Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para)
Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para)

Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para)

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Extreme Car Driving Simulator
Package com.aim.racing
Yayıncı Axesinmotion Racing
Kategori Yarış
Versiyon 6.0.15
Boyutu 141
Yorum Android 4.4 and up
Son Güncelleme
2014 yılı en iyi araba sürüş simülatörü Şimdi ücretsiz indirin! Extreme Araç Sürüş Simülatörü gelişmiş gerçek fizik motoru sayesinde 2014 en iyi araba simülatörü Hiç bir spor ...

Apk İçeriği

Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para), Gerçek dünyada ekstrem sürüşü denemek istiyorsanız, Extreme Car Driving Simulator APK’nin ücretsiz sürümünü indirin. Spor arabalar da dahil olmak üzere herhangi bir arabayı kullanabilir ve her türlü akrobasi yapabilirsiniz. Oyun ayrıca gerçekçi fizik, tam gerçek HUD, ABS ve TC’ye sahiptir. Sizin de seveceğiniz bir dizi başka özelliği var. İşte ExtremeCarDrivingSimulator’ın en iyi özellikleri.

Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para)

Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para) indir

Extreme Car Driving Simulation, farklı türde yıkılabilirExtreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para)  ortamlara sahip ücretsiz bir fizik tabanlı oyundur. Oyunda tüm arabaların kilidini açabilirsiniz. Oyundaki arabalardan birine sahip değilseniz, yeni bir tane satın alabilirsiniz. Ayrıca, bir dizi tehlikeli engelden geçmenizi gerektiren bir off-road mücadelesine de sahiptir. Hatta daha fazla özellik ve seviyenin kilidini açarak arabanızı yükseltebilirsiniz.

Grafikler çok gerçekçi ve oyunda çeşitli oyun modları var. Aşırı modda, şehri araçsız keşfedebilirsiniz. Kontrol noktası modunda, yolculuğunuza devam etmek için kontrol noktalarını atlayabilirsiniz. Bir şehirde yarışmak istiyorsanız bu çok kullanışlıdır. Ancak oyunun düzgün çalışması için gerekli izinleri vermeniz gerekiyor. Android kullanıcısıysanız, HappyMod’dan da edinebilirsiniz. Mod, sınırsız nakit ve madeni para kazanmanıza yardımcı olabilir.

Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para) download

Android için bu sürüş simülatörünü indirmek ücretsizdir ve ortalama kullanıcı puanı 4.4’tür. Android 5.3.0 sürümünde mevcuttur ve iOS App Store kategorisinde 16. sıradadır. Hızlı ve Öfkeli serisinin hayranıysanız denemeye değer. Oyun, çeşitli gerçekçi fizik, gerçekçi sürüş ve özelleştirilebilir kontroller içerir. Oyun boş zamanınızı geçirmek için harika bir yoldur!

Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para)

Oyun, çeşitli farklı araçlarla devasa bir açık dünya haritasına sahiptir. Simüle edilmiş arabalar ile illegal hareketler yapabilir ve drift yapabilirsiniz. Oyun kontrolleri çok basittir ve kolaylıkla ustalaşabilirsiniz. Farklı araba modelleri arasından seçim yapabilir ve tüm sürüş seçeneklerine erişebilirsiniz. Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para) Türün hayranıysanız, Sport car 3 Apk : Taxi & Police Güncel Sürüm 1.03.039 oyunu indirmeye değer bulacaksınız. Hevesli bir yarış hayranıysanız, ExtremeCarDrivingSimulator APK’sını seveceksiniz.

Bir adrenalin bağımlısıysanız, ExtremeCarDrivingSimulator’ı seveceksiniz. Oyun, Android için çok popüler bir sürüş simülatörüdür. Grafikler yüksek kaliteli ve fizik gerçekçi. Oyunda kendinizi kaybetmek ve hata yapmak çok kolay ve hatta yarışlarınızı hızlandırmak için yeni araçlar satın alabilirsiniz. Prey Day: Survival Craft & Zombie 14.6.01 Apk + MOD + Data ExtremeCarDrivingSimulators ile araba kullanacak ve drift yapacak, polislerden kaçacak ve eğleneceksiniz.

Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16

Diğer sürüş simülasyon oyunlarından farklı olarak ExtremeCarDrivingSimulator’ı indirmek ücretsizdir. Android 4.1 gerektirir ve Yarış kategorisindedir. En az 100 milyon kez indirildi ve en fazla 500 milyon kez indirildi. 1.406.177’den fazla kullanıcıdan olumlu eleştiriler aldı. Yüksek kaliteli grafiklerin yanı sıra, bu oyun çok gerçekçi. Fiziği, gerçek bir dünyada sürüyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Bu oyunun en etkileyici özelliklerinden biri de arabanızı kontrol etme yeteneğidir. Tercihinize göre bir araba seçebiliyorsunuz ve oyun ileri teknoloji ile dolu. Hatta drift yapabilir ve arabanıza verilen hasarı izlemek için HUD’yi kullanabilirsiniz. Grafikler harika. Oyunda araba kullanırken kendinizi gerçek dünyada gibi hissedeceksiniz. Aynı zamanda araba becerilerinizi de geliştirecektir.

Bu oyunu benzersiz kılan birçok özellik var. İster spor araba ister eski model araba olsun, herhangi bir arabayı sürebilirsiniz. Arabanızı kişiselleştirmek için çeşitli kontrolleri de kullanabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz hızı Km/sa olarak veya hızı MPH olarak seçebilirsiniz. Bu oyunda polis görünümü yok. Üç oyun modu vardır: solo mod, trafik modu ve sualtı modu.

Oyun, iOS 10.0 veya sonraki sürümlerini gerektirir. APK, en az 69 MB boş alan gerektirir. Bir Android cihaz kullanıyorsanız, en az 306 MB boş alana ihtiyacınız olacaktır. Oyun hem İngilizce hem de İspanyolca olarak mevcuttur. Oyunun İngilizce olarak yapıldığını not etmek önemlidir. İyi bir fiziğe sahip ve çok gerçekçi bir simülatör. En iyi yanı, kendi dilinizde oynamayı seçebilmenizdir.

En Yeniler

✔️ Thanks for download our latest update. 🔥 Hotfixes in some cars and stability issues.

Google Play Store Puanlaması

4.2
3,927,253 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Extreme Car Driving Simulator APK 6.0.16 (Para)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir