Last Shelter survival Apk 1.250 Güncel hileli mod

Apk İçeriği

Last Shelter survival, Kanada’da bulunan ödüllü bir şirket olan Polar Motion tarafından geliştirilen ilk oyundur. Polar Motion, Splice ve Conarium gibi diğer başarılı oyunlarda da çalıştı. Last Shelter oyunu, karakterlerin terk edilmiş büyük bir malikanede hayatta kalmasına yardım etmeniz gereken bir gizli nesne macera oyunudur. Oyunun ana hikayesi, ilgili tüm karakterlerin geçmişini ve motiflerini yavaş yavaş ortaya koyuyor. Oyun, tüm seviyeyi geçmeye çalışırken zombilerle tek tek yüzleşen gençlerden oluşan bir ekiple sona erer.

last shelter survival

Last Shelter: Survival APK‘nin konusu, kendilerini birkaç yıl önce ordu tarafından zombiler için bir uygulama tesisi olarak kullanılan eski bir konakta kapana kısılmış bulan bir grup genci içeriyor. Bu fantastik macera-bulmaca oyununu oynarken yapacağınız ve keşfedeceğiniz çok şey var. Oyun hızlı bir tempoya sahip ve çok fazla içeriğe sahip ancak diğer yandan oyun oynamayanlar için çok fazla içerik vermiyor ki bu benim için çok can sıkıcı bir durum. Sonuçta zaman kaybetmenin bir anlamı yok, bu yüzden daha ileri seviyelere geçmeden önce ilk birkaç hamlede ustalaşmak için biraz zaman harcamanızı tavsiye ederim.

last shelter apk

Last Shelter survival Apk

Last Shelter: hayatta kalma apk, doğru zamanlama ve keskin görüş kullanımı gerektiren 2D bulmacalar ve gizli nesne sahneleri etrafında döner. Andy adındaki çocuk, alışveriş merkezinin dışındaki zombi sürülerine karşı savaşmak için fizik ve matematik bilgilerini kullanmalıdır. Çocuğun ayrıca gizliliğini ve gücünü zombilere karşı kullanması gerekecek. Çocuk ayrıca fizik motorunu kullanarak zombilere zarar verebilir ve arkadaşlarının güvenliğe ulaşmasına yardımcı olabilir. Çevrimiçi oyunlarda birden fazla oyuncu kullanarak bulmaca çözmek mümkündür ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinmeniz önerilir. Teamfight Tactics Apk

last shelter survival hile

last shelter survival

Şehrini Dilediğin Gibi İnşa Et
Last Shelter: Survival’da şehrinizi bir belediye başkanı gibi inşa edebileceksiniz. Şehir planlamasını doğru yaparak, diğer oyunculardan daha hızlı gelişebilirsiniz.

Birbirinden Güçlü Kahramanlara Sahip Ol
Birbirinden özgün hikayelere ve yeteneklere sahip Kahramanları, yeteneklerine göre doğru bir şekilde değerlendirerek fazladan katkı kazanın.

İnsanlığın En Güçlü Ordusunu Sen Kur
Hayatta kalan insanları şehrine çekerek, insanlığın son umudu olacak orduyu sen kur! Bölgeni zombilerden temizle, diğer sunucuların en güçlü oyuncularına meydan oku!

Teknolojin İle Fark Yarat
Last Shelter: Survival’daki teknolojilerini oyun stratejine göre geliştir. Savaşçı ve Agresif, Dengeli ve Finansör, Bilimsel ve Kalkınma teknolojilerini geliştirerek hızlıca güçlen! Monopoly – Board game classic apk

last shelter survival aktivasyon kodu 2021

Kendi türünün en iyi oyunlarından olan Last Shelter: Survival, %100 Türkçe dil desteği ile şimdi Türkiye’de! Tüm dünyadan milyonlarca oyuncuya karşı, ister tek, ister diğer Türklerle birlikte savaşmaya hazır mısın?

Ücretsiz indir, şehrini inşa et, zombi savaşına katıl!

NOT: Last Shelter: Survival ücretsiz indirilebilen ve oynanabilen fakat uygulama içi öğe ve diğer satın alımları olan bir oyundur. Uygulama içi satın alımlar cihaz ayarlarından kapatılabilir.

Array
Share Last Shelter survival Apk 1.250 Güncel hileli mod
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat