Five Nights at Freddy’s 2 fnaf2 apk
Five Nights at Freddy’s 2 fnaf2 apk

Five Nights at Freddy’s 2 fnaf2 apk

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Five Nights at Freddy's 2
Package com.scottgames.fnaf2
Yayıncı Clickteam Usa Llc
Kategori Strateji Oyunları
Versiyon 2.0.3
Boyutu 107
Yorum Android 5.0 and up
Mod Özelliği fnaf 2 apk
Son Güncelleme
Kaçacak bir yer yok, saklanacak bir yer de. NOT: PC sürümünden yeniden düzenlenmiş sürüm. Bu oyunun düzgün çalışması için en az 2 GB RAM'e sahip bir cihaz gereklidir. Yeni ve geliş ...

Apk İçeriği

Five Nights at Freddy’s 2 , orijinal Five Nights at Freddy’s’in devamı olan bir hayatta kalma korku oyunudur. Scott Cawthon tarafından geliştirilen oyun, bağımsız bir hayatta kalma korku klasiğidir. Bu video oyununda, tekrarlayan kabuslarından kaçamayan korkmuş bir genç olarak oynuyorsunuz. Bu korkunç dünyada, aileni kurtarmak için gece hayatta kalmalısın.

Five Nights at Freddy’s 2 apk

Oynaması oldukça kolay bir oyun ancak bölümlerde ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor. Bir oyuncunun çocukları üç katil robottan kurtarmak için arka arkaya beş gece hayatta kalması gereken bir pizza dükkanında geçiyor. Basit bir seviye ile başlar, ancak oyuncu altıncı geceye yaklaştıkça daha da zorlaşır. Oyunun oynanışı basittir, ancak hikayede ilerledikçe hikaye daha da korkutucu hale gelir.

Five Nights at Freddy's 2

İlginç bir arsa ve etkileyici bir karakter kadrosu ile orijinaline çok benzer bir oyundur. Grafikler basit ve parlak renklerle doygun, bu da oyunda kaybolmayı kolaylaştırıyor. Ses ve görsel temalar da mükemmel. Mobil ve tablet cihazlar dahil olmak üzere çeşitli farklı cihazlarda çalışabilir. Oyunun konusu basit ve karakter gelişimi iyi ama sevilecek pek bir yanı yok.

fnaf 2 apk

Adından da anlaşılacağı gibi oyun, terk edilmiş bir müzede güvenlik görevlisi olmak üzerinedir. Oyunun kahramanı olarak, müzenin etrafında dolaşan animatroniklere karşı tetikte olmalısınız. Animatronikler, onları flaş yapmazsanız ve hayatlarını perişan etmezseniz sizi öldürür. Neyse ki, kamera gece olduğunda bozuluyor, ancak ondan tamamen kaçınmak zor.

Oyunun zorluğu, sonraki her gece önemli ölçüde artar. Oyun yenmek için arka arkaya beş gece gerektirir. Ancak, bunu yenmenin birkaç yolu var. Oyun daha deneyimli oyuncular için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar için, çok sabır ve beceri gerektiren Night 1 ile başlamanız önerilir. Daha sonra, tam seviyenin kilidini açmak ve açılabilir mini oyunların kilidini açmak için tüm yılı tamamlamanız gerekir.

Five Nights at Freddy’s 2, güncellenmiş bir karakter kadrosuna

Five Nights at Freddy's 2

sahip olsa da, oyun hala 13 yaşın altındaki çocuklar için uygun değil. Oyun 512 megabayt RAM gerektiriyor. Oyun yetişkinler için tasarlanmış olsa da, çocuklar onu oynarken iyi olacaklar. Aslında, çocuklu aileler için yeterince güvenli. Çocuklarınızın bu oyunun yetişkinlere uygun bir versiyonuna sahip olduğundan emin olmalısınız.

fnaf 2 hileli apk

Bu oyunda başlangıç ​​bölgenizi seçebileceksiniz. Bu, görmek istediğiniz seçenekleri seçebileceğiniz bir seviye olacaktır. Oyunu ele geçirmeden önce onu kurtarmanın bir yolunu bulmalısın. İlerledikçe, eskisi gibi aynı hedeflere sahip düşmanlarla karşılaşmaya devam edeceksiniz. Five Nights at Freddy’s 2’nin amacı tüm zombileri öldürerek ailenizi kurtarmaktır.

Bu oyun Xbox 360, PlayStation 3 ve PC’de yayınlandı. PC’ye ek olarak Mac, Linux ve Android cihazlar için kullanılabilir. Oyunun bu versiyonu serinin ilk versiyonudur. İki versiyonda mevcuttur: Oyunu iki gece oynamanıza izin veren demo versiyonu ve tam versiyon. Five Nights at Freddy’s 2 orijinalinden farklı olarak farklı bir zorluğa sahip.

Eğitimi tamamladıktan sonra ana karakterle oynamaya devam edebilirsiniz. İkinci oyunda, bir sonraki seviyeye geçmek için gizli mini oyunları tamamlamanız gerekir. Hepsini tamamladıktan sonra bir yıldızın kilidini açacaksınız. Üçüncü oyunda ise sadece üç tane gözsüz öldürme ekranı bulunuyor ve bu yaratıkların gözleri yanmıyor. Altıncı gecede, kayıp olan animatronik kafayı bulmalısın.

Garena Free Fire: Booyah Day APK v1.65.1 (MOD Atış Menzili Arttırıldı, Nişan Yardımı, Geri Tepme Yok)

İlk oyunda olduğu gibi, Five Nights at Freddy’s 2, aynı adlı popüler korku oyununun devamı niteliğindedir. Çıkış tarihine rağmen, devam oyunu ilk olarak 15 Kasım’da Android’de ve 2 Aralık’ta Windows Phone’da yayınlandı. Uygulama ayrıca 20 Kasım’da Windows Phone için yayınlandı ve IndieDB ve Desura’da kullanıma sunuldu. Steam’de mevcut değildi, ancak hem iOS hem de Android kullanıcıları için birkaç sürümü mevcuttu.

En Yeniler

- New options - New Toy Bonnie action figure for your desk (New and Shiny challenge reward) - Improved panning method - Improved Customize Night screen - Improved virtual gamepad now supported on all devices - Improved audio support (again) - The app can now switch from one landscape orientation to the other - Various fixes and improvements

Download Five Nights at Freddy’s 2 fnaf2 apk for Android

Google Play Store Puanlaması

4.7
95,042 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Five Nights at Freddy’s 2 fnaf2 apk
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir