CAR SİMULATOR OG V2.65 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022

CAR SİMULATOR OG V2.65 MOD APK – PARA HİLELİ #Apk hile 2022

1 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Car Simulator OG v2.65 PARA HİLELİ APK, açık dünya ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Oppana Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçla bulunduğunuz şehirde sürüş yapmak, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Car Simulator OG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede arabaları satın alabilir, istediğiniz gibi modifiye edip oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Uzun yollar, geniş şehir ortamı, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Car Simulator OG v2.65 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Car Simulator OG Play Store’da 205.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU
Car Simulator OG v2.65 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Simulator OG 2.65 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Share CAR SİMULATOR OG V2.65 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir