Heroes Arise | Yeni MOBA Oyunu – (Apk) apk oyun 2022

Heroes Arise | Yeni MOBA Oyunu – (Apk) #Apk oyun 2022

6 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#ModyOyun #HeroesArise
Heroes Arise gameplay, oyuncuların iki takıma ayrıldığı ve üç sıra artı “orman” üzerinde oynadığı mobil bir MOBA’dır. Geliştiricilere göre, çok sayıda benzersiz kahraman olacak ve sunucular gecikmeyecek. Her karakterin oynadığı birkaç rol vardır: Tank; savaşçı; Okçu; soyguncu; Büyücü; Destek. Geliştiricilere göre Heroes Arise maçları yaklaşık 15 dakika sürüyor. Beta test kullanıcıları, yeni kahramanların, görünümlerin ve etkinliklerin kilidini açmak için kullanılabilecek ücretsiz jetonlar alacak. 10. seviyeye ulaştığınızda 5 karakter ve 3 kıyafet alacaksınız.

Heroes Arise APK nedir?
NetDragon’un Android’deki 5v5 MOBA’sı Heroes Arise, şimdi beta test aşamasında ve oyuncuların ilk dib’leri almasına izin veriyor. Oyunu oynamaya hevesli hayranlar APK’yı indirebilir – ancak veriler testten sonra silinecektir.

Heroes Arise, oyuncuların dünyadaki diğer oyunculara karşı savaşa girmesine izin verir. Test aşamasında oyuncular 34 kahraman arasından seçim yapabilir ve yerelleştirilmiş bir sunucuda “gecikmesiz oyun”un keyfini çıkarabilirler. Eşleştirme 15 saniye sürer ve PvP savaşları on dakika sürer, böylece istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Oyun Modu: Online
Boyut : 450 MB
Telefon : Poco X3 Pro

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nd.heroesarise

Share Heroes Arise | Yeni MOBA Oyunu – (Apk) apk oyun 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir