DAN THE MAN V1.11.11 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022

DAN THE MAN V1.11.11 MOD APK – PARA HİLELİ #Apk hile 2022

1 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Dan The Man v1.11.11 PARA HİLELİ APK, platform, macera ve piksel oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Halfbrick firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz garip evrende karakterinizle düşmanlarınıza mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve arkadaşlarınızı kurtarmaktır. Dan The Man içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, premium yani vip hileli, tüm karakterler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz gibi geliştirmeleri yapabilirsiniz. Farklı silahlar – ekipmanlar, tehlikeli canavarlar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Dan The Man v1.11.11 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dan The Man Play Store’da 1.500.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU
Dan The Man v1.11.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dan The Man 1.11.11 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dan The Man 1.11.11 premium hile apk : oyuna premium yani vip olarak başlarsınız.

Dan The Man 1.11.11 karakter hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan karakterler – kostümler – bölümler kullanıma açıktır.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

https://cloud.mail.ru/public/PEeZ/R9seNgDmb

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Share DAN THE MAN V1.11.11 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir