File Explorer – Manage Files with Cloud Storage

ESD Sarı veya ES Dosha, engelli kullanıcılar için bir uzaktan kumanda klavyesidir. Bu, basit ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzlerine sahip tam özellikli bir yazılımdır. Arayüz, klavyenin tüm düğmelerinin farklı sıralarda düzenlendiği bir panel içerir. İngilizce bilmeyen kullanıcılar için sanal klavye seçeneği mevcuttur.

 

Program, Adobe Acrobat’ın ABD İngilizcesi klavye programına çok benzer. Görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için birçok araç içermektedir. Bununla birlikte, bu programın sıradan Windows sürümlerinde bulunan araçların çoğu bu programda da mevcuttur. İkisi arasındaki tek fark, ilkinde kullanıcıların dilleri bir dil listesinden seçebilmeleridir.

 

Bir dosya cleric’in eSD Yellow’unda seçilebilecek birçok dil vardır. Kullanıcı, ilk kez kolayca birini seçebilir veya kullanıcı arayüzünde bulunan “dili değiştir” düğmesini kullanarak dili değiştirebilir. Bu düğme ekranın sağ üst köşesinde bulunabilir. Kullanıcı, uzman olduğu dili seçerek dili kolayca değiştirebilir. Kullanıcı dili başlangıçta öğrenmemiş olsa bile, aracı kullanmaya devam ettiği sürece kolayca öğrenebilir.

 

Tema klavyesi, kullanıcının birkaç dosya oluşturmasını sağlar. Kullanıcı arayüzünün altında klasörler olarak adlandırılan birkaç dosya vardır. Klasörler oluşturulabilir ve kullanıcı tarafından bunlara adlar atanabilir. Bu işlev, kullanıcının sık erişilmesini istediği dosyaları düzenlemesine olanak tanır.

 

ESD Sarı ayrıca bilgisayar tarafından birkaç dilin tanınmasına izin verir. Seçtiğiniz dilde bir kelime işlemci belgesi açmaya çalışırsanız, bilgisayar onu çok iyi tanıyacaktır. Ancak, dosyaları tanımayla ilgili bazı sorunların olduğu zamanlar vardır. ESD Sarı bu tür sorunları algılar ve sorunu otomatik olarak düzeltir. Tespit edilen sorun ekranda bir hata mesajı olarak görüntülenir ve kullanıcıya dosyayı onarma seçeneği sunulur. Kullanıcı, dili varsayılana ayarlayabilir veya bildiği dilleri seçebilir.

 

es Dosya Ymeric’in klavyesinin işlevlerinden biri de birden fazla dilin dil seçimine olanak sağlamasıdır. Herhangi bir dili seçebilir ve ardından klavyenin metin kutusuna bir metin yazdığınızda dilin otomatik olarak tanınmasını sağlayabilirsiniz. Diğer dilleri seçerek, belgenize çevirmek zorunda kalmadan metin girebilirsiniz. Bu işlev özellikle yeni alfabeyi İspanyolca öğrenen öğrenciler için kullanışlıdır.

 

Dosya Ymeric klavyesinin bir diğer işlevi de diskte bulunan dosyaları aramaktır. Bu fonksiyon, bilgisayarınızda es Dosya Ymeric’in kurulu olduğu disk sürücüsünde bulunan dosyaları aramanızı sağlar. Program hem yazı tiplerini hem de metni arayabilir. Arama butonuna tıklandığında diskte bulunan dosyalar listelenecektir.

 

es Dosya Ymeric, Microsoft’un NLS paketine benzer özellikler sunar. Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri ile uyumludur. Temalar Dosya Ymeric yazılımı Fortunesoft’un İspanyolca yerel ayar paketi ile birlikte de kullanılabilir. Dahili metin editörü ile es Dosya Ymeric’in sağladığı özel karakterleri kullanabilir ve klavyeyi kullanarak İspanyolca metin yazabilirsiniz.

 

es Dosya Ymeric’in bir kısmı diğer benzer ürünlerde bulunmayan birçok ek özelliği vardır. Dosyaları İngilizce ve İspanyolca dilleri arasında dönüştürebilir. Ayrıca, İspanyolca metni doğrudan görüntüleme ve düzenleme veya İngilizce’ye tercüme etme özelliğini de içerir. Birkaç dil için yerleşik çevirmenler ve kapsamlı bir İspanyolca eş anlamlı veritabanı içerir.

 

es Dosya Ymeric, İspanyolca yazma becerilerinizi öğrenmek ve geliştirmek için harika bir yoldur. Kullanımı kolaydır ve arayüz açık ve kullanıcı dostudur. Yazılımın, piyasada bulunan benzer programlardan daha kolay kullanılmasını sağlayan birçok işlevi vardır. Kurulum gerekli değildir. Tek yapmanız gereken bilgisayarınıza kurmak ve ekrandaki talimatları takip etmektir. Öğrenmesi kolaydır ve tüm düğmelerde ve işlevlerde gezinmenin ne kadar kolay olduğunu hemen göreceksiniz.

 

Kullanımı kolay, uygun fiyatlı ve güçlü bir klavye arıyorsanız, es Dosya Ymeric mükemmel bir seçimdir. Bilgisayar becerilerinizden ödün vermeden İspanyolca yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Anahtar kelime araştırması söz konusu olduğunda çok güçlüdür. Öğrenme sürecinin uzunluğu, ona ne kadar zaman ayırabileceğinize bağlıdır.

Share File Explorer – Manage Files with Cloud Storage
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir