Icon

Beelinguapp Premium MOD APK

Beelinguapp Languages
Apk Adı Beelinguapp: Sesli kitaplarla dil öğrenin
Package com.david.android.languageswitch
Yayıncı Beelinguapp Languages
KategoriEğitim
Versiyon 2.733
Boyutu 20
Yorum Android 5.0 and up
Mod Özelliği No
Son Güncelleme
Apk başlıkları

  Bu yazıda size Beelinguapp Premium MOD APK  için Premium MOD’dan bahsedeceğim. Bu uygulama, sesli hikayeler kullanarak Fransızca öğrenmenizi sağlar. Ayrıca, Japonca gibi çeşitli diğer dillere metinler aracılığıyla erişebilirsiniz. Ayrıca farklı hikaye ve cümleleri inceleyip yorum yapabilirsiniz. Beelinguapp Premium MOD APK  Premium sürümü kontrol etmeye değer. Her kuruşuna değer ve telaffuzunu geliştirmenin harika bir yolu.

  Beelinguapp Premium MOD APK

  Beelinguapp Premium MOD APK indir

  Bu, yeni diller öğrenmekle ilgilenen herkes için harika bir uygulama. Kullanımı kolaydır ve akıcı olmanıza yardımcı olacak çeşitli kaynaklar sağlar. Premium sürüm, öğrenmeyi bir esinti haline getiren çeşitli özelliklere sahiptir. İkinci bir dil öğrenmek isteyenler veya çevrelerindeki dünyayı merak edenler için ideal bir araçtır. Ayrıca aynı anda birkaç dili konuşmayı öğrenmeyi de seçebilirsiniz. İster İngilizce öğretmeni ister ebeveyn olun, Beelinguapp, uygulamanın reklamlarla birlikte ücretsiz bir sürümünü sunar.

  Premium sürüm ile hikayeleri her iki dilde de okuyabilirsiniz. İstediğiniz zaman ana dili okuma pratiği yapabileceksiniz. Ulaşılacak farklı seviyeler ve çok çeşitli konular var. Ayrıca içeriği kendi ana dilinizde okuyabilirsiniz. Yeterince iyi olduğunuzda, onu başka bir dil öğrenmek için bile kullanabilirsiniz. Bu uygulama aracılığıyla yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Hatta ücretsiz olarak alabilirsiniz.

  Beelinguapp Premium MOD APK download

  Beelinguapp Premium MOD’un premium sürümü, yüzlerce konu ve binlerce karakter dahil olmak üzere tonlarca özellikle birlikte gelir. Premium sürüm, gezinmeyi kolaylaştıran aerodinamik bir arayüze sahiptir. Premium sürüm müzik, hikayeler ve sevimli çizimlerle birlikte gelir. Silk Road Truck Simulator APK 2.3.9 Hileli Apk Ücretsiz sürüm sınırlı içeriğe sahip olsa da, yeni bir dil öğrenmekle ilgileniyorsanız yine de denemeye değer. Her zaman ve her yerde kullanılabilir.

  Beelinguapp Premium MOD APK

  Premium sürüm haftalık güncellemeler sunar. Hikayeleri ve cümleleri herhangi bir dilde dinleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmlerin veya TV şovlarının keyfini çıkarırken yabancı dil öğrenebilirsiniz. Premium sürüm ayrıca daha fazla rahatlık için bir Premium MOD ile birlikte gelir. Bir Android akıllı telefonunuz varsa, Beelinguapp’ın ücretsiz premium sürümünü indirebilirsiniz. Ayrıca müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulamada, ihtiyacınız olan tüm dilleri bulacaksınız.

  Beelinguapp Premium APK indir

  Uygulamanın premium versiyonu, premium versiyonudur. Farklı dillerdeki hikayeleri ve sesli kitapları dinlemenizi sağlar. Uygulamanın premium sürümleri için premium sürüme erişmenizi sağlar. Ücretsiz sürüme ek olarak, uygulama sesli kitapları da içerir. Hikayeler farklı dillerde çeşitlidir. Beelinguapp’taki dil modülleri iki varyasyonda mevcuttur. Beelinguapp, Android kullanıcıları için ücretsiz olandan daha iyi bir seçenektir.

  Uygulamanın premium sürümü, hikayeleri okumanıza ve bunları istediğiniz dile çevirmenize olanak tanır. Bu mod, hikayeleri ve cümleleri seçtiğiniz dilde yeniden yazmanıza olanak tanır. Bu, premium sürüme yatırım yapmak istemeyen kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Beelinguapp’ın ücretsiz sürümünü de indirebilirsiniz. İndirmek ücretsizdir ve Play Store’dan erişilebilir.

  Uygulamanın Premium sürümü bazı ek özelliklere sahiptir. Metni farklı dillere çevirmenize olanak tanır ve kullanıcılar için premium bir sürümü vardır. Ayrıca becerilerini test etmek isteyenler için Temple Run 2 APK v1.82.4 (MOD Unlimited Money)  ücretsiz bir premium sürüm sunar. Bu, daha fazla dil öğrenmek isteyenler için harika bir seçenektir. Öğrenme deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız ücretli Beelinguapp Pro’yu kullanabilirsiniz. Sınırsız sayıda dil için Premium MOD’a sahiptir.

  Uygulamanın bu premium versiyonu ile hikayeleri ana dilinizde okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Sesli kitaplar kendi dilinizde yüksek sesle okunacaktır. Ayrıca hikayeleri okurken kendinizi kaydedebilir ve farklı dillerde dinleyebilirsiniz. Uygulamanın bu premium sürümü, sesli kitapların dinleme seviyesini ayarlamanıza olanak tanır. İspanyolca kelime bilgisini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir seçenek. Ancak uygulamanın ücretsiz sürümünü de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Google Play Store Puanlaması

  4.7
  64,032 Toplam
  5  
  4  
  3  
  2  
  1  

  İnceleme ve Tartışma

  4.7
  (64,032 Puan)

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir