Draw Weapon 3D apk 2021**
Draw Weapon 3D apk 2021**

Draw Weapon 3D apk 2021**

Latest Update on

App Info

Apk Adı Draw Weapon 3D
Package com.satbox.drawweapon3d
Yayıncı Supersonic Studios Ltd
Kategori Klasik
Versiyon 1.1.5
Boyutu 104
Yorum Android 6.0 and up
Son Güncelleme
Silahları özgürce çizelim ve savaşalım! En sevdiğin silahı yap! [kural] İlk önce bir silah çizelim. Silahlarınızı yazmaktan çekinmeyin, ancak kalan mürekkep miktarına dikkat edin! ...

Apk İçeriği

Draw Weapon 3D apk, internetten indirdiğim en havalı uygulamalardan biridir. Bilgisayarınızın ekranından harika bir silah yarattığınız hızlı tempolu bir atari oyunudur. Draw Weapon 3D apk Gerçekçi olmayan karmaşık bir silah seçerek başlarsınız ve birkaç farklı seçenek arasından seçim yaparsınız. Seviyeler geçtikçe silahınızın karmaşıklığı artacak, bu da bu oyunu diğer benzer oyunlardan daha zorlu hale getiriyor. Ekran sallandığında veya yeniden yüklemeniz gerektiğinde, o kadar iyi görünmese de her şey biraz daha gerçekçi oluyor.

 

Devam etmeden önce Draw Weapon 3D apk’nın nasıl aktif hale getirileceğinden bahsedelim. Bunun için “Program Ekle/Kaldır” dizininizden Draw Weapon 3D apk dosyasını mouse ile “App” ikonuna tıklayarak açın. “draw silah 3d”yi arayın, “Tamam”a basın ve program ekle/kaldır penceresinde listelenen talimatları izleyin.  Free Fire MAX Mod Apk Android cihazınıza yüklediğiniz diğer uygulamaların diğer simgelerini kaldırmak için aynı prosedürü izleyin.

Draw Weapon 3D apk indir

Bu özel android uygulamasının birkaç ilginç özelliği vardır, ancak muhtemelen en heyecan verici olanı “silah 3d çiz” özelliğidir. Bu özellik sayesinde hiç para harcamadan android cihazınızda gerçek bir “gerçekçi” silah yaratabileceksiniz! Pahalı bir oyun ekipmanı satın almanıza gerek yok ve yine de harika oyunun tadını çıkarabileceksiniz. Hatta Draw Weapon 3D oyununu kurduktan hemen sonra oynayabilirsiniz!

Draw Weapon 3D apk 2021**

Bu özel android uygulaması, çizimlerinizi görüntülemenize ve sosyal medya ağınıza veya e-postanıza göndermenize olanak tanır. Bunun için araç kutusunu kullanarak çizilen resimleri dışa aktarmanız gerekecektir. Bu tür çekme silahı 3d apk dosyalarının sıkıştırıldığını ve her birinin yalnızca 10 MB aldığını göreceksiniz. Bu görüntüleri sıkıştırmanıza yardımcı olması için android ayarlarınızda sıkıştırılmış verileri etkinleştirmelisiniz.

 

Draw silah 3d apk dosyalarını android cihazınıza yüklemek aslında çok kolaydır. Tek yapmanız gereken Google’ın Android Emulator yazılımını yüklemek. Bunu android marketten indirebilirsiniz. Yazılımı yükledikten sonra, android cihazınızda otantik görünümlü bir oyun simülatörü oluşturmak için kullanabileceksiniz. Başlamanıza yardımcı olması için sanal cihazı kapatmalı ve USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlamalısınız.

 

Ardından, beraberlik silahı 3d apk dosyasını android cihazınıza yükleyin. Bunun, indirilen dosyayı taramanızı isteyeceğini göreceksiniz. Tarama, APK’daki tüm dosyaları ortaya çıkaracaktır.

 

Draw silah 3d apk dosyasını yükledikten sonra uygulamayı başlatmanız gerekecek. Android cihazınızın sol üst köşesinde bir kontrol listesi olduğunu fark edeceksiniz. Cihazınıza uygun seçeneklere tıklamalısınız. Herhangi bir kontrolü seçtikten sonra, açmanız istenecektir. Beraberlik silahı 3d oyununun artık çalışmaya başlayacağını göreceksiniz.

Draw Weapon 3D para hilesi

Programa başlar başlamaz oyuna girmeniz istenecektir. Bu, boşluk çubuğuna basılarak yapılır. Oyun başladığında, oyunda üç ana hedef olduğunu göreceksiniz – oyuna başlayın, oyunu kazanın ve kalan mürekkep miktarını ortadan kaldırın. Bu üç şeyi yapmak için zaman ayırırsanız, bu görevi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

 

Kurulum işleminin ilk adımı Google play store’dan draw silah 3d apk dosyasını indirmek oldu. Bir sonraki adım, android cihazınızı bilgisayara bağlamanızı gerektiren uygulamayı başlatmaktı. Bundan sonra, kurulum için bilgisayarınızın istemlerini izlemeniz gerekecektir.  Kick the Buddy Apk Programı android cihazınıza başarıyla kurmak için verilen talimatları kolayca takip edebileceğinizi göreceksiniz.

 

Uygulama yüklendikten sonra oyunu başlatmanız gerekecektir. Başka bir kişiye veya bilgisayara karşı oynuyorsanız, silahınızı takıp istediğiniz kadar lazer veya boya çizmeniz istenecektir. Bilgisayara karşı oynuyorsanız, mümkün olduğunca çok hedef çizmeniz istenecektir. Oyunun amacı, rakiplerinize paintball veya diğer silahlarla vurarak onları ekrandan kaldırmaktır. Sadece doğru atışı düşünmek için doğru zamana sahip olmanız gerektiğinden, bu oyunu yakalamanın kolay olduğunu göreceksiniz. Kaybeden taraftaysanız, rekabete devam etmek için başka bir seviye yüklemeniz yeterlidir.

 

En Yeniler Draw Weapon 3D

(ver1.1.5) - Added daily bonus. - Bugs fixed.

Birkaç dakika içinde, ekranınızın üzerinden geçen düşmanları vururken zaten yüksek seviyede oynadığınızı göreceksiniz. Çizim ekranında silah çizmenin temellerine aşina iseniz, bu oyunu çizmenin sizin için çok zor olmayacağını göreceksiniz. Başka bir insana karşı oynarken bu oyunda kolunuz yerine beyninizi kullanmanız önemlidir. Kontrollerde biraz zorluk çekiyorsanız, herhangi bir robotu anında indirebilecek uzmanlar olduğu için her zaman uzman bir insan oyuncu deneyebilirsiniz.

Download Draw Weapon 3D apk 2021** for Android

Google Play Store Puanlaması

4.1
15,758 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir