JETPACK JOYRİDE V1.74.4 MOD APK  PARA HİLELİ apk hile 2022

JETPACK JOYRİDE V1.74.4 MOD APK PARA HİLELİ #Apk hile 2022

7 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Jetpack Joyride v1.74.4 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Halfbrick stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarında birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Barry Steakfries adındaki karakterle mahsur kaldığınız laboratuvarda engelleri – tuzakları aşarak ilerlemek ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Jetpack Joyride içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm eşyaları satın alabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman saldırıları, onlarca eşya, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Jetpack Joyride v1.74.4 sürümünde Bling It On! etkinliği ve yeni eşyalar eklenmiş olup hatalar düzeltilmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Jetpack Joyride Play Store’da 5.000.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU
Jetpack Joyride v1.74.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jetpack Joyride 1.74.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

https://cloud.mail.ru/public/pLxS/e7VuRWDeG

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Share JETPACK JOYRİDE V1.74.4 MOD APK PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir