FarmVille 3 APK v1.37.40436
FarmVille 3 APK v1.37.40436

FarmVille 3 APK v1.37.40436

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi
Package com.zynga.farmville3
Yayıncı Zynga
Kategori Simülasyon
Versiyon 1.37.40436
Yorum Android 5.0
Son Güncelleme
Çiftliğini kur ve bu oyunda sevimli hayvan yavrularını yetiştirmeye başla!

Farmville 3’ün eğlenceli, yeni dünyasında maceraya hazır ol!
Bu çiftçilik simülasyon oyununun son sürümünde çiftliğin ötesini keşfet. Bölgendeki zanaatkarlarla çalışarak kasabanı şehir yapabilirsin!
Hayvanlarınla ilgilenirken, ekin ve mısır ekip hasat ederken, ekmek pişirirken, inşa ederken ve özelleştirirken eğlenceli köy hayatının keyfini çıkar!
Çiftlik simülasyonu sadece başlangıç! Bahçeyle ilgilendikten sonra dikkatini arkadaş edinmeye ver!
Demirciden, aşçıya; korucudan, keçine; hayatın tüm yönleri burada!
Arkadaşlarınla birlikte çiftçilik yap veya bu oyunda yeni arkadaşlar edin! Sezonluk etkinliklerde ve yarışlarda rekabet et!
Çiftleştirerek ve büyük bir çiftlik inşa ederek kendi hayvan çiftliğini kur! Çiftliği kur ve hangi hayvanların bakımını üstleneceğine karar ver: Tavuk mu, at mı, domuz mu, keçi mi yoksa inek mi?
Hangi hayvan habitatlarını yenileyeceğine ve nereye genişleteceğine sen karar ver.
Diğer çiftçileri ziyaret et, sohbet et ve yardım et.
İnşa etmek, tasarlamak ve köyünün gelişmesini sağlamak sana kalmış.
• Hasat oyununda, büyük hayvanat bahçesi ile birlikte usta bir çiftçi ol. Her hayvan cinsi, sana eşsiz bir çiftlik ürünü verir. Bu süt, yumurta ya da yün gibi ürünleri satabilir, takas edebilir, yemek yapabilir, pişirebilir veya çiftliğini genişletmek için kullanabilirsin.
• Büyütmek için hayvanlarını çiftleştir ve yeni cinsler keşfet! Bu ücretsiz oyunda her yeni cins, çiftliğinin büyümesine yardımcı olacak nadir çiftlik ürünleri üretir!
• Favori egzotik hayvanlarının kilidini açmak için mini oyunları tamamla!
• Senin, Çiftlik Yardımcılarının ve evcil hayvanların keyfini çıkarabileceği bir sürü dekorasyon, inşa tarzı, çiftlik yardımcısı kıyafetleriyle güzel çiftlik evini özelleştir. Bu macerayı özelleştirmek sana kalmış!
• Çiftliğini geliştirmek için hava durumunu kullan. Bu hasat oyununda mükemmel bir çiftlik havası için hava durumuna bakarak sağlıklı mısır, ekin ve başka şeylerin hasadını planla.
• Tariflerin kilidini açarken ve satmak veya takas etmek için leziz yemekler, süt ürünleri, yağ, soya, ekmek yaparken aşçılık hünerlerini sergile!
• Bu çiftçi oyunlarında yavru hayvanlarını sağlıkla büyüt, besle! Görevleri tamamlayarak sevimli bir çiftlik ve hayvanat bahçesi kur.
• Ücretsiz çiftçilik oyunlarında, çiftlik evinde sana yardımcı olması için uzmanlaşmış Çiftlik Yardımcılarından bir takım kur. Yeni yetenekler ile güzel tariflerin kilidini açmak ve çiftçilik becerilerini geliştirmek için seviyelerini yükselt.
• Bu ücretsiz oyunda bir Kooperatife katılarak özel etkinlikler tamamla ve yeni çiftlik hayvanlarının ve özel öğelerin kilidini aç.
• Bu ücretsiz oyunları çevrimdışı oyna: İnternetin yokken çiftliğin boş kalmaz. Bu çevrimdışı oyunlarda wifi olmadan bile oynamaya devam edebilirsin.
• Arkadaşlarla oyna! Arkadaşlarınla ve ailenle hayallerindeki çiftliği paylaş veya bu çiftlik simülasyonunu oynarken arkadaşlar edin.
Bu ücretsiz oyunda eşsiz hayvanlardan oluşan bir hayvan çiftliği kur.

• Bu uygulamanın kullanımı, Zynga Hizmet Şartlarına tabidir. Bu Şartlar, aşağıdaki alandaki Lisans Sözleşmesinde ve https://www.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde bulunabilir.
• Zynga’nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında detaylı bilgiler almak için lütfen https://www.take2games.com/privacy adresindeki gizlilik sözleşmemizi oku. Zynga’nın Gizlilik Sözleşmesine aşağıdaki Gizlilik Sözleşmesi alanından da ulaşılabilir.
• oyununu indirmek ÜCRETSİZDİR ve oyun, isteğe bağlı oyun içi satın almalar içerir (rastgele ögeler dâhil). Rastgele öge alımlarındaki düşme oranlarına ilişkin bilgiyi oyun içinde bulabilirsiniz. Oyun içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakmak istiyorsanız lütfen telefonunuzun veya tabletinizin Ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatın.
• Bu oyun, kullanıcıların Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir, bunun sonucunda da kullanıcılar bu oyunu oynarken başka kişilerle karşılaşabilir. Ayrıca Sosyal Ağ Hizmet Şartları da geçerli olabilir.

En Yeniler

Farmville 3 bu Yılbaşı Sezonunda mutluluk ve sıcaklık getirmeye hazır! Sabri birkaç üretim yeteneğiyle hazır. Üretim eldivenlerini giy, Yılbaşı Binasına git ve unutulmaz bir Yılbaşı deneyimi yaşatmasına yardım et! Lucy'nin, Pati-şem Yiyecek Kamyonunda hayvanların beklediği leziz ürünleri yönetmesine yardım et! Marie ile ekinler yetiştir ve "En İyi Çiftçi" ol! Gökyüzü Yarışı Asya Macerasında gökyüzünden güzel manzaraların keyfini çıkarmayı unutma! Yılbaşı Sezonunun harika geçmesini dileriz!

Google Play Store Puanlaması

4.1
149287 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat