BLOCK CRAFT 3D İNŞAAT OYUNU V2.17.0 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022

BLOCK CRAFT 3D İNŞAAT OYUNU V2.17.0 MOD APK – PARA HİLELİ #Apk hile 2022

3 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.17.0 PARA HİLELİ APK, inşaat ve küp oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Fun Games For Free firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz açık dünyada görevler doğrultusunda inşaat işlerini yapmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Block Craft 3D İnşaat Oyunu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz bina şablonlarını satın alabilir rahatça inşa edebilirsiniz. Farklı bloklar, bitmek bilmeyen inşaatlar, hayvanlar – insanlar ve dahası sizleri bekliyor. Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.17.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Block Craft 3D İnşaat Oyunu Play Store’da 2.500.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU
Block Craft 3D İnşaat Oyunu v2.17.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Craft 3D İnşaat Oyunu 2.17.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : oyunda elmas hilesi olmuyor, sadece para (altın) hilelidir.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

https://androidoyun.club/2023/02/block-craft-3d-insaat-oyunu-v2-17-0-mod-apk-para-hileli.html

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Share BLOCK CRAFT 3D İNŞAAT OYUNU V2.17.0 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir