Canva Pro Apk 2.140.0 [Kilitler Açık] Tasarım Fotoğraf Video
Canva Pro Apk 2.140.0 [Kilitler Açık] Tasarım Fotoğraf Video

Canva Pro Apk 2.140.0 [Kilitler Açık] Tasarım Fotoğraf Video

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Canva: Tasarım Fotoğraf Video
Package com.canva.editor
Yayıncı Canva
Kategori Hileli Uygulamalar
Versiyon 2.140.0
Boyutu 34
Yorum Android 5.0 and up
Mod Özelliği Kilitler Açık
See details
Son Güncelleme
Animasyonlu IG Hikayesi, kolaj ve afiş tasarımlarınızla ♥ ♥ ♥ toplayın!

Apk İçeriği

Canva Pro Apk, ücretsiz bir grafik tasarım aracıdır. Canva Pro Apk Uygulama, kullanımı kolay düzenleme araçlarına ve modaya uygun hikaye şablonlarına sahiptir. Hatta bir video yaratıcısı ve evite yaratıcısı içerir, bu nedenle hedef kitleniz için mükemmel gönderiyi oluşturma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. İlgi çekici bir başlık veya resim oluşturabileceğiniz ve ilerledikçe tasarımı kolayca değiştirebileceğiniz için zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Canva Pro Apk indir 2.140.0

Canva Pro Apk uygulaması, projeleriniz için profesyonel tasarımlar kullanmanıza olanak tanıyan Photoshop’a ücretsiz bir alternatiftir. Canva Pro Apk 60.000’den fazla şablon sunar ve renkleri ve yazı tiplerini kendi başınıza özelleştirebilirsiniz. Hatta kendi fotoğraflarınızı yükleyebilir ve stok fotoğrafları kullanabilirsiniz. Ayrıca yazı tipini değiştirebilir ve içeriğin rengini stilinize ve ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Uygulama ayrıca birden çok dili, gifleri ve fotoğrafları destekler, böylece her durum için benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü ve geniş bir resim kitaplığı sunduğu için Canva, kendi güzel tasarımlarınızı oluşturmak için mükemmel bir seçimdir.  Eski sürüm Canva Pro Apk 2.131.1 Premium Mod Uygulamayı posterler oluşturmak ve düzenlemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca internette ücretsiz görseller bulabilir ve bunları doğrudan cihazınıza yükleyebilirsiniz. Akıllı telefon galerinizden kendi resimlerinizi yükleyebilirsiniz. Ve ücretsiz uygulamaların hayranıysanız, kendi harika grafiklerinizi oluşturmak için bunu kullanabilirsiniz.

Canva full sürüm

Canva Pro ApkCanva premium modunu indirmek için telefonunuzun Dosya Yöneticisi özelliğini kullanabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, Canva’nın sınırsız özelliklerinden yararlanmak için yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Birçok avantajı vardır. Örneğin, logonuzu, videolarınızı ve web sayfalarınızı tasarlamanın hızlı bir yolunu sağlar. Ücretsiz sürümden farklı olarak, daha birçok özelliğe sahiptir ve istediğiniz herhangi bir tasarım türünü oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ancak, premium bir hesap gerektirir, bu da uygulama içi satın alımlar yapabileceğiniz anlamına gelir. Canva’nın tam deneyimini elde etmenin tek yolu budur. Premium uygulama gibi uygulama içi öğeler de satın alabilirsiniz.

Canva premium sürümü en popüler sürümdür. Sınırsız sayıda tasarım ve yazı tipi dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar. Düğün davetiyeleri ve diğer özel etkinlikler oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Canva uygulaması güçlü bir grafik tasarım aracı olmasının yanı sıra güçlü bir pazarlama aracıdır. Canva ile sadece birkaç tıklamayla göz alıcı bir poster oluşturabilirsiniz. Premium sürüm, orijinal olarak mobil cihazlara duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır ve performans dostu bir tasarım uygulamasıdır.

Canva APK Full 2021

Bu uygulamayı indirmek ücretsizdir ve dizüstü bilgisayarlarda veya mobil cihazlarda kullanılabilir. Birçok tasarım aracına sahiptir ve blogcular ve YouTuber’lar için harika bir seçimdir. Ayrıca, kullanımı kolay bir sosyal medya paylaşım özelliği içerir. Üstelik cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara kadar her platformda kullanılabilir. Tüm özelliklerini sunan bir uygulama arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Canva Pro Apk indirmek ücretsizdir. Şablonları profesyonel tasarımcılar tarafından yapılmıştır. Bu şablonları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Devasa şablon kitaplığı, yaratıcı çalışmalarınızı dakikalar içinde özelleştirmenize olanak tanır. Mevcut 60000’den fazla şablonla Canva, web siteleri ve sosyal medya içeriği oluşturmak için mükemmel bir uygulamadır. Tasarımcı değilseniz, yine de aynı amaçlar için uygulamanın ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz. Premium özellikler arıyorsanız Canva Pro Apk’yi satın alabilirsiniz.

Canva Pro Apk, tüm tasarım ihtiyaçlarınız için birçok kullanışlı araç ve şablon sunar. Ücretsiz sürüm, kullanabileceğiniz ücretsiz bir resim kitaplığı içerir. Tasarımlarınızı çeşitli şablonlarla özelleştirebilir ve ayrıca sunumlar oluşturabilirsiniz. Sunumlar ve kartlar için Canva Premium Apk’ı da kullanabilirsiniz. İki versiyon arasında seçim yapabilirsiniz. Tasarımcıysanız Canva’yı seveceksiniz. Ücretsiz ve birinci sınıf tasarım seçeneklerini seveceksiniz.

Yeni neler eklendi Canva: Tasarım Fotoğraf Video

Pro Mod

En Yeniler

İndirmeyi başlatmak için "İndirme Sayfasına Git" düğmesini tıklamanız yeterlidir. Birkaç saniye sürecek ve premium modun bulunduğu bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Sadece aşağıdaki talimatları izleyin.

Google Play Store Puanlaması

4.7
6,381,636 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Canva Pro Apk 2.140.0 [Kilitler Açık] Tasarım Fotoğraf Video
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir