FRAG Pro Shooter Apk 1.9.1 Hileli Sürüm

Apk İçeriği

FRAG Pro Shooter Apk , çılgınca aksiyon dolu çekim türünün en son sürümüdür. Bu son derece bağımlılık yapıcı oyunda, her zaman size her yönden ateş etmeye gelen saldıran robot ordularını öldüreceksiniz. Bu fütüristik oyunun hikayesi, aynı zamanda Üçüncü Dünya Savaşı’nın son günlerinde yer alırken, olabildiğince yoğun. Bu fütüristik nişancı oyunu, oyuncuları savaşta önemli bir hedefi öldürmek için gönderilen bir muharebe askerinin yerine koyuyor. Bu hedefin yanı sıra, öldürme çılgınlığına gitmelerine neden olan biyolojik bir ajanla enfekte olurlar.

FRAG Pro Shooter Apk

Modun kendisi, kullanıcının tek oyuncu, işbirliği ve rekabet gibi çeşitli ayarlar arasında seçim yapmasını sağlar. AI karakteri olarak oynamak isteyenler, kokulu APK’daki “AI karakter” ayarını seçebilirler. Fragrant APK, oyuncuya otomatik bir tüfek kullanarak havaya ateş etme hissi veren birinci şahıs nişancı modudur. Klavye ve fareyi kullanırken birinci şahıs bakış açısıyla silahı gerçekten ateşleme hissini simüle etmek için tasarlanmıştır. Call of Duty Mobile Apk

FRAG Pro Shooter Apk indir

Cep telefonunuz için en iyi kokulu APK indirmesini arıyorsanız, FRAG Sighting ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçim olduğundan başka yere bakmayın. Bu ücretsiz Android oyunu, aynı adlı TV programından esinlenmiştir. Aslında çoğu insan, kötü şöhretli teröristleri avlayan insanları konu alan bir televizyon programı olduğundan ve programın adı “Terörle Mücadele Uzmanı” olduğundan habersizdir.  

 

FRAG Pro Shooter Apk oyununu telefonunuza veya tabletinize indirir indirmez, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli silahlara erişebileceksiniz. Oyundaki silahları hissetmek için bir silah alıp geri tepme hissine alışmak için bir veya iki tur oynayabilirsiniz. Bu ücretsiz indirilebilir uygulama ile elde edemeyeceğiniz tek şey gerçek nişan almaktır. Neyse ki kontrolleri anlamak ve kullanmak çok kolay. Homescapes apk

FRAG Pro Shooter Apk hileli

Frag pro shooter apk modunun özellikleri arasında dört oyun modu bulunur – Bayrağı Yakala, Takım ölüm maçı, Alanı Savun ve Hedef. Bu modda, üssünüzü çevreleyen saldırgan dalgalarına karşı alanı savunmanız gerekir. Sadece sol ve sağ okları kullanarak ekranın kendi tarafında hareket edebilir ve silahları seçmek için boşluk çubuğunu kullanabilirsiniz. Yukarı ve aşağı okları kullanarak dört mod arasında geçiş yapabilirsiniz. Android Market sürekli olarak buna benzer çok çeşitli modlarla dolup taşıyor.

 

Bu frag pro shooter modu çok basit ve oynaması zevkli bir moddur. Diğer popüler modlarla pek çok benzerliği olmasına rağmen, bu mod, istediğiniz zaman sınırsız para, zırh ve silah satın almanıza izin veren özellikleriyle farklılık gösteriyor. Gerçek nakit kullanarak veya bir uygulama içi satın alma kullanarak para veya zırh satın alabilirsiniz.

FRAG Pro Shooter Apk 1.9.1

Bu tür atış oyunlarını mobil cihazlarda oynamak hakkında bilmeniz gereken bir şey, cihazınızın rootlu olmasını gerektirmeleridir. FRAG Pro Shooter apk android sürümü ayrıca çevrimiçi özellikleri etkinleştirmek için Google hesabınızda oturum açmanızı gerektirir. Bu, onu çok güvenli bir oyun seçeneği haline getirir çünkü artık hesabınıza istediğiniz yerden, istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz. Artık rastgele bir oyuncuya karşı oynamayı veya bir Arena’da bir arkadaşınızla savaşmayı seçebilirsiniz. Frag atış oyunlarınızın keyfini mobil cihazlarda çıkarmanın hızlı ve eğlenceli yolu!

 

Bu güzel kokulu APK’yı bugün Google Play veya kendi web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Bu harika FRAG Pro Shooter Apk ‘nın tüm avantajlarından yararlanmak için, satın aldıktan sonra önerilen 21 günlük süre içinde satın almanız gerekir. Bu size içeriğinden tam olarak yararlanma şansı verir. Web sitemiz ayrıca sınırsız paranızı, sınırsız silahınızı ve sınırsız zırhınızı tam olarak nasıl kullanacağınız konusunda ücretsiz eğitimler sunar.

Array
Share FRAG Pro Shooter Apk 1.9.1 Hileli Sürüm
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir