Hello Neighbor apk 2021 **

Apk İçeriği

Hello Neighbor apk Merhaba, kullanıcının Komşunun evine gizlice sızdığı bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Bunu yapmak için oyuncunun anahtarlar, ataçlar, teneke kutular, yedek ampuller, eldivenler, iğneler, meşaleler ve Komşunun genellikle gizleneceği diğer nesneler gibi nesneleri bulması gerekir. Özünde, Merhaba Komşu APK bir ‘reklam yazılımıdır’ veya bir ‘casus yazılım’ programı. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, işte gerçekler. Merhaba, Neighbor APK, N Productions adlı bir Amerikan şirketi tarafından geliştirilmiştir. Bunun dışında Hello Neighbor APK, Kanada, Birleşik Krallık, Avustralya ve İspanya gibi birçok ülkede birçok franchise sahibine sahiptir.

Hello Neighbor apk Hileli

Hello Neighbor APK’nin temel amacı, kullanıcıları cep telefonlarını (iphone) kullanarak komşularını gözetlemeye teşvik etmektir. Oyunun amacı, oyuncunun eşinin veya aile üyelerinin kimliğini öğrenmesidir. Ayrıca tedarikçilerini takip edebilir veya banka hesaplarını kontrol edebilirler. Bu aynı zamanda kullanıcıyı bilgisayarlarından para veya şifre çalmaya teşvik eder.

Hello Neighbor apk

Hello Neighbor APK, düşmanlarınızı gözetlemenin yanı sıra ‘benziyor’ özelliği de sunuyor. Profesör Snape, Hogwarts profesörü Lord John Gray ve Profesör Snape’in kedisi Pettigrew gibi en sevdiğiniz kurgusal karaktere benzeyebilirsiniz. Bu aynı zamanda gerçek kimliğinizi gizlemenize de yardımcı olur. Bunun dışında düşmanlarınız tarafından tespit edilmekten kaçınmanıza da yardımcı olacaktır. Ayrıca, tamamen farklı bir insan gibi görünmek, polis, güvenlik kameraları ve benzeri engelleri aşmanıza da yardımcı olacaktır.

 

APK’nin ikinci amacı, çocuğa bilgisayar dostu olmayı öğretmektir. Arayüz çekici ve kullanıcı dostu olacaktır; program, anlaşılması ve çalıştırılması kolay olacak şekilde tasarlanacaktır. Bilgisayara kolayca bağlanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, sizi oyun alanında popüler yapacak yazılımı kullanarak çeşitli grafikler oluşturmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz. Oyun alanında arkadaşlarınızla yeni bir ortamda tanışabilecek ve onlarla oyun oynamayı öğrenebileceksiniz. Fm Whatsapp Apk

Hello Neighbor apk Modded

Hello Neighbor APK programı, ebeveynlerin çocukları internet üzerinden kontrol etmesine de izin verecek. Arayüz, ebeveynlerin belirli web sitelerini engellemesine izin verir. Ayrıca Apple TV gibi bir medya oynatıcı yüklediyseniz, bir asma kilit yardımıyla reklamı engelleyerek içeriğini kontrol ederek televizyonda görüntülenen içeriği kontrol etmenize yardımcı olur. Hello Neighbor yazılımı, internete gönderilen içeriği kontrol etmenizi sağlayarak kendi trafiğinizi filtrelemenize de yardımcı olur.

 

Ayrıca, Merhaba Komşu APK, çocuklarınızın internette gezinirken etkinliklerini izlemenize de yardımcı olabilir. Çocuğunuzun yaşına uygun olmayan bir oyun sayfası açtığında sizi uyarabilecek ebeveyn kontrol modülüne sahip uygulamayı yükleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama, sohbet odalarını ve anlık mesajlaşmayı çocuğunuz tarafından kullanılmasını engelleme seçeneği de sunar. Bunun dışında, çocuğunuza aileden olmayan biriyle sohbet ettiğinde de işaret verir. Bu, çocuğunuzun beladan uzak durmasını ve yırtıcılardan kurtulmasını sağlayacaktır. Netflix Mod Apk

Hello Neighbor apk 2021

APK uygulaması, kayıp bilgisayarınızı arayamadığınızda da bulmanıza yardımcı olur. Çocuğunuz bilgisayardaki tüm dosyaları veya uygulamaları sildiğinde, Hello Neighbor APK uygulamasını hemen kaldırır ve daha fazla yüklenmesini engellerdi. Uygulamayı her kaldırdığınızda, sabit sürücüde iz bırakır. Uygulama aynı zamanda çocuklarınızın internette uygunsuz içerik aramasını da engelleyecektir.

 

Ayrıca, bilinmeyen e-postaların açılması ve hatta sohbet odalarına bilginiz dışında erişim gibi şüpheli faaliyetleri de tespit eder. Çocuğunuz bilgisayarın veya yazılımın ayarlarını değiştirmeye çalışırsa, uygulama tarafından uyarılırsınız. Bu özelliklerin yanı sıra Hello Neighbor APK, kullanıcı hakkında konum ve diğer ilgili bilgileri de takip edebilir. Bu uygulamayı yüklediğinizde, bir internet bağlantısının varlığını otomatik olarak algılar ve o oturumun saat ve tarih damgasını kaydeder.

Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat