Construction Simulator 3 Apk Sınrsız Para v1.2
Construction Simulator 3 Apk Sınrsız Para v1.2

Construction Simulator 3 Apk Sınrsız Para v1.2

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Construction Simulator 3
Package com.astragon.cs3
Yayıncı Astragon Entertainment Gmbh
Kategori Apk Dayı
Versiyon 1.2
Yorum Android 5.0 and up
Mod Özelliği Sınırsız Para
Son Güncelleme
Construction Simulator 3 Avrupa'ya dönüyor!

Apk İçeriği

Construction Simulator 3 apk PS4’ün kapsamlı bir simülasyon oyunları koleksiyonu var, ancak kalite eksikliği birçok kişinin bu türden vazgeçmesine neden oldu. Buna karşılık PlayStation 4, popüler Sims serisi de dahil olmak üzere onlarca kariyer odaklı oyuna ev sahipliği yapıyor.

Sims serisinin geliştiricisi Astragon, son derece parlak yeni bir başlık yarattı: Construction Simulator 3 apk The Rise of a New Empire. Bu oyun, oyuncuların çeşitli görevleri tamamlamasını gerektiren yoğun bir simülasyon deneyimidir. Sürülecek çeşitli araçlar ve inşa edilecek 200’den fazla inşaat projesi var. Stick War legacy Apk

İnşaat Simülatörü 3 apk ‘ün PC’de birçok olumlu yönü var, ancak olumsuzları olumlularından daha ağır basıyor. Birincisi, oyun inanılmaz derecede gerçekçi, üstesinden gelinebilecek birçok iş ve zorluk var. Bu, oyunu son derece erişilebilir kılar ve ayrıca oyuncuların çok çeşitli lisanslı araçlar arasından seçim yapmasına olanak tanır. Damperli kamyonları, silindirleri, asfalt katmanlarını, vinçleri, ekskavatörleri ve daha fazlasını kullanabileceksiniz. Araçta kaldığınız sürece her türlü farklı şeyi yapabileceksiniz ve araçların fiziği son derece hassas.

Construction Simulator 3 Apk güncel sürüm indir

Grafikler çarpıcı ve oyun zen benzeri. Oyun, oyuncuyu görevleri tamamladığı için ödüllendirmek ile oyuncuyu hedefleri tamamladığı için ödüllendirmek arasında sıkı bir dengeye sahiptir. Ayrıca, oyuncunun daha zorlu ve çeşitli görevleri üstlenmesine olanak tanıyan, oyuncunun filosunu genişletmeye de güçlü bir şekilde odaklanılıyor. Oyunun ücretsiz oynanabilir doğasının önemli bir dezavantajı, mikro dönüşümlere bağımlılığıdır. Ancak, oyunun zevkli ve bağımlılık yapan bir deneyim olduğu inkar edilemez.

Construction Simulator 3 Apk

İnşaat Simülatörü 3, Herkes için PEGI 3 ve ESRB E olarak derecelendirilmiştir. Oyunun ebeveynler için şiddet içeren içerik veya dil gibi önemli bir endişesi yoktur. Çevrimiçi modlar veya PEGI uyarıları yok, bu da daha çocuk dostu bir oyun arayan herkes için iyi bir şey. Ayrıca oyun, iyi bir başlangıç ​​karakter seçimi sunarak başlamayı kolaylaştırıyor. Yeni ekipmanla, ister yol projesi isterse yeni bir kule vinci olsun, her zorluğun üstesinden gelmek çok kolay.

Oyunda çeşitli inşaat araçları bulunur. İnşaat sektörü, çekiçlerden çekiçlere kadar makinelerle doludur. Oyunun oynanışı ilginç ve ilgi çekicidir ve oyuncuların altyapılarını oluşturmasına ve sürdürmesine yardımcı olur. Oyun, oyunların en zorlusu olmasa da inşaat tutkunları için mükemmel bir seçimdir. Oyun eğlenceli ve tatmin edicidir ve çok sayıda farklı araca sahiptir. İnşaat sektörünü keşfetmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk

Zorlu bir oyun için PC için Construction Simulator 3’ü deneyin. Oyunun denetleyicileri kolay gezinme için ayarlanabilir. DualShock 4 pedi bir klavyeden daha alçak olduğundan girişler, klavye kullandığınızdan daha küçüktür. Örneğin, sağ çubuk kamerayı kontrol eder. Sol çubuk, aracın bir kısmını kontrol eder. R3 düğmesi, vinçleri kontrol etmek için kullanılır. Konumu önceki koldan farklıdır, bu nedenle R3’e tıklamak girişini değiştirecektir.

Sınırsız Para hilesi

Oyunun sunacağı çok şey var. Yeni ana üs görevi en belirgin olanlardan biridir. Bir ev veya ofis inşa etmek oyunun en önemli yönüdür. Oyun, ana üssün genişlemesine ve çeşitli binaların oluşturulmasına izin verir. Ayrıca, birçok seçenek ve özelleştirme sunar. Modlar oyuna yeni bir esneklik düzeyi ekleyebilir. Modlar sadece ince ayar yapmaktan daha fazlasıdır.

İnşaat Simülatörü 3’te seçebileceğiniz birkaç sözleşme var. Her biri kendine has özelliklere sahip 70 farklı sözleşme arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca 50’den fazla farklı araç türünü kullanabilirsiniz. 14 popüler markadan geliyorlar.

İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz, ancak oyuna para yatırmadan önce her biri için biraz zaman harcamak en iyisidir. Bu size diğer oyunculara göre bir avantaj sağlayacaktır. Küçük bir miktar para ile bu oyunu kazanmak mümkündür.

Grafikler güzel ve oyunun sunabileceği çok şey var. Bir şeyler inşa etmekten hoşlanan ve bir şeyler inşa etme tutkusu olan herkes için iyi bir oyundur. On dört farklı markadan etkileyici bir otomobil ve kamyon koleksiyonuna sahiptir. Sesi de etkileyici. Araçlara ek olarak oyun, çeşitli işlevlere sahip birkaç araç içerir. Tüm araçlar benzersizdir ve kendi özelliklerine sahiptir. Oynanış, birkaç istisna dışında ilk versiyonunkine benzer.

Yeni neler eklendi Construction Simulator 3

Unlimited Money

En Yeniler

Para hilesi eklendi

Google Play Store Puanlaması

4.0
11,785 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Construction Simulator 3 Apk Sınrsız Para v1.2
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir