Fm Whatsapp Apk 2021 **

Apk İçeriği

Fm Whatsapp Apk nedir? FMWhatsapp (FMW), resmi Facebook Mesajlaşma uygulamasına (ücretsiz olarak kullanabileceğiniz) açık kaynaklı bir alternatiftir. Resimlerinizden ve metinlerinizden sohbetlerinize ve bildirimlerinize kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz. Whatsapp’ın resmi Facebook versiyonunda olmayan sayısız harika özellik size veriliyor.

Fm Whatsapp Apk Son Sürüm

Fm Whatsapp Apk‘ın işlevselliğini ve indirebileceğiniz tüm harika özel temaları seveceksiniz. Profil arka planınızı kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Yazı tipinizi bile değiştirebilirsiniz. Sohbet arka planınızı ve hatta tema renklerinizi değiştirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla tema var, bu yüzden zevkinize mükemmel şekilde uyan birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fm Whatsapp Apk

Ayrıca, Facebook profil resminizi ve uygulama simgenizi, mesajlarınız ve telefonunuzdan SMS, MMS ve e-posta dahil olmak üzere doğrudan görüşmelerinizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca whatsapp hesabınızı açtığınızda Son Görülme sekmesinin görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu, en son anlık iletilerinizi, Facebook durumlarınızı ve çevrimiçi durumunuzu (yüklenen fotoğraflarınız veya videolarınız gibi) görüntüler.

Kayıt Durumu: Sesli mesajlarınızı, aramalarınızı, toplantılarınızı ve görevlerinizi doğrudan fm apk’nizden kaydedebilirsiniz. Önemli güncellemeler için gelecekte bunları gözden geçirebileceksiniz. Ayrıca kişi listesi bölümü aracılığıyla kişilerinizi görüntüleyebilir, resim ve video klip yükleyebilir ve çevrimiçi profilinizi yönetebilirsiniz. Kayıt durumu, kişi listenizdeki diğer kullanıcılar tarafından gönderilen ve alınan dosyaları da görmenizi sağlar. Netflix Mod Apk uygulamasını burdan indirebilirsiniz.

Fm Whatsapp Apk 2.5 Sürüm

Fm Whatsapp Apk Ses Değişimi: whatsapp mod apk’nın bu özelliği, iqs gibi aynı anlık mesajlaşmayı kullanan diğer kullanıcılarla kısa mesaj alışverişi yapmanıza yardımcı olur. Bu, başka bir kullanıcıdan ücretsiz olarak metin mesajları almanızı sağlar. Bu tek seferlik bir kayıttır ve ücretsizdir.

 

Silmeyi Önleme: Whatsapp apk’de ayrıca bir silme önleme özelliği vardır. Bu tesis, silinen metin mesajlarını, e-postaları ve verileri kurtarmanıza olanak tanır. Tesis, son görülen dondurma seçeneğine benzer şekilde çalışır. Son görülmeyi dondur seçeneği, kullanıcının üzerine yazılmadan önce verileri silmesini sağlar. Tesis size e-posta veya bildirim göndermeyi durdurduğunda verilerin silindiğini bileceksiniz.

 

Fm Whatsapp Apk Durumu Görüntüle: Artık e-postanızı, sohbetinizi ve SMS’lerinizi cep telefonunuzdan FM whatsapp üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Android cihazların en son sürümünde e-postanıza, sohbet mesajlarınıza ve sms’inize göz atmanıza yardımcı olan bir widget’a sahiptir. Widget, ekranın sağ üst köşesinde bulunur. Widget gönderen, konu, mesaj, saat ve tarih gibi hesabınızın ayrıntılarını gösterir. Bağlantıların işaretli/işaretsiz durumları arasında size kolaylık sağlamak için geçiş yapabilirsiniz.

 

Bunlar, işinizi sorunsuz bir şekilde yürütmenize yardımcı olmak için FmWhatsapp’ın yaptığı şeylerden bazılarıdır. Bu, uygulamanın en son sürümüyle e-posta gönderip almanıza, whatsapp kullanan diğer kişilerle konuşmanıza ve en son mesajınızı android cihazınızda görüntülemenize izin veren ücretsiz uygulamalardan biridir. Bu harika uygulamayı nereden indirebileceğinizi merak ediyorsanız, Google Play Store’a gidin ve “fm whatsapp apk” yi arayın. Bu uygulamayı, wave, hisse senedi ve diğerleri arasında konuşma gibi diğer ünlü uygulamalarla birlikte bulacaksınız.

Fm Whatsapp Apk Download

Fm Whatsapp Apk Tüm bunların dışında, belirli bir mesajı daha önce görüp görmediğinizi tespit etme ve bir sonraki yazışınızda ayrıntıları içeren bir açılır pencere görüntüleme gibi çok benzersiz bir özelliğe sahiptir. Ayrıca yazma hızınızı ve klavyenizde son zamanlarda yazmakta olduğunuz kelimeleri görüntüler. Böylece, daha önce ekrana bakmış olsanız bile, yazma hızınızdaki değişiklikleri her zaman görebilirsiniz. Ayrıca kurulumdan sonra kullanılabilecek iki özel tema tanıttı. Traffic Racer apk

 

Sıradan bir saate benziyor ancak yazdığınız herhangi bir kısa mesajı gizleme seçeneğine sahip. Özellik etkinleştirildiğinde, ekranınızın sağ üst köşesinde üç noktalı büyük bir saat göstermeye başlar. Yazmayı gizlemek için fareyi ekranın altına kaydırabilirsiniz. Mesajınızı arkadaş listenizdeki veya sohbet ettiğiniz herkesle paylaşmak için kullanabileceğiniz saatin altında küçük bir çubuk var. Ayrıca saatin altındaki ‘+’ işaretini de tıklayabilirsiniz, bu mesaj gelecekte hesabınızda saklanacaktır.

 

Fm Whatsapp Apk Bu, kullanıcılarına daha iyi gizlilik ve güvenlik sağlayabilmeleri için Google’ın en son Android sürümlerinde sunduğu harika bir özelliktir. Şirket, habercilerinin bu yeni sürümünün önceki sürümlere göre daha iyi gizlilik ve güvenlik sunduğunu iddia etse de bu, önceki sürümlerinin şaşırtıcı özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmiyor. Fm Whatsapp’ı ilk kez kullandığınız an, farkı kendiniz yaşayabilirsiniz ve bu mesajlaşma aracının ne kadar gelişmiş olduğunu kendiniz anlayacaksınız.

 

Array

Tavsiye Ettiğimiz Apklar

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir