Kick The Buddy Remastered Apk 2021 Mod

Apk İçeriği

Kick The Buddy Remastered Apk İncelememizle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Şimdi, Kick The Buddy Apk hakkındaki en son incelememizle arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza yüklediğinizde, çevremize yardım ederken ödüller kazanma şansına sahip olacağınız bir fantezi dünyasına taşınabilirsiniz. Uygulama, beş farklı bölümde beş farklı oyun sunmak için telefonunuzun kullanıcı arayüzünü kullanır. Oyunun beş kategorisi şunları içerir:

Kick The Buddy Remastered Apk indir

Kick The Buddy Remastered Apk İlk kategori Ödül Avcılığıdır – bu oyunda oyuncular belirli bir şehirde ödül avcıları için listelenen ödülleri arayarak kredi kazanırlar. Oyuncular ödül avcısı rakiplerini veya arkadaşlarını aramayı seçebilirler. Oyuncu, bir ödül bulduğunda daha fazla kredi kazanır. Bir seviyeyi tamamlamak için, oyuncular bir rakibi vurmalı veya vurulmaktan kaçınmak için mümkün olduğunca yavaş koşmalıdır.

Kick The Buddy Apk

Android oyunu Kick The Buddy Resveratrol’ün ikinci kategorisi sınırsız para bonusu. Sınırsız para özelliği başlangıçta mevcuttur veya oyuncular bir hazırlık maçına katılarak kredi kazanabilirler. Bu, oyunda harcamak için enerji iksirleri ve para gibi yüksek miktarda sarf malzemesi satın almanızı sağlar. Sınırsız para özelliği ile oyuncuların Arkadaşları için sınırsız yükseltme ve özel eşya satın almalarına izin verilir. Bazı öğelerin nakit değeri yoktur, ancak ücretsiz paket içindeki diğer öğelerle takas edilebilir.  Brawl Stars Hileli 36.270

 

Android oyunu Kick The Buddy Resveratrolapk ‘nın üçüncü kategorisi sanal bir hazine avıdır. Oyuncular, kayan bir mesaj ekranını etkinleştirecek özel bir kodu bulmak ve indirmek için telefonlarını kullanırlar. Bu kayan mesaj, gizli bir hazineye giden bir ipucu sağlayacaktır. Oyuncular ne kadar uzun süre kaydırırsa, mesaj o kadar zorlaşır. Oyuncular gizli hazineyi bulduklarında ekstra kredi kazanırlar.Ücretsiz indirilebilir mod apk dosyalarının hemen indirebiilirsiniz.

Kick The Buddy Apk mod indir

Modun en heyecan verici kısımlarından biri, kendi arkadaş grubunuzu oluşturmanıza izin vermesidir. Bir grup oluşturarak kullanıcılar birbirleriyle metin ve sesli mesajlar aracılığıyla iletişim kurabilirler. Yeni arkadaşlar edindikçe birlikte oyunlar oynayabilirsiniz. Eğlenceli, kolay ve ücretsiz! Buddy remastered apk modunu tekmelemek istiyorsanız, bu, oyunu sizin kadar seven diğer kişilerle bağlantı kurmanın harika bir yoludur.

Kick The Buddy Remastered Apk

Kick The Buddy Remastered apk’nın bir diğer benzersiz özelliği de size sınırsız para vermesidir. Oyuncular internet üzerinden içerik indirerek veya Google Play Store’dan ürün satın alarak kredi satın alabilirler. Oyuncular, yalnızca Android Market’te bir öğe arayarak kredi kazanabilirler. Oyuncular sınırsız parayı kazandıktan sonra Google Play Store’dan sınırsız miktarda içerik satın alabilirler.Kamyon Simülatörü Europa Apk

 

Kick The Buddy Resurrected, Google Play Store’daki en popüler indirme olmayabilir, ancak yine de çok iyi bir indirme. Kullanıcılar bu uygulama için yüzlerce olumlu yorumu sabırsızlıkla bekleyebilir. Robot benzeri android telefonlardan pek hoşlanmasanız bile, muhtemelen bu indirmeyi seveceksiniz. Temiz ve sorunsuzdur, birçok heyecan verici özelliğe sahiptir ve size iyi bilinen Gundam Wars Mobil Saldırısını getiren ekipten gelmektedir. Hemen indirmek için lütfen sitemize göz atın.

Array
Share Kick The Buddy Remastered Apk 2021 Mod
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir