Friday Night Funkin Apk 1.7.1 Güncel indir
Friday Night Funkin Apk 1.7.1 Güncel indir

Friday Night Funkin Apk 1.7.1 Güncel indir

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Friday Night Funkin Apk
Package com.fridaynightfunkin.guide.fnf
Yayıncı Star Pro
Kategori Hileli Uygulamalar
Versiyon 1.0.0
Boyutu 13M
Yorum Android 4.4 ve sonrası
Mod Özelliği Sınırsız Para
See details
Son Güncelleme
Friday Night Funkin Apk, büyükannenin korkak bebeğini bir huzurevinde ayakta tutma mücadelesini anlatan bağımlılık yapan, yandan kaydırmalı bir ritim oyunudur. Sevimli, ren...

Apk İçeriği

Friday Night Funkin Apk, büyükannenin korkak bebeğini bir huzurevinde ayakta tutma mücadelesini anlatan bağımlılık yapan, yandan kaydırmalı bir ritim oyunudur. Sevimli, renkli karakteriniz bozuk biçimli, kötü ahtapotla savaşırken, siz de onun hayatının farklı aşamalarında savaşacak ve onunla seviye atlayacaksınız. Tahmin edilebileceği gibi, her şey müzikle ilgili. İlk ritim oyunu merkezi bir hikaye etrafında dönüyor: Sevimli küçük kahramanınız korkunç ahtapotla savaşırken, aynı zamanda akrabalarıyla ve onu yuva yapan tesisin diğer sakinleriyle de savaşıyor. Ve sadece büyükanne ve büyükbabası değil, asi, kulak arkası ıslanan çocukları bile onu kendisinden kurtarmak için yarışıyor.

Friday Night Funkin Apk Full indir

Friday Night Funkin Apk, muhtemelen Facebook’taki en şirin ve en rahatlatıcı ritim oyunlarından biridir. Eğlenceli ve oynaması da kolay. Hikayeye kendi yeteneğinizi ekleyebilir ve hatta ilerledikçe müziği değiştirebilirsiniz. Oyunun tüm amacı, küçük kızınızı mutlu etmek ve tüm zaman boyunca gülümsemektir. Sadece birkaç basit dokunuşla, aksi takdirde sıkıcı Friday Night Funkin’ Apk’a biraz hayat katabilirsiniz.

Friday Night Funkin Apk

Friday Night Funkin Apk bu kadar harika ve çok eğlenceliyse, Facebook nasıl başka bir harika sürümü tanıtmayı başaramadı? Bu kolay bir soru. Sorun, Facebook’un birçok uygulamanın buna karşı rekabet etmesine izin vermesiydi. Friday Night Funkin Apk, Facebook’un Cuma öğleden sonra uygulamalar listesine hakim olduğundan, Facebook’u ya özelliği bırakmaya ya da bir sınır koymaya zorladı. Facebook’taki çoğu şey gibi, ilk turda başarısız oldular, ancak ikincisinde bir kavgaya hazırlanıyorlar. Rabbit Web Apk indir 

 

Friday Night Funkin Apk’ı gerçekten oynamak istiyorsanız, herhangi bir kapak veya satın alma işlemi için endişelenmenize gerek yok. Uygulama ücretsizdir ve satın alma sayfası gerekmez. Oyunu oynamanın önüne geçecek tek şey o sinir bozucu Facebook bildirimleri. Bunun nedeni, oyun mekaniğinin yeni sürümünün, eski uygulamanın sahip olduğu eski oyun mekaniğine değil, gerçek zamanlı oynanışı temel almasıdır. CapCut Pro Apk denemediyseniz hemen indirin

Friday Night Funkin Apk 1.7.1

Bu yeni sürüm, Friday Night Funkin’in oyun tarzını yeniden yaratma konusunda harika bir iş çıkarıyor. Kontroller, parçayı ve ritmi istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz eklenen bükülme ile oldukça doğru bir şekilde simüle edilmiştir. Ayrıca, bazı hızlı ritim oyunları için bir klavye kısayolu bile kullanabilirsiniz. Friday Night funkin’ Apk’nin en yeni sürümü, Flash desteği ve öğrenmesi kolay dokunmatik ekran kontrolleriyle tüm deneyimi mobil web’e getiriyor.

 

Evinizde internet bağlantınız yoksa bu fütüristik ritim oyununu telefonunuzda oynarken sorun yaşamazsınız. İş yerinde Wi-Fi’niz olsa bile, telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Dışarıda ayak işlerini yaparken veya köpeği gezdirirken Friday Night Funkin Apk’a telefonunuzdan erişebileceksiniz. Harika melodilerin keyfini çıkarabileceğiniz partilere ve diğer sosyal etkinliklere giderken akıllı telefonunuzu da yanınıza alabilirsiniz. beIN CONNECT  uygulamasını burdan ınceleyebilirsiniz.

Friday Night Funkin Apk Hile

Eşinizle ona olan hisleriniz hakkında iletişim kurmaya çalışmak için hiç zaman harcadıysanız, duygularınızı kabul etmemesi veya sizinle konuşmaması bile ne kadar sinir bozucu olabilir. Sevgilinizle iletişim kuramamaktan bıktıysanız,  Apk’nin android cihazınızda olduğundan emin olmak isteyeceksiniz, böylece onunla günün veya gecenin herhangi bir saatinde konuşabilirsiniz. Android cihazınızda Friday Night Funkin Apk yüklü olduğu sürece kız arkadaşınızla istediğiniz zaman oynayabileceksiniz.

 

Friday Night Funkin Apk’ın kim olduğu hakkında hiçbir fikri olmayanlar için kısa bir arka plan: The Friday Night funkin Apk, kız arkadaşınızdan her çağrı aldığınızda oynanan benzersiz bir ritim oyunudur. Oyunun amacı, kız arkadaşınızı kazanmak için yaptığınız bir dizi komik dansla baştan çıkarmaktır. Friday Night Fuzzin Apk, kız arkadaşınıza kısa mesaj göndermenin kısa yoludur, bu yüzden geceye çıkmadan önce kız arkadaşınıza mesaj atabilmeniz için bu eğlenceli aktiviteyi mümkün olan en kısa sürede başlatmalısınız.

Yeni neler eklendi Friday Night Funkin Apk

Reklamsız

Google Play Store Puanlaması

4.9
7519 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Friday Night Funkin Apk 1.7.1 Güncel indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir