CRSED: Cuisine Royale | Pubg Mobile gibi Hayatta Kalma Oyunu – (Apk) apk oyun 2022

CRSED: Cuisine Royale | Pubg Mobile gibi Hayatta Kalma Oyunu – (Apk) #Apk oyun 2022

29 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#ModyOyun #CRSED
CRSED: Cuisine Royale mobil oyunu, yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, büyülü ritüeller ve doğaüstü güçlerle dolu, muhteşem bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Her biri, zamanı yavaşlatmak veya bir yaratığa dönüşmek gibi nefes kesici farklı süper güçlere sahip eşsiz Şampiyonlardan birini seç. Dünyanın en güzel köşelerinde tüm olumsuzluklara karşı savaş ve son hayatta kalan sen ol. İster tek başına ister arkadaşlarınla savaş.

– Aksiyon dolu ve devasa PvP savaşlar: Göz alıcı ve alabildiğine ayrıntılarla dolu bir mekâna yolculuk ederek oyuna başlayan onlarca savaşçı, ölümcül Karanlık Alan duvarlarının daralmasıyla devamlı küçülen savaş meydanının merkezine ulaşmaya çalışırlar.
– Oldukça gerçekçi modellemelere sahip ve sayısı devamlı artan silahlar (Mosin-Nagant veya MG-42 Makineli Tüfeği gibi, 20.yy. savaş meydanlarında kullanılmış klasik teçhizatlar ve modern silah koleksiyonları) ve savaş zırhları.
– Müttefikleri iyileştirmeye yarayan, düşmanı yavaşlatan, farklı tuzaklar kurabilmene imkân tanıyan, zombileri uyandırmanı ve hatta ışınlanarak beladan kurtulmanı sağlayan onlarca şeytanî güç.
– Uzun mesafeleri katetmene yardımcı olacak birçok kara aracı ve bot.
– Derinlikli kişiselleştirme sistemi: Yeni mühürler, ritüeller, takımlar, maskeler, ifadeler, mezar taşları, kamara yardakçıları ve diğer öğeleri oluşturabilir ve bunları öğrenebilirsin. Bazıları sana özgü Şampiyon dizilimin için, bazılarıysa yalnızca görünüm açısından önemli olacaktır.

Oyun Modu: Online
Boyut : 2.66 GB
Telefon : Poco X3 Pro

Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gaijinent.CuisineRoyale
Apk : https://apkcombo.com/tr/crsed-cuisine-royale/com.gaijinent.CuisineRoyale/

Share CRSED: Cuisine Royale | Pubg Mobile gibi Hayatta Kalma Oyunu – (Apk) apk oyun 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir