Best Fiends
Best Fiends

Best Fiends

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Best Fiends
Package com.Seriously.BestFiends
Yayıncı Seriously Digital Entertainment Ltd.
Kategori Klasik
Versiyon 10.0.0
Yorum Android 4.4 and up
Son Güncelleme
Bu eşleştirme bulmaca oyununda 50'den fazla karakteri topla ve seviye atla!

Dünyada 90 milyondan fazla kişinin oynadığı büyük maceraya sen de katıl! Toplam 3000’den fazla bölümde saatlerce sürecek eğlencenin ve heyecanın tadını çıkar!

Sevimli Kahramanlarımız Temper, Kwincy ve arkadaşları ülkeleri Minutia’da barış ve mutluluk içinde yaşamaktaydı, ta ki uzaydan gelen gizemli meteor Boom tepesinde uyuyan Sümüklü Böcekleri birer canavara dönüştürene kadar. Uyanan Sümüklü Böcekler Minutiayı istila ederek herkesi kaçırdılar. Bu saldırıdan tek kurtulan küçük afacan Temper oldu.

Yeşil maskesini takarak kahraman olmaya karar veren Temper önce kaçırılan arkadaşlarını bulmak sonra da Minutiaya yeniden huzur getirmek için yola çıkmaya hazır!
Sen de hazır mısın?

ÖZELLİKLER:

* TAKIMINI KUR: Sevimli Kahramanlarımızı tek tek kurtar ve onları takımına ekle!
* STRATEJİNİ BELİRLE: Her Kahramanın kendine özel farklı bir gücü var! Her bölümde hangi kahramanın senin yanında savaşıcagına sen karar vericeksin.
* ŞAMPİYON OL: Bölümleri herkesden hızlı tamamla, önce Türkiye Şampiyonu sonra Avrupa Şampiyonu ol! Muhteşem ödüller kazan!
* EĞLENCELİ BULMACALAR: Oynaması kolay ve eğlenceli binlerce bölümle uzun bir maceraya hazır ol.
* SÜRÜKLEYİCİ BİR DENEYİM: Şahane grafikler ve harika müzikler eşliğinde büyüleyici Minutia dünyasını keşfet!
* GÜNLÜK ETKİNLİKLER: Her gün yenilenen oyun içi etkinliklerin ve her ay yapılan güncellemelerin keyfini çıkar!
* ANİMASYONLARI İZLE: Sinema filmi kalitesinde çekilen Best Fiends videolarını izleyek Kahramanlarımızı ve Sümüklü Böcekleri daha yakından tanı!

Hemen şimdi ücretsiz yükleyip başlayabilirsin!

LÜTFEN DİKKAT! Best Fiends’i indirmek ve oynamak TAMAMEN ÜCRETSİZDİR fakat bazı oyun öğeleri gerçek parayla satın alınabilir. Bunu devre dışı bırakmak için cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatabilirsin.

En Yeniler

NEW TOURNAMENT! -Win Illusionist Dougie in the Black Friday Tournament of Champions! 3 NEW EXCLUSIVE FIEND STYLES! -Finish all challenges in each new event to win Party Moose, Pop Corn, and Stuffed Bob! SUNDAE SUIT WOODY IS BACK! -Collect and Roll DICE to earn awesome rewards! NEW WAY TO WIN! -SPIN MC JoJo's Turntable to win tons of rewards! NEW LEVELS EVERY WEEK! -Finish exploring Morel Outpost with 10 NEW levels every Fri, Sat, & Sun! -Visit Faraway Farms, beginning November 20th!

Download Best Fiends for Android

Google Play Store Puanlaması

4.4
2,154,411 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir