Hungry Dragon APK v3.22 Sınırsız Para
Hungry Dragon APK v3.22 Sınırsız Para

Hungry Dragon APK v3.22 Sınırsız Para

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Hungry Dragon
Package com.ubisoft.hungrydragon
Yayıncı Ubisoft Entertainment
Kategori Arcade
Versiyon 3.22
Boyutu 133
Yorum Android 4.4 and up
Mod Özelliği Unlimited Money
Son Güncelleme
Ateş, yemek ve azgın bir eğlence yüklü çılgın aksiyonda aç bir ejderha ol!

Apk İçeriği

Hungry Dragon APK MOD (Sınırsız Para) ile en sevdiğiniz ejderhaların ve sonsuz canlanmanın kilidini açın. Bu mükemmel ejderya oyununu kaçırma hemen indir sınırsız can ve para hilesiyle keyfini çıkart.

Hungry Dragon APK indir

Hiç büyük atış Swallow veya Hungry Shark gibi bir oyun yaşadınız mı? Bu oyunları çok ilginç, eğlenceli, boş zaman oyunları oynamak isteyenler için çok uygun buluyorum. ve bu nedenle yayıncı Ubisoft Entertainment’ın bu son derece çekici oyunu resmi olarak Hungry Dragon adlı “hava” versiyonuna geri getirdiği özel haberi. Artık okyanusun altına dalmanıza ve gökyüzünde uçmak için özgür olmanıza gerek olmadığı doğru.

Hungry Dragon APK

10 adede kadar ejderha türü, tamamen renkli, tamamen farklı bir tarza sahip bu oyun sırasında kilidini açmak için oynamanız. ek olarak, ejderhayı daha iyi, daha sağlıklı ve daha çılgın yapan kostümler de satın alacaksınız. Ancak, benimle tutarlı olarak, devasa veya zayıf bir ejderha görmek önemli değil. Minecraft Mod Apk Hileli Versiyon 1.18.0.27 Oyuncunun uçma becerileri, Hungry Dragon’daki en önemli noktadır. Sporun sezgisel sistemi ile, operasyon hakkında aşırı miktarda endişelenmenize gerek yok, ancak ustalaşmak için ayrıca bir süre pratik yapmanız gerekebilir.

Hungry Dragon APK Son versiyon

Beni etkileyen şey Hungry Dragon’un güzel grafikleri. 3D olarak tasarlanan, çevreleyen manzara son derece gerçekçi ve güzel. Ne kadar çok uçarsan, o kadar çok bulut hissedeceksin. özellikle ünlü masaldaki Jack’in bacağını tanıyacaksınız. Bu oyun sırasında her şey bir peri masalının başlangıcı gibidir. ayrıca, sürükleme efekti son derece pürüzsüz ve çok yönlüdür. Oyun içerisinde hem sevimli hem de eğlenceli olan ejderhalar, ilk oyunda mutlaka sizi fethedecektir.

Yeni neler eklendi Hungry Dragon

Unlimited Money

En Yeniler

SAKLI TAPINAĞA GİR Yeni bir BONUS BÖLGENİN gizemlerini keşfet TUZAKLAR ve HAZİNELERLE dolu antik harabelerde dolaş

Google Play Store Puanlaması

4.2
318,880 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Hungry Dragon APK v3.22 Sınırsız Para
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir