Into the Dead 2 Mod Apk  Hileli Sürüm v1.49.0 Download 2021
Into the Dead 2 Mod Apk  Hileli Sürüm v1.49.0 Download 2021

Into the Dead 2 Mod Apk Hileli Sürüm v1.49.0 Download 2021

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Into the Dead 2
Package com.pikpok.dr2.play
Yayıncı Pikpok
Kategori Aksiyon
Versiyon 1.49.0
Boyutu 69
Yorum Android 4.4 and up
Mod Özelliği Unlimited Money/Ammo
Son Güncelleme
Zombiler tarafından ele geçirilen dünyada ne kadar süre hayatta kalacaksın?

Apk İçeriği

Into the Dead 2 Mod Apk, son derece başarılı zombi atış oyunu Into the Dead apk’in devamı niteliğindedir. Zombilerle dolu bir dünyada, hayatta kalmak için ateş edip olabildiğince hızlı koşmaktan başka seçeneğiniz yok. Bu hızlı aksiyon oyunu artık inanılmaz miktarda silah, avantaj, yükseltme ve çok daha fazlasıyla geliştirildi.

 

Silahlar. Into the Dead 2’nin silahları Into the Dead’e göre daha gelişmiş. Artık yerden ateş edebilir ve herhangi bir silahı kullanarak vurulmadan mümkün olduğu kadar çok zombiyi öldürebilirsiniz. Ayrıca düşmanlarınızı yavaşlatmak ve kendinizi darbelerden korumak için kullanabileceğiniz çok daha fazla tuzak ve barikat var.

Into the Dead 2 Mod Apk indir

Cephane ve Silah Avantajları. Her görevden sonra, tutabileceğiniz belirli bir cephane miktarı olacak. Ancak, savaş sırasında cephaneniz biterse, zombilerinize saldırmanın başka bir yolunu bulmanız gerekecek. Neyse ki, levye gibi eski klasik silahlardan mini silah ve lazer silahı gibi daha yeni yüksek teknoloji silahlara kadar çok sayıda farklı silah mevcut. Her silahın farklı bir amacı ve farklı bir tarzı vardır. Bu silahlar için yükseltmeler her görevden sonra mevcuttur, bu nedenle daha iyi silahlar satın almak için asla deneyim puanları için uğraşmanıza gerek kalmayacak.

Into the Dead 2 apk

Zombi Çeşitleri. Into the Dead’deki her seviyeyi tamamladığınızda, ekranda Zombies yazan bir simge görünecektir. Bu adamlar normal zombilerden daha agresif ve hızlıdır. Ayrıca, gerçekten yoğun hasara neden olan çelik çubuklarla donatılmıştır. Bu zombilerle uğraşırken ikili silah kullanılması tavsiye edilir.

Into the Dead 2 apk Son sürüm

Silahlar Into the Dead 2’de pek bir şey yapmıyor. Geliştiricilerin bu oyunun oynanışına bazı gerçek zorluklar eklemesi son göreve kadar değil. Aynı zombi gruplarına karşı savaşmaya devam etmek için kendinizi geri dönüp önceki seviyelerde oynamak zorunda kalacağınız için, işlerin bağımlılık yapmaya başladığı yer burasıdır. Bu zombilerle ilk birkaç kez dövüştüğünüzde, normal silahlar veya hatta bir el feneri/çelik yünü atış kullanarak onları hemen hemen alt edebilirsiniz, ancak bir süre sonra onları alt etmek için daha güçlü bir silah kullanmaya başlayacaksınız. Bu oyunun amacı, sizi her seviyede seviye atlayan sıradan bir oyuncu olmaktan, her şeyi ciddiye alan ve yoluna çıkan herhangi bir zombiye karşı ölümüne savaşan bir oyuncuya taşımaktır.

 

Farklı silahlar, her senaryoda savaşırken ve görevleri tamamlarken sizi çevreleyen zombi ordularıyla savaşmanıza yardımcı olur. Size daha fazla sağlık verecek ve karakterinizin altına saklanması için daha sert bir cilt sağlayacak zırh satın alabilirsiniz. Ayrıca, üzerinize gelen zombileri öldürmek için kullanabileceğiniz bir silaha da erişebilirsiniz. Silahın etkinliğini artırabilecek ve normalden daha hızlı seviye atlamanıza izin verebilecek farklı yükseltmeleri vardır, ancak bir kez seviye atladığınızda tamir edilemez.

Into the Dead 2 apk

Silahlar ve zırhlar önemlidir, ancak oyunda ilerledikçe size verilen cephane de önemlidir. Cephane, hasar aldığınızda enerjinizi yenilemenize yardımcı olur, ancak bir görev boyunca size yetecek kadar cephane de almanız gerekir. Neyse ki, Into the Dead 2 için birçok mod mevcut. Bu modlar size ekstra cephane, daha yüksek cephane taşıma kapasitesi ve zombi sürülerine karşı kendinizi savunmanız gerektiğinde kullanabileceğiniz ek silahlar sağlar.

Into the Dead 2 mod download apk

Zombie Combat Mod, aksiyon dolu zombi oyunlarından hoşlanan herkes için harika bir moddur. Size ölümsüzleri alt etmek için kullanabileceğiniz yeni bir silah ve araç cephaneliği sunar. Android için ölü 2 hileli mod apk’yı indirmek, kendinizi zombilere karşı savunmak için fazlasıyla silah, mühimmat ve araca sahip olmanızı sağlar. Bu muhteşem avantajlarla hayatta kalırken telefonunuzda zombi deneyiminin keyfini çıkarın.

Yeni neler eklendi Into the Dead 2

Unlimited Money/Ammo

En Yeniler

- ÇOK YAKINDA: Şansını çok zorladın ve şimdi de bedelini ödüyorsun. Yeni yan hikaye Hesaplaşma'da, aranan ve canını kurtarmak için kaçan olarak karanlıkla mücadele ediyorsun.

Google Play Store Puanlaması

4.6
492,299 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Into the Dead 2 Mod Apk Hileli Sürüm v1.49.0 Download 2021
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir