Brick Game Reklamsız Pro Apk

Apk İçeriği

Brick Game Apk’yi zaten indirmiş olan milyonlarca kullanıcıya katılmayı planlıyorsanız, nerede olduğunu bilmelisiniz. Aşağıdaki mavi bağlantıya dokunun ve sayfadaki indirme sayfasına gidin. Bu web sayfasında, istediğiniz indirme yöntemini seçmeniz yeterlidir. Bazı oyunların ve programların kendi ülkenizde bile Google Play’de bulunmayabileceğini unutmayın. Böylece, Play Store üzerinden uygulamaya doğrudan erişmek yerine APK dosyasını Android Freeware yedekleri aracılığıyla indirmeyi tercih edebilirsiniz.

Brick Game Reklamsız

Bir apk dosyası aracılığıyla indirmek, elde ettiğiniz şey üzerinde kontrole sahip olduğunuz için uygulamayı doğrudan Play Store’dan almaktan çok daha güvenlidir. Ayrıca, bazı üçüncü taraf uygulamaların birincil özellikleri olarak casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına sahip olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle, telefonunuzu bu zararlı unsurlara maruz bırakırsanız risk altında olabilirsiniz. İyi haber şu ki, brick game apk gibi indirilebilir programlar yardımıyla oyunu oynarken internette gezinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken güvenilir ve kaliteli bir indirme sitesi aramak.

Brick Game Reklamsız

Brick Game Pro Apk

Android uygulamasının kurulumuyla ilgili iyi haber, telefonunuza yüklemenize gerek olmamasıdır. Brick Game Apk, Java komut dosyaları aracılığıyla çalışır ve doğrudan android cihazınıza kurulabilir. Yapmanız gereken tek şey android uygulamasını indirip iş aktarma aracı gibi dosya aktarma araçlarını kullanarak android cihazınıza aktarmak. Kurulumdan önce android cihazınızın hafızasının oyunun apk kurulumuna yetecek kadar dolu olduğundan emin olun. Prenses giydirme oyunu indirmek için buraya tıklayın

 

Tüm dosyaları indirmek için başka bir seçenek de p2p ağlarını kullanmaktır. Telefonunuza yüklemeniz gerekmediğinden dosyayı doğrudan alıp android cihazınıza aktarabilirsiniz. Bununla birlikte, p2p ağlarının sunucularına genellikle virüsler ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı programlar yüklendiğinden, ilgili riskler de vardır. PUBG MOBILE HİLELİ GÜNCEL apk indirmek için tıklayınız

 

Kullanabileceğiniz üçüncü seçenek, oyunun apk dosyasını birçok kaynakta aramaktır. Bu şekilde dosyayı İnternet, FTP, e-posta ve diğer birçok çevrimiçi konum gibi farklı kaynaklardan alabilirsiniz. Ancak, özellikle internetten dosya indiriyorsanız, tüm kaynakların %100 güvenli olmadığını unutmayın. Her zaman güvenlik ihlali ve dolandırıcılık riski vardır.

Brick Game Hileli

Mobil oyun apk’sini aramanın ikinci seçeneğinin çeşitli faydaları vardır. Öncelikle yukarıda saydığımız birçok kaynaktan hangisinin meşru olduğunu kolayca belirleyebilirsiniz. Birçok site ücretsiz uygulamayı sunduğunu iddia edebilir, ancak içlerinde virüs, casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım olabilir. Bazılarının sitelerine yerleştirilmiş reklam yazılımları veya rahatsız edici banner reklamları da olabilir. Bu, tetra brick puzzle – free brick game apk dosyasını indirmenizi zorlaştıracaktır.

 

Ayrıca, çevrimiçi olarak sunulan çeşitli teklifleri araştırıp karşılaştırarak oyunun apk dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu tekliflere dikkat edin çünkü birçoğu sahte olabilir. Bazıları telefonunuza zarar verebilecek virüsler içerebilir. Uygulamayı yalnızca güvenilir ve iyi bir üne sahip web sitelerinden indirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

 

Son seçenek, meşru bir ücretli uygulama satın almaya bakmak olacaktır. Ancak, bu yalnızca son çareniz olmalıdır. Her şey başarısız olursa, ücretsiz siteleri kullanma konusunda dikkatli olun ve söylenen her şeye güvenmeyin. Uygulamanın ücretsiz sürümünü sağladığını iddia eden birçok kaynak var, ancak gerçekte, sonunda telefonunuza casus yazılım, kötü amaçlı yazılım ve virüs indiriyorlar. Oyunun tam sürümünü oynamak istiyorsanız brick game apk dosyasının ücretli sürümünü indirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Size yaklaşık 1,50 dolara mal olacak ve cihazınızı olası kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım tehditlerinden koruyacaktır.

Oyun özellikleri:
* 1’de 19 oyun
• Birçok seviye ve hız
* 11 farklı klasik temalar
* 8 bit ses
* Sosyal uygulamalar aracılığıyla arkadaşlarınızla, ailenizle yüksek puanı paylaşın
• Afiş için puan göndermeniz.

Oyun listesi:

A-Tuğla Bulmaca Klasik:
Düşen blokları hareket ettirin ve döndürün. Çizgiler bloklarla doldurulduğunda ve boş alanları olmadığında temizlenir

B-Tank Klasik:
Tankı hareket ettirin ve düşmanı öldürmek için mermiyi vurun. Düşmanın hızı ve zekası her seviyeden sonra artacaktır

C-Yarış Klasik:
Hareket racer düşman önlemek için Sağ Sol, hızını her seviyede sonra artış olacaktır.

 

Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir