Cover Fire Mod Apk v1.21.23
Cover Fire Mod Apk v1.21.23

Cover Fire Mod Apk v1.21.23

Post on

App Info

Apk Adı Cover Fire: Offline Shooting
Package com.generagames.resistance
Yayıncı Viva Games Studios
Kategori Aksiyon
Versiyon 1.21.23
Boyutu 47
Yorum Android 6.0 and up
Mod Özelliği Unlimited Money
Son Güncelleme
Çevrimdışı Nişancı ve Keskin Nişancı Oyunu Mobil cihazlarda oynayın. Uyarı bağımlılık yapıyor Senin görevin savaşa liderlik etmek ve en iyi nişancı ve keskin nişancı olmaktır. ...

Apk İçeriği

Harika bir atış oyunu arıyorsanız, Cover Fire Mod Apk’yi indirmelisiniz. Bu uygulama hem Android hem de IOS cihazlar için kullanılabilir ve birçok özellik sunar. Oyun, düşmanları yenmek için silah, zırh ve nişancılık kullanmanız gereken kurgusal bir gezegende geçiyor. Hayatta kalabilmek için hayatta kalmanız ve savaşlara liderlik etmeniz gerekiyor ve bu oyunda sınırsız nakit ve altın kullanabiliyorsunuz.

Cover Fire Mod Apk v1.21.23

Oynadıkça ekip üyelerinizin becerilerini geliştirebilir ve yeni silahlar edinebilirsiniz. Ayrıca yeniden yükleme hızınızı artırabilir ve kullanmak için çeşitli farklı silahlar seçebilirsiniz. Oyunun seviye atlama sistemi, belirli bir takım seviyenizin olmasını gerektiriyor, bu yüzden kendiniz için en güçlü olanı seçebilirsiniz. Ayrıca genel takım seviyenizi artıracak silahlar da satın alabilirsiniz. Oyunu indirmek ücretsizdir ve daha iyi bir deneyim için Cover Fire Mod Apk indirebilirsiniz.

Cover Fire Mod Apk indir

Rekabet edebilmek için gelişmiş silahlar satın almalı ve tüm askerlerin becerilerini geliştirmelisiniz. Liderler ayrıca askerlerinin becerilerini de geliştirmelidir. Herhangi bir karakteri seçebileceğiniz basit bir oyun değil, ancak en yüksek rütbeyi elde etmek için çok pratik yapmalısınız. Bunu başarmak için büyük bir lider olmanız gerekir. Her askerin becerilerini geliştirmek ve liderlik becerilerinizi geliştirmek önemlidir. Askerlerinizin becerilerini ne kadar yükseltirseniz, o kadar güçlü olurlar.

Cover Fire Mod Apk’ta oyuncular hayatta kalmak ve kendilerini düşmanlara karşı savunmak zorunda kalacaklar. Oyun, bir hedef seçmenizi ve rakiplerinize ateş etmenizi gerektiriyor ve çeşitli silahlarla düşmanları yok edebiliyorsunuz. En iyi nişancı olmak için her seviyede düşmanları yenmelisin. Becerilerinizi ve kendi stratejinizi kullanarak ilk turda rakiplerinizi yenebilirsiniz. Ayrıca oyunu çevrimdışı ve internet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz.

Cover Fire Mod Apk v1.21.23

Cover Fire Mod Apk download

Oyunu oynamak için bir karakter seçmeniz ve ardından bir silah seçmeniz gerekiyor. Bölümlerde ilerledikçe Standoff 2 Apk 2021 **  para kazanmak için düşmanları yok etmelisiniz. Lider olarak manganızı tüm binalara yaymalı ve şehri düşmanlardan korumalısınız. Ek olarak, oyun oynamak için çeşitli modlar ve yerler sunar. Oyunun temel amacı, rakiplerinizi silahınızla öldürmektir. Onlara uzaktan da saldırabilirsiniz.

Bir oyun olarak, Cover Fire’ın benzersiz bir ayarı vardır. Oyuncu bir siper pozisyonundan oynayabilir ve oyunun seçebileceği birçok karakter vardır. En iyi nişancı olmak için tüm altın parçalarını toplamalı ve her görevi tamamlamalısın. Oyunda ayrıca birçok başarı var. Daha fazla kaynağın kilidini açmak için tüm başarıların kilidini açmalısınız. Bu, oyundaki en iyi nişancı olmanıza yardımcı olabilir.

Bir siper ateşi modu ile silahınızı özelleştirebilir ve keskin nişancı savaşlarına katılabilirsiniz. Oyunda birçok silah ve tonlarca patlayıcı var. Bu, oyuncuların silahlarını kişiselleştirmelerini sağlar. Oyun ayrıca arkadaşlarla oynamak eğlencelidir. Erkekler arasında popüler bir oyundur ve beş milyondan fazla indirilmiştir. Bu, Android’deki en iyi atış oyunlarından biridir. Çok çeşitli silahların yanı sıra, bu modun sunabileceği birçok seçenek var.

Cover Fire Apk indir

Oyun, sizi içine çekecek aksiyon dolu bir hikayeye sahiptir. Gerçekçi bir silah deposu ve ölümcül düşmanlarla dolu bir dünya içerir. Oyunu indirmek ücretsizdir ve benzersiz bir hayran kitlesine sahiptir. Çeşitli özellikleri, oyunu her yaştan oyuncu için çekici hale getirecek. İnanılmaz bir seviyeleme sistemine sahip bir atış saptırma. Ayrıca çok oyunculu modlarda diğer oyuncuların takımlarına katılabilirsiniz. Aksiyon dolu oyunun yanı sıra Cover Fire Mod Apk, ekibinizle çevrimiçi olarak oynamanıza olanak tanır.

Yeni neler eklendi Cover Fire: Offline Shooting

Unlimited Money

En Yeniler Cover Fire: Offline Shooting

+ minor bugs fixed

Cover Fire Mod Apk, en yüksek puanlı atış oy MAD FUT 22 Apk Draft & Pack Opener unu olmasının yanı sıra sunabileceği çok şey var. Bir uygulamayı oynadığınızı unutturacak inanılmaz derecede ayrıntılı ve doğru bir 3D nişancı oyunudur! Harika, aksiyon dolu bir atış oyunu arıyorsanız doğru yere geldiniz. İster acemi ister eski bir profesyonel olun, Cover-Fire Mod Apk’ta sonsuz eğlence bulacaksınız.

Google Play Store Puanlaması

4.5
2,222,078 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir