçmiş sunar. AVG pro apk’yı yükleyerek ve konum özelliklerini kullanarak çalınan Android telefonunuzu da takip edebilirsiniz. Artık güvenliğiniz hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Yeni neler eklendi AVG Cleaner – Junk Cleaner, Memory & RAM Booster

Pro Unlocked

En Yeniler

Improved options on My subscription screen.

Google Play Store Puanlaması

4.6
1,561,565 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir