Farming USA 2 Apk 1.76 Mod Sınırsız Para

Apk İçeriği

Farming USA 2 , Bowen Games LLC sunduğu ücretsiz, heyecan verici bir mobil uygulamadır. Kullanıcılarının çiftliklerini kolayca yönetmelerini ve büyütmelerini sağlamak için Facebook uygulamaları platformunu kullanan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde oyuncular çiftliklerini kolayca geliştirebilir, tasarlayabilir ve 5 yıldız seviyesine kadar büyütebilirler. Bu, Bowen Games LLC mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış ikinci uygulamasıdır.

Farming USA 2 Apk

Farming USA 2 apk çiftçiliğinde, oyuncular ağaç inşa etmek, ahır inşa etmek ve hayvan yetiştirmek gibi çeşitli araçlar kullanarak çiftliklerini tasarlayabilir ve geliştirebilirler. Ayrıca çeşitli çiftlik işlerinde ve faaliyetlerinde size yardımcı olacak işçileri de işe alabilirsiniz. Çiftliğinizi genişletmek ve pazarlamak için Salehoo’nun toptan satış rehberinden de yardım alabilirsiniz. Oyun, haritanın her yerinde farm yapmanıza izin veriyor, ancak daha fazla ilerlemek için çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Örneğin, bir sonraki seviyeye geçmek için belirli sayıda ağacı temizlemeniz gerekiyor.

Farming USA 2

Oyunun temel amacı, ekinler dikmek ve onları ikinci seviyeye yükseltmektir. Bunun için gübreler, biçerdöverler, dullar vb. kullanmanız gerekecektir. Farming USA 2 çiftçiliğinin yeni özellikleri arasında yağmur efektleri, yeni arazi türleri ve çok daha fazlası yer alıyor. Picsart Premium Apk Burdan indir

Bu özellikler, oyuncuların çiftliklerini, çiftçiliği çok daha kolay ve eğlenceli hale getirecek şekilde tasarlamalarını sağlar.

farming usa 2 apk dayı

Çiftçilikte yeni olan Farming USA 2 apk dayı, normal nadas, pulluk ve tohum modu dahil olmak üzere dört farklı mod arasından seçim yapma seçeneğidir. Nadas modunda, biraz saman bırakabilir ve geyiğin gelmesini bekleyebilirsiniz. Yaptıklarında, onlara ateş etmeyi veya onları yalnız bırakmayı seçebilirsiniz. Bu tür çiftçilik daha düşük üretim seviyesi gerektirir, ancak aynı zamanda çiftçilik söz konusu olduğunda gidilecek en ucuz yoldur. Verimlilik süresini artıracaktır ancak çok verimli değildir.

 

Farming USA 2 çiftçiliğindeki pulluk ve tohum modu, oyuncunun traktör kullanmasına ve üretkenlik süresini artırmak için bunları biçerdöver gibi diğer ekipmanlarla birleştirmesine olanak tanır. Oyuncunun ekinlerini sürerek ve ardından hasat ederek bakımını yapmasına izin verirler. Bu, oyuncunun çok zaman kazanmasını sağlar çünkü tek yapmaları gereken ekinlerin toplanmasını beklemektir. Traktörlerin Hasat yeteneği de yararlıdır çünkü oyuncunun piyasada para karşılığı satabilecekleri bitkileri toplamasına izin verir. Bu da çiftçinin gelirini artırıyor.

farming usa 2 kar modu

Çiftçilik USA 2’ye bir başka yeni ekleme, çiftçilik ve hasat işleri için kamyon ve pulluk kullanma yeteneğidir. Bazı araçlar diğerlerinden daha verimlidir ve bu, çiftçinin bunları kullanmakta ne kadar iyi olduğuna bağlıdır. Kamyonlar ve pulluklar, çiftlik simülatörü mağazasından satın alınır. Nulls Brawl Alpha Apk Para hilesi 

 

Farming USA 2 ‘de çiftçilik yapmak istiyorsa, arazi satın alabilir ve hayvanlarını barındırmak için bir ahır inşa edebilir. Ahırda tutulabilecek hayvanlar arasında inekler, atlar, domuzlar ve tavuklar bulunur. Ayrıca yiyeceğe ve suya ihtiyaçları var, bu yüzden çiftçinin bir yemlik inşa etmesi ve ahırın yanına yerleştirmesi gerekiyor. Çiftçi dükkandan tohum satın alabilir. Ayrıca çiftçilik için gerekli olan çeşitli makineleri inşa etmelerine yardımcı olacak işçileri de işe alabilirler. Oyun sırasında kullanılabilecek toplam 100 farklı araç var.

 

Bir çiftçi Farming USA 2 modunu oynamanın en iyi yanı, bunun hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde mevcut olmasıdır. Ücretsiz sürümler, oyuncuların modun keyfini ücretsiz olarak çıkarmasını sağlar. Ancak, bir mod apk için ödeme yapmak, 100 farklı araca, binaya ve işe erişmenizi sağlayacaktır. Bu, oyuncuların daha büyük bir çiftliğe sahip olabileceği ve daha iyi ekinlere sahip olabileceği anlamına gelir. ABD’yi gerçek dünyadaki gibi çiftleştirmek istiyorsanız, android telefonunuzda Farming USA 2’yi kullanmayı deneyin. Bowen Games LLC

Array
Share Farming USA 2 Apk 1.76 Mod Sınırsız Para
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir