CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium)
CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium)

CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium)

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı CCleaner – Temizleyici ve RAM Booster
Package com.piriform.ccleaner
Yayıncı Piriform
Kategori Araçlar
Versiyon Varies with device
Yorum Android 4.4 and up
Son Güncelleme
Android cihazınızı CCleaner kullanarak temiz, güvenli ve hızlı tutun!

Apk İçeriği

CCleaner Professional APK, PC’ler ve Android cihazlar için popüler bir sistem temizleyicisidir. Önemsiz şeyleri ortadan kaldırır ve sistemi optimize eder, böylece daha güvenli bir tarama deneyimi sağlar. Uygulama bir dizi premium özellik sunar, bu nedenle programın sizin için doğru olup olmadığını belirlemek için özellikleri dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. CCleaner, birçok avantajının yanı sıra sistem bilgileri sağlar ve akıllı telefonunuzu temiz tutmanıza yardımcı olur.

CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium)

Bu uygulamanın kullanımı ve kurulumu kolaydır. Gelişmiş özellikleri, aynı anda birden fazla uygulamayı yönetme yeteneğini içerir. Siz manuel olarak açana kadar arka plan işlemlerini engelleyen gelişmiş bir hazırda bekletme özelliğine sahiptir. Ayrıca indirilen dosya ve klasörleri virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve casus yazılımlara karşı tarar. CCleaner Professional APK’sini yükledikten sonra, sisteminizin verileri ve gizliliği üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium) download

Bu uygulama, kullandığınız uygulamaların etkisini analiz edebilir ve telefonunuzun performansını etkilemeden bunları kaldırabilir. Ayrıca her türlü reklamı ve gereksiz dosyaları kaldırabilir. CCleaner Pro APK’nın kurulumu kolaydır, küçük boyutludur ve son derece sezgiseldir. Son olarak, bu uygulama tüm verilerinizi otomatik olarak temizleyebilir ve cihazınızın gizliliğini ve güvenliğini koruyabilir. CCleaner Pro APK’yı kullanmak ücretsizdir ve hem PC’ler hem de akıllı telefonlar için kullanılabilir.

CCleaner Professional APK, kullanıcıların cep telefonlarının performansını iyileştirmelerine yardımcı olur. Bu uygulama, cihazınızın performansını artıran ve pil ömrünü uzatan çeşitli premium özelliklere sahiptir. Bu uygulamayı aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama aynı zamanda bir dizi başka kullanışlı özelliğe de sahiptir. Hatta Google Play Store’dan indirebilirsiniz. İndirirken, bilinmeyen kaynakların izinlerinden etkinleştirdiğinizden emin olun.

CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium)

CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium) indir

CCleaner Pro APK, android cihazlar için güçlü bir temizleme yazılımıdır. Game Booster 4x Faster Pro Apk – GFX Tool & Lag Fix Cihazınızın sistemini izlemek ve gereksiz dosyaları temizlemek için tasarlanmıştır. Önbellek temizleme seçeneği, istenmeyen dosyaları otomatik olarak siler ve cihazınızın depolama alanını optimize eder. Ayrıca indirmelerden gereksiz dosyaları ve önbellek dosyalarını kaldırır. Bu özelliklere ek olarak CCleaner Pro APK’yı indirmek ücretsizdir. Cihazınızı optimize etmek için CCleaner Pro APK’sını Google lay store’dan indirebilirsiniz.

CCleaner Professional APK, birden fazla işletim sisteminde çalışan ve cihazınızın pil ömrünü optimize etmenize yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Önemsiz dosyaları ve geçici verileri temizler, gereksiz dosyaları kaldırır ve güvenli bir bellek sağlar. CCleaner Pro APK ile otomatik taramalar için hatırlatıcılar bile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca CCleaner ile telefonunuzun pil ömrünü de izleyebilirsiniz.

CCleaner, mevcut en popüler PC optimize edicilerden biridir. 50 milyondan fazla indirmeye sahiptir ve fazla depolama alanı gerektirmeyen bir APK sürümüne sahiptir. İndirmek ve kurmak ücretsizdir ve başka uygulamalar gerektirmez. Ayrıca birçok işletim sistemi ile uyumludur ve kullanımı oldukça kolaydır. Gadget’ınız için tek duraklı bir çözümdür. Ayrıca pil ömrünü izler ve güncel olmayan uygulamaları tanımlar.

CCleaner, Android cihazınızın performansını optimize etmenize yardımcı olan ve cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan koruyan çok amaçlı bir araçtır. Diğer programların aksine, Spotify APK v8.6.72.1121 (MOD Premium Unlocked) CCleaner root erişimi gerektirmez. Ücretsiz bir indirmedir ve herhangi bir zamanda kullanılabilir. CCleaner Pro APK’sini aşağıda belirtilen indirme bölümünden indirebilirsiniz. Android cihazınıza yüklenecek ve birkaç tıklamayla çalışacaktır.

CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium) apk indir

CCleaner, güçlü bir bilgisayar temizleme uygulamasıdır. Kötü amaçlı yazılımları önlemenin yanı sıra, pilin bitmesi de dahil olmak üzere çeşitli sorunlara yardımcı olabilir. Ayrıca telefonunuzun çalınmasını da engeller. Üstelik ücretsizdir. Bu uygulama ücretsiz olarak indirilebilir ve PC’nizde kullanılabilir. CCleaner Professional APK’sını Android’iniz için Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ayrıca Mac ve Windows bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

CCleaner Professional APK, Google Play Store’dan ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirilebilir. Uygulamanın ücretsiz bir sürümünü arıyorsanız, CCleaner Pro APK’yı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ücretsiz sürümü, dolandırılma riski olmadan programın premium özelliklerini kullanmanıza olanak tanır. Ücretli bir uygulama olmasa da güvenli bir indirmedir.

En Yeniler

Stability fixes and improvements.

Google Play Store Puanlaması

4.7
2,295,172 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share CCleaner Professional APK 6.1.0 (Premium)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir