Episode Mod APK 22.91 (Unlimited )
Episode Mod APK 22.91 (Unlimited )

Episode Mod APK 22.91 (Unlimited )

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Episode - Choose Your Story
Package com.episodeinteractive.android.catalog
Yayıncı Episode Interactive
Kategori Simulation
Versiyon 22.91
Boyutu 89.73 MB
Yorum Android 7.0
Son Güncelleme
İnteraktif görsel hikayeleri nerede SİZE karakterinizin gerekenlere yol seçin!

Episode Mod APK Bölüm, hikayelerinizi aşk, romantizm, macera ve drama ile YAŞAMANIZA izin verir. En sevdiğiniz hikayede bir karakter olsaydınız harika olmaz mıydı? Bölüm, önemli seçimler yaptığınız 150.000’den fazla sürükleyici hikayeyle tam da bunu yapmanızı sağlar.

Milyarlarca okunan ve 150.000’den fazla hikayeyle Bölüm, kaderinizi SİZİN seçtiğiniz muazzam bir etkileşimli hikayeler koleksiyonudur. Veya bir yaratıcı olun ve kendinizinkini yazın!

O nasıl çalışır?
Avatarınızı özelleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın
En sevdiğiniz karakterlerle ilişkiler geliştirin – rakipler mi yoksa Romeolar mı olacaklar?
Seçimlerinizle kaderi değiştirin
Tüm farklı sonları keşfedin
Kendinizi binlerce farklı dünyaya bırakın, seçenekler sonsuzdur!

Sadece en sevdiğiniz hikayeleri okumakla kalmaz, kendi hikayelerinizi de yazabilirsiniz! Bölüm platformunda kendi interaktif hikayelerinizi yazın ve yayınlayın, kendiniz milyonlarca okuma yapın.

Favorilerimizden bazıları şunları okur:

Nihai flört yarışması LOVE ON FIRE’a katılmak için seçildiniz. Diğer seksi bekarlarla birlikte lüks bir sahil köşkünde yaşayacak ve gerçek aşkınızı arayacaksınız!

OPERASYON: KORUYUCU: Genç bir FBI ajanı olarak yerel bir futbolcuyu korumakla görevlendirildiniz. Sorun şu ki, o muhteşem! Aşık olurken gerçek kimliğini bir sır olarak tutabilir misin?

MASKESINİN ARKASINDA: Bir öpücük ne kadar yanlış olabilir? Bir, o senin yeni komşun. İkincisi, o en popüler yayıncı. Üç, tesadüfen binlerce kişinin gözü önünde canlı yayınlandı…

ÖZEL DERSLER: Yeni komşunuz beladan başka bir şey değil! Sevimli, zeki, atletik ve anne babanız arasındaki bir yanlış anlaşılmadan sonra artık onun özel öğretmenisiniz! İkiniz hayalinizdeki üniversitede kalan tek yer için akademik rakipler olduğunuzu anladığınızda işler kızışıyor!

İKİ MİLYONER ARASINDA: Rakibini baştan çıkarmak için bir milyarder tarafından işe alındınız ama onunla ne kadar çok vakit geçirirseniz, geçmişi hakkında o kadar çok açılır ve siz ona aşık olursunuz. Kalbini kilit altında tutmalısın! Görevinizi başarıyla tamamlayabilecek misiniz?

Diğer güzellikler şunları içerir:
Küçük sevimli yalancılar

ARTI… HER HAFTA daha fazla yeni hikaye! ayrıca rabbit web apk dosyasını indirmenizi tavsiye ederim.

PRETTY LITTLE LIARS ve ilgili tüm karakterler ve öğeler © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc.

Lütfen Bölüm’ü oynamanın ücretsiz olduğunu, ancak oyun öğelerini gerçek parayla satın alabileceğinizi unutmayın. Uygulama içi satın alma özelliğini sınırlamak istiyorsanız, Google Play Store’daki Ayarlar menüsünden bir PIN oluşturabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanımınız, http://pocketgems.com/episode-terms-of-service/ adresinde bulunan Hizmet Koşullarına tabidir. Verilerinizin toplanması ve kullanılması, http://pocketgems.com/episode-privacy-policy/ adresinde bulunan Gizlilik Politikasına tabidir.

Yeni neler eklendi Episode - Choose Your Story

Unlimited gems and passes

Download Episode Mod APK 22.91 (Unlimited ) for Android

 • Episode 22.81 Mod  
 • Google Play Store Puanlaması

  4,1
  Toplam
  5  
  4  
  3  
  2  
  1  
  Array
  Share Episode Mod APK 22.91 (Unlimited )
  TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir