Car Parking Multiplayer APK 4.8.4.9 MOD
Car Parking Multiplayer APK 4.8.4.9 MOD

Car Parking Multiplayer APK 4.8.4.9 MOD

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Car Parking Multiplayer
Package com.olzhas.carparking.multyplayer
Yayıncı Olzhass
Kategori Simülasyon
Versiyon 4.8.4.9
Boyutu 872
Yorum Android 6.0 and up
Son Güncelleme
Multiplayer Modu ve Tuning Cars Araba Park oyunu Sadece park etmekten daha fazlası: açık dünya çok oyunculu modu, araba ayarlama, serbest yürüyüş! Binlerce oyuncu sizi bekliyor. Bize katı ...

Apk İçeriği

Car Parking Multiplayer APK’ın en ilginç özelliği, çok çeşitli araçlara sahip olmasıdır. Car Parking Multiplayer APK Çok çeşitli arabalar ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı haritalar var, böylece istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz. Atari tarzı bir oyun arıyorsanız, bu mükemmel bir seçim olabilir. Ayrıca, diğer oyuncularla sohbet edebilir ve çeşitli haritalarda onlarla araba sürebilirsiniz. Çevrimiçi oyun modu, diğer insanlarla rekabet etmenize olanak tanır, böylece ilerlemenizi diğer oyuncularla paylaşabilir ve hatta bir ödül kazanabilirsiniz.

Arabanızı çeşitli farklı aksesuarlar ve boya işleri ile özelleştirebilirsiniz. Araba motoru ve arabanızın görünümü de özelleştirilebilir ve hatta oyunun sesli sohbet işlevi aracılığıyla diğer oyuncularla konuşabilirsiniz. Oyun ayrıca dünyanın dört bir yanından çok sayıda başka oyuncuya da sahip ve oyuncular arasında şiddetli bir rekabet yaratıyor. Oyun aynı zamanda diğer oyuncularla gerçekçi bir şekilde etkileşim kurmanıza izin veriyor, böylece onların tepkilerini ve kararlarını görebiliyorsunuz.

Car Parking Multiplayer APK indir

Araba oyunları ve modlar arasındaki temel fark, ilkinde reklam yazılımı veya kötü amaçlı yazılım olmamasıdır. İkincisinde bu sorunlar olmasa da üçüncü taraf Car Parking Multiplayer APK dosyasında virüs veya kötü amaçlı yazılım yoktur ve yüklenmesi güvenlidir. Car Parking Multiplayer’ı yüklemek için öncelikle oyunun PlayStore sürümünü kaldırmanız gerekir. Ardından, APK dosyasını dosya yöneticisinden yükleyin. Artık oyunun sesli sohbet özelliğinin ve çeşitli özel özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Car Parking Multiplayer APK

Gerçek dünyadaki Car Parking Multiplayer APK’da olduğu gibi, aracınızı da özelleştirebilirsiniz. Aracınız, gövde ve tekerlek açısının yanı sıra renkler açısından da modifiye edilebilir. Klasik ve spor arabalar arasından seçim yapabilirsiniz. Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir ve onu almak için herhangi bir para ödemenize gerek yoktur.  Roblox Mod Apk Çok oyunculu oyun, eğlenmenize ve dünyanın herhangi bir yerindeki diğer oyunculara karşı rekabet etmenize izin verecektir.

Car Parking Multiplayer Mod apk

Oyunu PC’nizde oynamayı tercih ediyorsanız, bir Android öykünücüsü kullanarak Car Parking Multiplayer APK’sını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Emülatör, oyunu bir fare ve klavye ile oynamanıza izin verecek ve ayrıca tüm reklamları kaldıracaktır. Otopark Çok Oyunculu APK, özelleştirilebilir bir araba da dahil olmak üzere çeşitli başka özelliklere sahiptir. Aynı zamanda çok çeşitli araçlara sahiptir. Harika bir açık dünya yarış oyunu arıyorsanız, onu buldunuz!

Diğer bazı oyunların aksine, Car Parking Multiplayer APK, ünlü markaların görüntü haklarını gerektirmez. Modifiye edilmiş bir APK kullanarak kendi arabanızı yapabilirsiniz. Uygulama, satın aldığınız arabayı kullanmanıza ve ardından oyun mağazasında seçmenize izin verecektir. Oyun, indirmenin ücretsiz olması dışında gerçek dünyadaki oyuna benzer. Uygulama tüm Android cihazlarla uyumludur.

Car Parking Multiplayer APK 2

Car Parking Multiplayer para hilesi

Araba Park Etme Çok Oyunculu APK, sonsuz özelleştirme seçenekleri sunar. Arabanızın farklı parçalarını değiştirebilir, süspansiyonu değiştirebilir ve hatta motoru değiştirebilirsiniz. Ayrıca farklı renk şemaları ve iç mekanlar mevcuttur, böylece arabanızı kendi beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Netflix APK Oyun ayrıca gerçek hayattaki olaylara ve senaryolara dayanan birçok seviye ve özelliğe sahiptir. Yeni başlayanlar için harika bir oyun. Arkadaşlarınız ve ailenizle oynamaktan keyif alacaksınız.

Belirtildiği gibi, BlueStacks öykünücüsünü indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Oyunu üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla indirebilirsiniz, ancak bilinmeyen kaynaklardan oyun indirirken dikkatli olun. Bu iyi bir seçenek olsa da, ilgili risklerin farkında olun. Car Parking Multiplayer APK Uygulamanın kırılmış veya saldırıya uğramış bir sürümü kötü amaçlı kodlar içerebilir. Ancak BlueStacks uygulamasının kullanımı güvenlidir. Bu uygulama, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun arayan herkes için harika bir seçimdir.

Car Parking Multiplayer APK Oyun gerçek para gerektirmezken, oyuncular tarafından kazanılan para, arabanızı yükseltmenize ve onarmanıza yardımcı olur. Ayrıca sizinle aynı şehirde bulunan diğer oyunculara karşı oynamanıza izin verir, bu nedenle diğer sürücülere ve yayalara dikkat etmelisiniz. Zamanında park edemezseniz, seviyeyi kaybedersiniz ve seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Bu nedenle, Car Parking Multiplayer, araba oyunları oynamayı sevenler için harika bir seçimdir.

Yeni neler eklendi Car Parking Multiplayer

Skin hilesi

En Yeniler

Small Fixes

Google Play Store Puanlaması

4.4
1,265,260 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Car Parking Multiplayer APK 4.8.4.9 MOD
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat