Kamyon Simülatör Europa Apk

Apk İçeriği

Kamyon Simülatör Europa Apk, 2018 Model Oyun 1.2.9 Sürümde bir bilgisayar oyunu oynarken ödeme almanın daha fazla yolunu internette aramanızı sağlayacak son derece bağımlılık yapan bir oyundur. Ekstra para kazanmanın yollarını arıyorsanız, doğru yerlere bakmıyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, çoğu ücretli çevrimiçi oyunun iyi ödeme yapmaması veya büyük ödemeler sunmasıdır. Birçoğu anlık bir dolardan biraz daha fazlasını sunuyor, bu da daha fazla para kazanmak için daha fazla oynamanız gerektiği anlamına geliyor. Truck Simulator Europa Apk’nin parladığı yer burasıdır. Çok fazla düşünce ve strateji gerektirse de, ilk birkaç engeli aşarsanız, ciddi para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kamyon Simülatör Europa Apk İndir

Kamyon Simülatör Europa Apk ‘ta, dahil edilen farklı haritalarda kamyonları sürmeye başlayacaksınız. Bu haritalar çöl, orman ve diğerlerini içerir. Sorun şu ki, her harita farklı bir şeyi temsil ediyor. Bir kamyonu çölde sürmek kolay gibi görünse de zamanlamanın bozulduğunu ve kamyonu istediğiniz kadar kontrol edemediğinizi hemen anlayacaksınız. Öte yandan, donmuş tundrada sürmek, sürünerek yavaşlamanıza neden olur, ancak kamyonun bitiş çizgisine ulaşma ihtimalinin büyük ölçüde arttığını fark edeceksiniz.

Kamyon Simülatör Europa Apk

Bir haritanın ortasına geldiğinizde, sağ alt köşede bir sonraki eyleminizin ne olması gerektiğini gösteren simgeler olduğunu fark edeceksiniz. Simgeye tıklayın ve bir menü açılacaktır. Şu anda sürmekte olduğunuz kamyona bağlı olarak, bitiş çizgisine gidebileceğiniz bir dizi farklı yol olacaktır. Bu yolların her biri size ekstra harcama yapmak için kullanabileceğiniz krediler kazandıracaktır. Yeterli paranız olduğunda, daha iyi performans göstermesi ve size daha hızlı puan kazandırması için söz konusu kamyonu yükseltebilirsiniz.

Kamyon Simülatör Apk İndir

Bu oyunun en iyi yanı, sona ulaşmak için gerçek zamanlı sürüş yapmak zorunda olmamanızdır. Sadece kamyonu sürerek para kazanıyorsunuz. Ne kadar uzun süre kullanırsanız ve ne kadar ileri giderseniz o kadar çok para kazanırsınız. Ancak, en çok parayı kazanmak için kamyonu nasıl kullanacağınızı da bilmelisiniz. Eğer hata yaparsanız ve bir kazaya neden olursanız, para cezası ödemek zorunda kalacaksınız.

 

Bu kamyon simülatörü oyunu internette ücretsiz olarak mevcuttur. Ancak, gerçekten zevk almak için tam sürümü çok makul bir fiyata satın almayı düşünmelisiniz. Bunu yaparsanız, bir kamyoncu hayatının heyecanını ilk kez yaşarken, benzin istasyonuna birçok gezi yapabileceksiniz.Farming USA 2 Apk 1.76 Mod Sınırsız Para

 

Para kazanmanın yanı sıra, gerçek sürüş koşullarını da deneyimleyeceksiniz. İlk başladığınızda, kamyonu karda süreceksiniz. Bazı çamur, kum veya yağmurda sürmek için başka görevler alacaksınız. Hatta patlak bir lastikle havalimanına bile gidebilirsiniz. Tüm bu görevleri tamamlamak için yetenekli bir kamyon şoförü olmalısınız.

Kamyon Simülatör Oyun hilesi

Xenon farlar, kamyon simülatörü yolculuğunuza başlamadan önce sahip olduğunuzdan emin olmanız gereken bir diğer önemli öğedir. Farların yolu çok iyi aydınlatmadığı gece sürüş yapacaksınız. Bu, özellikle etrafınızda aynı anda başka arabalar varsa çok tehlikeli bir durum olabilir. Xenon farlar yolu aydınlatacak ve iyi görmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle, bir kamyon şoförü olma konusunda ciddiyseniz, sahip olmanız gereken önemli bir öğedir.

 

Bu kamyon simülatörleri, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek sunar. Her biri grafik ve özellikler bakımından farklılık gösterir. En iyi yanı, son derece uygun fiyatlı olmaları, bu da onları öğrenciler ve gerçek bir kamyon sürmeyi denemek isteyen herkes için mükemmel hale getiriyor. Bu kamyon simülatör oyunlarından herhangi birini satın aldığınızda indirim ve kapınıza kadar ücretsiz kargo aramayı unutmayın. Bir kamyon sürmeyi öğrenirken paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı ve en çok eğlenmenizi sağlayacaktır.

Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir