Fishing Clash Apk Balık tutma oyunu Mod 1.0.160

Apk İçeriği

Fishing Clash Apk En popüler hobi artık cebinizde! Daha önce Fishing Clash oynamış 15 milyondan fazla oltacının arasına katılın ve tüm zamanların en gerçekçi çevrim dışı balıkçılık oyunlarından birinde balık türlerini yakalamaya başlayın. Balığa çıkmanın tam zamanı!

fishing clash hediye kodu

Fishing Clash Apk Hevesli bir balık tutma hayranıysanız, büyük olasılıkla oyun içinde düzenlenen balık avlama yarışmalarına bağımlısınızdır. Böyle bir yarışma, balıkçılık becerilerinizi geliştirmek ve dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla rekabet etmek için her türlü şeyi yapabileceğiniz Fishing Clash’tir. İşte premium hesap kilidinin zaten dahil olduğu tam, yasal ve %100 işlevsel bir Fishing Clash Apk. Okumaya devam edin ve oyundaki en iyi balık avlama noktalarının ve yemlerin kilidini açmak için size tüm püf noktalarını sunacak.

Sizlere bizden hediye kod :

FCAPPGALLERY2021

Fishing Clash Apk

Başlamadan önce, netleştirmemiz gereken önemli bir şey var – Fishing Clash Apk tam olarak nedir? Android işletim sistemi için benzersiz bir uygulamadır. Balık tutma simülatörü oyununu bir denetleyici kullanmak zorunda kalmadan oynamak için Samsung Android akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanmanızı sağlar. Uygulama, diğer platformlar için mevcut olmayan OMD Simülatörleri kitaplığını kullanır. Fishing Clash Apk’nin en son sürümünü bu makaleden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Farming USA 2 Apk 1.76 Mod Sınırsız Para

fishing clash hile

Fishing Clash Apk‘a ve neler sunduğuna daha yakından bakalım. Profesyonel bir balıkçı eğitmeni rolünü üstlenebileceğiniz çok oyunculu bir mobil oyundur. Kullanışlı dokunmatik ekran kontrollerini kullanarak çeşitli balıkları yakalayarak ve tepkilerini izleyerek becerilerinizi ve bilginizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca en büyük balıkları yakalama yeteneğinizi geliştirmek için ekipman satın alabilir ve en nadir balıkları yakalamak için ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Oyun, bir denizaltı ve bir savaş gemisi de dahil olmak üzere çok çeşitli balıklar ve diğer deniz canlılarını içerir. Hatta diğer eğitmenlerle rekabet edebilir ve balıkçılık becerileriniz ve istatistiklerinizle skor tablolarına tırmanabilirsiniz.

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Fishing Clash Apk, Samsung tarafından modifiye edilmiş premium bir sürümle geliyor. Modifiye edilmiş Fishing Clash, geliştirilmiş bir arayüz, hızlı bilgi bağlantıları ve bildirim simgeleri gibi çeşitli iyileştirmeler, menüdeki çeşitli geliştirmeler ve diğer birçok hata düzeltmesi içerir. Ancak moderatörler orada durmadı. Ayrıca, oyun içi para birimi olan Blue Coin’i satın aldığınızda daha hızlı seviye atlamanıza veya sınırsız inci elde etmenize olanak tanıyan oyun içi hileler ve kodlar da içeriyorlar. İncilere erişmenin iki yolu vardır ve Fishing Clash premium sürümünü satın aldıktan sonra incilerin kilidi açılır. eFootball PES 2021

fishing clash gift code

İnciler için gitmek istiyorsanız, oyun içi rehber hangisinin sizin için en uygun olduğunu size bildirecektir. Fishing Clash Apk’ta iki tür Fishing Olta vardır. Biri Sınırsız Olta, diğeri ise Tek Olta. Oyunda her çubuk türünün üç tür nadirliği vardır. Nadir balığı yakaladıktan sonra, onun nadir bir mücevher olduğunu ve bu nedenle yalnızca gerçek dünya parasıyla satın alınabileceğini belirten altın bir simgeyle etiketlenecektir.

 

Fishing Clash Apk’tan elde edilebilecek diğer oyun içi öğeler, oyundaki karakterlere özel kostümlerdir. Oyun mağazasında dokuz tane bulunan Fishing Clash premium sürümünü satın aldığınızda kostümün kilidi açılabilir. Bu kıyafetlerin her biri karakterlerin özelliklerine dayanmaktadır. Kıyafetler arasında korsan, balıkçı ve hazine avcısı yer alıyor.

fishing clash hediye kodu nasıl alınır

Balıkçılık Yarışmaları, oyun yapımcısı Thinkizons için ana gelir kaynağıdır. Fishing Clash Apk’ta toplam yedi balık tutma yarışması var. Yarışmalar iki bölüme ayrılmıştır. Günlük ve mevsimlik yarışmalar var. Günlük ve mevsimlik Balıkçılık Yarışmalarından hangisinin en karlı olacağını dikkatlice düşünmeniz gerekir.

fishing clash apk

Fishing Clash Apk’taki balıkların gerçek dünyadaki benzerleri yoktur, bu nedenle onları çağdaşlarınızın bulacağı süpermarketlerde veya restoranlarda bulamazsınız. Bu yüzden bu Balık Yarışmaları çok heyecan verici bir mod çünkü oyunda en iyilerin en iyileriyle rekabet ediyorsunuz ve tüm deneyim aynı zamanda çok rahatlatıcı ve heyecan verici. Bu yüzden dünyanın her yerinden birçok kişi bu Balık Tutma oyununu oynuyor ve çok kısa sürede çok popüler hale geldi.

Array
Share Fishing Clash Apk Balık tutma oyunu Mod 1.0.160
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir