Doodle Jump APK 2021 Güncel Sürüm hemen indir
Doodle Jump APK 2021 Güncel Sürüm hemen indir

Doodle Jump APK 2021 Güncel Sürüm hemen indir

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Doodle Jump
Package com.lima.doodlejump
Yayıncı Lima Sky Llc
Kategori Arcade
Versiyon 3.11.16
Yorum Android 4.4 and up
Son Güncelleme
tüm zamanların en iyi mobil oyunlarından biri. Her zamanki gibi delicesine bağımlılık olarak! Google Play editörleri tarafından 2015'in En İyisi seçildi! Tüm desteğiniz için teşekkür ...

Apk İçeriği

Doodle Jump APK , Android için en popüler oyunlardan biridir. Bu oyun, Google Play editörleri tarafından 2015’in En İyileri de dahil olmak üzere birçok ödül aldı. Ücretsizdir ve Android için optimize edilmiştir ve çeşitli etkinlikler sunar. Doodle Jump APK Oyuncular UFO’ları vurabilir ve engellerden kaçınırken, kötüleri burun toplarıyla patlatırken ve çeşitli fantastik dünyaları keşfederken kara deliklerden kaçınabilir. Ayrıca, oyunda bir dizi eğlenceli başarı var.

Doodle Jump APK indir

Doodle Jump, renkli karakterlere ve basit bir amacı olan bir arcade oyunudur – mümkün olduğunca yükseğe zıplamak. Tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biri haline geldi ve şimdi ücretsiz ve Android için optimize edildi. Oyun, göz kamaştırıcı çeşitli ortamlar ve düşmanların yanı sıra jetpack’ler, trambolinler ve pervane kapakları dahil olmak üzere birçok heyecan verici özelliğe sahiptir. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynaması eğlenceli ve oyunda hiç reklam yok.

Doodle Jump APK 

Doodle Jump Apk, bağımlılık yapan bir arcade oyunudur. Oyuncu bilinmeyen bir yaratığı kontrol eder ve canavarları yenmek için platformdan atlamalıdır. Roketler ve yaylar şeklinde ona çeşitli iyileştirmeler sunulacak. Oyun ayrıca oyuncuların patronları yenmesini ve tuzaklardan kaçınmasını gerektirir. Doodle Jump, Android’de en çok indirilen oyunlardan biridir. Geçen ay, Doodle Google Play’de en üst sıralara yükseldi. Minecraft Mod Apk Hileli Versiyon 1.18.0.27

Doodle Jump çok bağımlılık yapan bir oyundur ve zaman geçirmek için harika bir yoldur. Almak ve oynamak kolaydır ve arayüz basit ve sezgiseldir. Bir süre sonra biraz tekrarlanabilir olsa da, Doodle Jump kesinlikle denemeye değer. Ücretsizdir ve uygulama içi satın almalarla desteklenir. Ancak, Doodle-Jump’ı Android cihazınızda çalıştırmak için BlueStacks’i indirmeniz gerekir.

Doodle Jump APK, tüm zamanların en bağımlılık yapan mobil oyunlarından biridir. Oyun ücretsizdir ve Android cihazlar için optimize edilmiştir. Oyunun benzersiz özellikleri onu gezegendeki en popüler mobil oyunlardan biri yapıyor. Oyunun benzersiz kontrolleri, almayı ve oynamayı kolaylaştırır. Hazır buradayken, zirveye giden yolunuzu karalayabilirsiniz. Ekranın üstünü hedeflemek nihai hedeftir.

Doodle Jump, Android için basit, bağımlılık yapan ve eğlenceli bir oyundur. Google Play’de en hızlı büyüyen oyundur ve Android için ücretsizdir. 3 milyondan fazla indirme ile Doodle Jump, Android için en popüler mobil oyundur. Eşsiz kontrolleri ile öğrenmesi ve oynaması kolaydır. Eğlenceli grafikleri ve sizi bağımlı kılan benzersiz oynanışı seveceksiniz. Aynı zamanda zaman öldürmenin en iyi yollarından biridir.

Doodle Jump APK Nedir ?

Bu oyun Google Play’de “2015’in En İyileri” unvanını kazandı. Almak kolaydır ve son derece bağımlılık yapar ve hem Android hem de iOS cihazlar için uygundur. Geliştiriciler, oyunu Android cihazlar için ücretsiz hale getirdiler. Ayrıca Android kullanıcıları için ücretsizdir. Doodle Jump APK artık hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun grafikleri çok renkli ve onları kaçırmak imkansız.

Doodle Jump eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Basit elle çizilmiş grafikleri, seviyeden seviyeye atlamanızı sağlayacaktır. Oyunun benzersiz oynanışı sizi saatlerce eğlendirecek. Her yaştan ve deneyim seviyesinden oyuncular için önerilir. Ayrıca çoğu Android ve iOS cihazıyla uyumludur. Doodle Jump APK’sini indirmek ücretsizdir ve Google Play’in tüm Android sürümlerini destekler. Cihazınıza yüklemenize gerek yoktur.

Bu ücretsiz uygulama hem Android hem de iOS’ta mevcuttur. Android için doodle temalı bir atlama oyunudur ve popülaritesi tüm dünyaya yayılmıştır. Oyunda çok fazla eğlence var! Kilidi açılacak sayısız seviye ve keşfedilecek farklı dünyalar var. Ayrıca dünyaların kilidini açmak ve seviyelerin kilidini açmak için puan kazanabilirsiniz. Doodle Jump oynamanın yanı sıra, Doodle Jump diğer platformlarda da mevcuttur.

Doodle Jump, geniş bir izleyici kitlesine sahip basit, bağımlılık yapan bir oyundur. İndirmesi ücretsizdir ve her yaştan insan tarafından oynanabilir. Doodle Jump APK, tüm büyük mobil platformlarla uyumludur ve her yaş ve cinsiyet için uygundur. Cihazınız için Doodle Jump APK’nın en son sürümünü indirmeyi unutmayın ve keyfini çıkarın! Oyun Android, iOS ve PC için ücretsizdir ve doğrudan Play Store’dan indirilebilir.

En Yeniler

We stomped a few annoying pests

Google Play Store Puanlaması

4.3
1,135,622 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Doodle Jump APK 2021 Güncel Sürüm hemen indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir