Everdale apk 8.97 Para Hilesi 2021**
Everdale apk 8.97 Para Hilesi 2021**

Everdale apk 8.97 Para Hilesi 2021**

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Everdale
Package com.supercell.everdale&hl=en_US&gl=US
Yayıncı Supercell
Kategori Simulation
Versiyon 9.205
Boyutu 185M
Yorum Android 6.0 and up
Son Güncelleme
Everdale apk, başta çocuklar olmak üzere birçok kişi tarafından kullanılan başarılı bir İspanyolca dil öğrenme uygulamasıdır. Everdale Apk, uygulamanı...

Apk İçeriği

Everdale apk, başta çocuklar olmak üzere birçok kişi tarafından kullanılan başarılı bir İspanyolca dil öğrenme uygulamasıdır. Everdale Apk, uygulamanın adıdır. Bu, Supercell’den ücretsiz indirilebilir metin tabanlı bir programdır. Supercell’in resmi sitesinden indirebilirsiniz. İşte İspanyolca pratik yapmak için kullanabileceğiniz Everdale Apk’nin bazı özellikleri:

Everdale Apk Para hilesi

Everdale apk * Yeni kelimeler öğrenmek. – Bu, bu metin tabanlı öğrenmenin ana avantajıdır. Her gün yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı olur. Uygulama bir sözlük ve bir çevrimiçi çevirmen içerir. Kelimelerin çevirilerini yapabilir ve ardından kelimeyi doğrudan İspanyolca’ya çevirebilirsiniz. Ayrıca, ekranın üst kısmında bulunan dilbilgisi denetimi işlevini kullanarak İngilizce’ye yeni çevirdiğiniz kelimenin dilbilgisini de kontrol edebilirsiniz.

Everdale apk

* Ortak isimleri öğrenin. – İspanyolcadaki hemen hemen her kelimenin çoğul hali vardır. Aslında, İspanyolca’daki kelimelerin çoğu çoğuldur. Örneğin, tekil kelimeler olarak “los” ve “lo” var. Everdale Apk‘da “habrador” ve “russian” gibi ortak isimleri öğrenebilirsiniz. Toca World apk hile

* Her iki dilde de okuma ve yazma pratiği yapın. – Bir dilin cümle yapısıyla ilgili sorun yaşadığınızda, diğeriyle pratik yapabilirsiniz. Bunu yapmak için cümleyi bir programdan kopyalayın ve Apk’ye yapıştırın. Rahat olana kadar işlemi tekrarlayın.

Everdale apk indir

* Yeni kelimeler söyleme alıştırması yapın. – Sık kullanacağınız kelimeleri ezberlemeniz gerekiyor. Bu sayede bilgi ararken onları aramazsınız. Everdale, öğrendiğiniz yeni kelimeleri saklayabileceğiniz bir bilgi kartı bölümüne sahiptir. Bu kelimeleri en az iki kez kullandıktan sonra başka bir kelimeye geçebilirsiniz.

 

* Hikayeler okumak. – Hikâye dinlemenin bizi konuşulan söze daha açık hale getirdiği bilinen bir gerçektir. Everdale, her gün dinlemeniz için bir hikaye sunarak bunu teşvik ediyor. Ayrıca her hafta Everard ile ilgili bir hikaye var. Bu, Everard çubuğunu kafanızda tutmanızı çok kolaylaştırır.

 

* Bir şeyler yazın. – Bir şeyler yazmak, öğrendiklerinizi hatırlamanın güçlü bir yoludur.  Apk’deki notlar özelliğini kullanın. Telefonunuza Everard’ı yükledikten sonra öğrendiklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Crash Bandicoot On the Run

köy inşa etma oyunu

Öğreniminiz zamanla veya teknolojiyle sınırlı değildir. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde öğrenebilirsiniz. Everdale Apk’nin kullanımı ve öğrenmesi kolaydır. Tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Everdale’i şimdi deneyin ve bir şeyler yapmanın yepyeni bir yolunu öğreneceksiniz.

 

Eğlenceli öğrenme uygulamasının keyfini çıkarmak çok kolaydır. Cihazınıza indirdikten sonra istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyundan sıkılmayacaksınız. Sadece eğlenerek çok şey öğrenebilirsiniz. Potansiyelinizin sınırı yok.

 

Everdale’in insanlara büyük zirvelere ilham verdiği bilinmektedir. Yeni başlayan veya deneyimli bir gezgin olmanız farketmez. Everwood, herkesi yeni ve heyecan verici bir şeyler denemeye teşvik ediyor. Başarısız olursanız, tekrar denemek için hala birçok yol var. Tekrar deneyin, profesyonel olun ve hatalarınızdan ders alın.

Everdale apk 8.97

Everwood basit bir tahta oyunu olarak başladı. Artık Everwood hayranlarını heyecanlandıran kitaplar, oyunlar, müzik ve yeni Everwood ürünleri var. En yeni eklenti Everwood Artist Kit’tir. Everwood Artist Kit ile Everwood’u kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Fotoğraflar, videolar veya alıntılar ekleyebilir ve kaliteli tuval üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ücretsiz Everwood Uygulamasını indirdiğinizde, tüm bu harika özellikleri ücretsiz olarak görürsünüz. Harcadığınız para, diğer heyecan verici Everwood ürünlerinin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Everwood’un tüm heyecan verici özellikleri ile bu uygulama ile kesinlikle çok şey öğreneceksiniz. Öğrenmenin yanı sıra eğleneceksiniz. Everwood’un tadını çıkarmak için zaman ayırın. Everwood’un birçok kişinin favorisi olmasının nedeni budur.

 

Google Play Store Puanlaması

4.7
24278 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Everdale apk 8.97 Para Hilesi 2021**
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir