DRİFT RİDE V1.52 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022

DRİFT RİDE V1.52 MOD APK – PARA HİLELİ #Apk hile 2022

1 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Drift Ride v1.52 PARA HİLELİ APK, araba sürme, drift yapma ve yarış oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını XLAB LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi sollamak ve yoğun trafikte yüksek puanlara ulaşmaktır. Drift Ride içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm arabaları satın alabilir, istediğiniz yollarda sürebilirsiniz. Zorlayıcı rakipler, farklı araç modelleri, uzun yollar ve dahası sizleri bekliyor. Drift Ride v1.52 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup, ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Drift Ride Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU
Drift Ride v1.52 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Ride 1.52 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata ne
deniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

https://androidoyun.club/2023/01/drift-ride-v1-52-mod-apk-para-hileli.html

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Array
Share DRİFT RİDE V1.52 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir