HOOKED INC FİSHER TYCOON V2.27.2 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022

HOOKED INC FİSHER TYCOON V2.27.2 MOD APK – PARA HİLELİ #Apk hile 2022

2 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Hooked Inc Fisher Tycoon v2.27.2 PARA HİLELİ APK, balık tutma ve idle türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Lion stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz sularda balık tutmak, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Hooked Inc Fisher Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, balıkları rahatça tutabilirsiniz. Tekneniz, farklı türlerde balıklar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Hooked Inc Fisher Tycoon v2.27.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hooked Inc Fisher Tycoon Play Store’da 1.420.000’den fazla indirilmiştir.
Hile hakkında : oyun içinde para ve elmas harcadıkça artar.
KURULUMU
Hooked Inc Fisher Tycoon v2.27.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hooked Inc Fisher Tycoon 2.27.2 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Hooked Inc Fisher Tycoon 2.27.2 elmas hile apk : oyunda istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Array
Share HOOKED INC FİSHER TYCOON V2.27.2 MOD APK – PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat