İyi Pizza Güzel Pizza Apk 3.9.5 Hileli Mod

Apk İçeriği

İyi Pizza Güzel Pizza Apk  Hepimiz yemeğin aşk olduğunu ve iyi pizzanın ilk lokmada aşk olduğunu biliyoruz. Gerçekten harika bir pizza yapan şeyin ne olduğunu merak ediyorsanız, bunu sanat olarak düşünmek isteyebilirsiniz. İyi pizza tutkudan doğabilir ve pizzayı sanat olarak düşünen birçok insandan biriyseniz, tutkunuzu bir pizzacıya götürmeyi düşünmelisiniz. Sadece harika tatma yemeklerinin tadını çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda harika bir arkadaşlığın tadını çıkaracaksınız. Aşağıdakiler, gelecekteki dekorunuzun bir parçası olarak bir pizza lokantasını düşünmeniz için birçok neden hakkındadır.

İyi Pizza Güzel Pizza Apk

İyi Pizza Güzel Pizza Apk , binlerce yıldır dünyadaki hemen hemen her kültürün bir parçası olmuştur. Ne kadar geriye giderseniz gidin pizza her zaman elinizin altında. İster kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği havasında olun, sizin için orada pizza var. Ancak, pizzayı gerçekten takdir etmek için hiç zaman ayırmadıysanız, muhtemelen ne kadar özel olduğunun farkında değilsinizdir. Bir pizzacının arkadaşlarla tanışmak için harika olmasının birkaç nedeni vardır ve bu nedenler estetikten çok daha fazlasıdır.

 

Bir restorana gittiğinizde, iyi yemek ve hoş bir deneyim beklersiniz. Deneyimli bir şef tarafından işletilen bir restoranda yemek yediğinizde, iyi yemeklerden daha fazlasını alırsınız. Aslında, mükemmel bir müşteri hizmeti alıyorsunuz ve daha önce sahibi veya personelinin müşterilerine saygılı davrandığı bir yerde yemek yediyseniz, neden bahsettiğimi anlayacaksınız.

 

Kaliteli bir restoran, pizzalarının kalitesiyle gurur duyacaktır. Topingler de dahil olmak üzere hiçbir şeyde eksik olmayacaklar. İyi bir kabuk istiyorsanız ve birçok farklı sos istiyorsanız, bunu New York veya Chicago tarzı bir pizzacıda bulamazsınız. Bunun gibi bir restoran, müşterilere orijinal ve lezzetli bir şeyler sunacaktır.

İyi Pizza, Güzel Pizza Apk 3.9.5

İyi yemekle birlikte, size iyi davranılacaktır. Çoğu zaman, siparişiniz hazırlanırken etrafta durmak zorunda kalmazsınız, ama sorun değil. Gerekirse, sürecin farkında olduğunuzdan emin olun. Pizzanın ne zaman hazır olduğunu bilmek istiyorsun, böylece onu isteyebilirsin ve ne zaman geri dönmek için çok geç olduğunu. Restoranın iyi bir bekleme süresi varsa ve size iyi davranırsa, muhtemelen tekrar geri dönersiniz.

 

Menüsünde çok çeşitli öğeler bulunan bir pizzacıyı ziyaret etmek de güzel. Bunun önemli olduğunu düşünmeyebilirsiniz, ancak aslında çok kaliteli bir özelliktir. Bir tepeden sıkıldıysanız veya tamamen farklı bir pizza istiyorsanız, onu elde etmek isteyeceksiniz. İyi Pizza Güzel Pizza Apk  Her şeyin tekdüze olduğu bir restorana giderseniz ve şef her pizzanın lezzetli olmasını sağlarsa, tüm deneyiminizden memnun kalacaksınız.

 

İyi Pizza Güzel Pizza Apk  Ayrıca, yeterli miktarda malzemeye sahip olduklarından emin olmak istersiniz. Yemeğinizin parasını öderken mozzarella, pepperoni ve hatta buffalo tavuğu arasında seçim yapmak istemezsiniz. Süslemelerde yaratıcı ve harika olduğu bilinen bir yere giderseniz, baştan sona memnun kalacaksınız. Ortalamanın altında olan bir şey için ödeme yapmak istemezsiniz ve daha sonra seçiminizden pişman olursunuz.

 

İyi Pizza Güzel Pizza Apk  Bakmak isteyeceğiniz son şey onların müşteri hizmetleridir. Biri size kötü bir tavır takındığında, bunun genel deneyiminizi etkileyeceğini söyleyebilmelisiniz. Müşterilerin pizzanız hakkında kötü konuşmasına izin vermeyin. Sizi suçlamaya veya deneyiminizi zorlaştırmaya çalışıyorlarsa, onlardan kaçınmak isteyeceksiniz. Dünyada iyi bir pizza için sizden daha fazla para ödemekten mutlu olan başka insanlar da var. Sahibinin ve çalışanlarının size bir arkadaş gibi davrandığı bir yere gittiğinizde, daha önce tatmin edici olmayan bir pizza için ödemiş olduğunuz zamandan daha fazla keyif alacaksınız.

OYUN ÖZELLİKLERİ

🍕Pizza Haber Ajansı (PHA), dünyanın pizza odaklı ilk haber ajansı.
🍕80’den fazla müşteri ile birbirinden benzersiz karakterler ve siparişler.
🍕Geniş pizza malzemesi seçeneği; sucuk, sosis, soğan ve daha fazlası.
🍕Ekipman geliştirmeleri ile usta fırıncı olma yolunda adım adım.
🍕Yalın, neşeli ve zorlu bir oyun.
🍕Pizza ustaları tarafından hazırlandı; oyunun geliştiricisi dört yıl boyunca pizzacılık yaptı!

Usta Fırıncı olabilecek misin? Bunu sadece zaman ve pizza pişirme yeteneklerin gösterecek! Şimdi indir ve pizza hazırlamaya başla!

İyi Pizza, Güzel Pizza’nın oynaması ücretsiz olup, gerçek para ile de oyun-içi eşyalar satın alabilirsin.

Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik İlkemizde de belirtildiği gibi, İyi Pizza, Güzel Pizza’yı oynayabilmek için 18 yaş üstü olmalısın.

Gizlilik İlkemizi:
http://www.tapblaze.com/about/privacy-policy/

Hizmet Kullanım Şartlarımız:
http://www.tapblaze.com/about/terms-conditions/

Share İyi Pizza Güzel Pizza Apk 3.9.5 Hileli Mod
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir