Family Island Apk — Çiftlik oyunu 2022
Family Island Apk — Çiftlik oyunu 2022

Family Island Apk — Çiftlik oyunu 2022

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Family Island — Çiftlik oyunu
Package com.MelsoftGames.FamilyIslandFarm
Yayıncı Melsoft Games Ltd
Kategori Gündelik
Versiyon 2022100.1.14293
Boyutu 99
Yorum Android 5.0 and up
Mod Özelliği Para hilesi
Son Güncelleme
Issız bir adada geçen muhteşem bir tarım oyunu macerası!

Apk İçeriği

Family Island Apk , ailenizle vakit geçirmenin yeni bir yoludur. İlkel bir toplumda ekin yetiştirmek, kaynak elde etmek ve hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. Family Island Apk Ayrıca farklı hayvanları toplayıp evcilleştirebilir ve onlarla ilgilenebilirsiniz. Bu oyunda eğlencenin ve heyecanın sonu yok! Ücretsizdir ve hatta arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu uygulamayı indirmekle ilgileniyorsanız, bu makaleyi sabitleyebilirsiniz. Sık sık güncellenir, bu nedenle en son sürümü indirdiğinizden emin olun!

Family Island Apk güncel versiyon

Family Island Apk, bir volkanik patlama tarafından sürüklenen bir çift olan Bruce ve Eva’nın hikayesine dayanıyor. Yeni bir ev inşa etmek ve yeni bir hayata başlamak için yardıma ihtiyaçları var. Bu zorlu ama ödüllendirici bir deneyim ve modern dünyanın yoğun yaşam tarzından harika bir kaçış. Oyuncuları eğlendirmek için çok sayıda eğlenceli aktivite ve eğlence durumu vardır. Bu oyunu oynamak istiyorsanız, en son sürümü indirmelisiniz.

Family Island Apk

Family Island Apk Oyun gevşemek için iyi bir yoldur. Adanın huzurlu doğası, bu ücretsiz hayatta kalma oyunu için rahatlatıcı bir ortamdır. Yapacak çok şey var. Aileniz için yiyecek yetiştirmek için ekinler ekebilir, hasat edebilir ve çiftlik yapabilirsiniz. Ve adanızı binalar ve diğer yapılarla beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Ne kadar çok şey yetiştirebilirseniz, oyunda o kadar çok kazanırsınız. Apk sürümü ayrıca premium özellikler de ekler. 

Harika bir rahatlama aracı olmasının yanı sıra Family Island, size nasıl daha üretken olacağınızı da öğretebilir. Ev inşa etmenin yanı sıra, aileye fayda sağlayacak yeni yapılar oluşturmak için gerekli malzemeleri de bulabilir ve satın alabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe adayı iyileştirmenin yollarını bulabileceksiniz. Boş bir eviniz varsa, ailenizi korumak için kendi yapınızı yapmanız gerekecektir. Bundan sonra, yeni bir ev veya kasaba inşa etmeniz ve köyü daha işlevsel bir duruma getirmeniz gerekecek. Criminal Case Apk Mod Sınırsız Para v2.38.2

Oyunun Son Sürümünü indir

Oyun, aynı anda dört karakteri kontrol etmenizi sağlayan bir çiftlik yönetimi oyunudur. Ailenizin yaşam koşullarını iyileştirmek için faaliyetleri koordine edebilirsiniz. Ailenizin daha mutlu, daha sağlıklı ve daha üretken bir yaşam sürmesine yardımcı olacak çeşitli ödüller de toplayabilirsiniz. Bu oyun, korumayı öğrenirken kırsal alanın tadını çıkarmanıza izin verecek. Şimdi apk’yı indirin ve Family Island’ın sunduğu harika yeni özellikleri keşfedin!

Family Island  birkaç modu var. Size en uygun olanı seçebilir ve eğlenceli, işlevsel yapılar inşa edebilirsiniz. Oyun ayrıca size vahşiyi keşfetme ve egzotik hayvanlar kazanma şansı veriyor. Oyunda yetiştirilecek birçok bitki ve hayvan çeşidi var. Adanızı kişiselleştirmenin de farklı yolları var. Tüm bu özellikleri kullanmak, ailenizi kurtarmanıza ve sağlıklı, mutlu bir yaşam kurmanıza yardımcı olacaktır! O halde şimdi Family Island Apk’yı indirin ve Family Island’ı bugün oynamaya başlayın! Onu seveceksin! Bunu yapabilirsin!

Oyunun kendine has bir konsepti var. Modern bir toplum teknolojiye fazlasıyla bağımlıdır ve insanlar hayatlarını cep telefonlarına odaklanarak geçirirler. Bu dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırarak, insanlar ailelerine odaklanmaya zorlanır, bu yüzden arkadaşlar ve aile tarafından çevrelenmek önemlidir. Oyunun öncülü, ailenin en önemli şey olduğu ve gerçek hayatta onsuz bir hayatın zor olduğudur.

Oyun, evinizi birçok farklı unsurla kişiselleştirmenize izin veren benzersiz bir tasarıma sahiptir. Evinizi özelleştirebilir, yeni özellikler ve aksesuarlarla yükseltebilirsiniz. Dinozorlar ve ada hamsterleri gibi kendi hayvanlarınızı da yaratabilirsiniz. Oyun çok bağımlılık yapacak şekilde tasarlandı, bu yüzden inşa etmeyi içeren oyunları seviyorsanız Family Island apk’sını indirmelisiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi, oyunun konusu çeşitli insanların hayatları etrafında dönüyor. Adadaki insanlar senin ailen. Oyunda hayatta kalmak için farklı görevleri tamamlamalı ve yapılar inşa etmelisiniz. Yerel tüccardan kaynak ve malzeme toplayabilirsiniz. Bu, şehrinizi ve evinizi yeniden inşa etmenize yardımcı olacaktır. Ardından, oyunda bir dizi zorlu seviyeyi oynamayı seçebilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda rahatlamak için harika bir yoldur. Sizi güzel, doğal bir ortama çeker.

En Yeniler

YENİ ADALAR SENI BEKLİYOR! Kökçük’ün Büyücü Adası’ndaki büyüyü bozmasına yardım et! Antik Ada’nın, Yeraltı Mezarlarının ve Piramit Adası’nın gizemlerini çöz! Labirent Adası’nda yeni bir totem kazan! Unutulan Ada’ya göz at! Papağan Adası’nda bir hazine odası bul! Gökyüzü Adası’nda Ozzy’nin sırrını öğren! Yeni 59. seviye görevleri!

Google Play Store Puanlaması

4.4
872,521 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Family Island Apk — Çiftlik oyunu 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir