KillApps PRO APK 1.24.3
KillApps PRO APK 1.24.3

KillApps PRO APK 1.24.3

Post on

App Info

Apk Adı KillApps : Close all apps
Package com.tafayor.killall
Yayıncı Appdev Quebec
Kategori Araçlar
Versiyon 1.24.3
Yorum Android 4.4 and up
Son Güncelleme
RAM'i temizlemek ve pilden tasarruf etmek için çalışan tüm uygulamaları kapatın KillApps, çalışan tüm uygulamaları basit bir dokunuşla hızlı bir şekilde kapatmanıza olanak tanır! pi ...

Apk İçeriği

KillApps PRO APK 1.24.3, istenmeyen programları kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz bir yazılımdır. Arka plan uygulamaları çok fazla pil ömrü tüketebilir ve Android telefonunuzun genel performansını azaltabilir. Tüm bu uygulamaları manuel olarak kapatmak imkansızdır ve KillApps PRO’nun kullanışlı olduğu yer burasıdır. Bu araçla, Android telefonunuzdaki tüm açık uygulamalar otomatik olarak kapatılır, bu da telefonunuzun performansını artırır. Ayrıca, uygulamalarınızın kullandığı bellek miktarını ve alanı izlemek için de kullanabilirsiniz.

KillApps PRO APK 1.24.3 apk

KillApps PRO’nun sunduğu ilk özellik, gereksiz tüm uygulamaları tek bir tıklama ile kapatabilme özelliğidir. Bu özellik, pil ömründen tasarruf etmek isteyenler için çok uygundur. Çoğu Android telefon, kullanıcıların çalışan tüm uygulamaları kapatmasına izin verirken, performansta gecikmeye neden olabilecek birkaç istisna vardır. Telefonunuzda çalışan çok sayıda arka plan uygulamanız varsa, bunları bilmiyor olabilirsiniz. Ayrıca çok fazla pil tüketiyor olabilirler, bu yüzden onları kapatmalısınız.

KillApps PRO APK 1.24.3

KillApps’ten en iyi şekilde yararlanmak için önce uygulamaya telefonunuzda gerekli tüm izinleri vermelisiniz. Bu, gerekli olmayan uygulamaları yönetmesine ve kapatmasına izin verecektir. KillApps’in bir diğer önemli yararı, kapattıktan sonra uygulamaların çalışmasını engellemesidir. Bu özellik yalnızca pil ömrünü iyileştirmekle kalmayacak, aynı zamanda sistem performansını da optimize edecektir. Reklamsız kullanıcı arayüzü telefonunuzu hızlı ve sorunsuz tutacaktır.

KillApps PRO APK 1.24.3 download

Uygulamayı yükledikten sonra bitmesini beklemelisiniz. Bu özellik, gerekli olmayan uygulamaları kapatarak daha fazla pil ömrü elde etmenize yardımcı olacaktır. Ve telefonunuzun pil ömrünü etkilemeyecek olsa da, telefonu daha uzun süre kullanarak daha üretken olabileceksiniz. KillApps PRO uygulamasını telefonunuza kurmakla ilgileniyorsanız, Usroid yüksek hızlı sunucularına göz atmaktan çekinmeyin.

Arka planda çalışan tüm uygulamaları kapatmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama, telefonunuzun performansını artırmak için harika bir araçtır. Ancak, telefonunuzun sıcaklığını da düşürür. Otomatik olarak başlamasını önlemek için katil uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu, telefonunuzda çalışan tüm arka plan işlemlerini durduracaktır. Ve bonus olarak pilden tasarruf edebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı çalışan bir telefonunuz olur ve bu da uygulamalarla çok fazla zaman harcamanıza neden olmaz.

KillApps PRO APK 1.24.3

KillApps PRO APK 1.24.3 indir

Ayrıca, telefonunuzda çalışan tüm uygulamaları kapatmak için KillApps PRO’yu kullanabilirsiniz. Bu uygulama yeni sistem görevlerini durdurabilir ve pil ömründen tasarruf sağlayabilir. Ayrıca Android’inizin performansını da artırır. Ayrıca bir CPU soğutucusu içerir ve arka plan işlemlerini ve uygulamalarını durdurabilir. Uygulamayı telefonunuzda kullanıyorsanız, telefonunuzun hızını artırmanıza yardımcı olacaktır. En son sürüme yükselterek KillApps PRO’dan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda pil ömrünü artırmaya da yardımcı olur. Herhangi bir arka plan uygulamasını kapatarak daha fazla RAM boşaltabilir ve cihazınızın performansını artırabilirsiniz.Game Booster 4x Faster Pro Apk – GFX Tool & Lag Fix Katil, cihazınızın sıcaklığını bile azaltabilir. Ayrıca, otomatik olarak yeniden başlatılmasını önleyerek telefonunuzun pil ömrünü de iyileştirebilir. Bunların hepsi KillApps PRO’yu kullanmak için mükemmel nedenlerdir. Bu nedenle, bu uygulamanın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, özelliklerine göz atın ve bugün indirin!

Bu uygulama, kullanıcı uygulamalarına ek olarak sistem uygulamalarını da destekler. Çoğu zaman, telefonunuz arka planda birçok uygulama çalıştırıyor ve hepsini kullanmak pili azaltacaktır. Bu uygulamaları öldürerek telefonunuz daha hızlı olacak ve piliniz daha uzun süre dayanacaktır. Zombie Catchers Apk 1.30.19 İndir Ayrıca sistem uygulamalarını destekler ve herhangi bir arka plan uygulamasının yeniden başlatılmasını önler. Arka plan uygulamalarını kapatarak KillApps PRO, telefonunuzdaki en fazla belleği boşaltacak ve verimliliğini artıracaktır.

En Yeniler KillApps : Close all apps

v1.24.3: * Fixed bugs

KillApps PRO’nun kilidini açtığınızda, uygulama cihazınızda çalışan tüm uygulamaları kapatacaktır. Aynı anda çok fazla uygulama çalıştırmaktan kaçınabileceğiniz için bu telefonunuz için iyi bir haber. İstenmeyen uygulamaları kapatarak akıllı telefonunuzun pil ömrünü de artırabilirsiniz. Ayrıca, hafızayı boşaltacak ve Android cihazınızın sıcaklığını düşürecektir. Bu programı indirmek ve Android cihazınızda kullanmak ücretsizdir, böylece reklam yazılımı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan indirebilirsiniz.

Google Play Store Puanlaması

4.3
51,565 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir