MacroDroid Device Automation Apk
MacroDroid Device Automation Apk

MacroDroid Device Automation Apk

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı MacroDroid
Package com.arlosoft.macrodroid
Yayıncı Arlosoft
Kategori Araçlar
Versiyon Varies with device
Yorum Android 4.4 and up
Son Güncelleme
Herkes için Otomasyon! MacroDroid, Android akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki görevleri otomatikleştirmenin en kolay yoludur. Basit kullanıcı arabirimi aracılığıyla MacroDroid, yal ...

Apk İçeriği

MacroDroid, Android akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki görevleri otomatikleştirmenin en kolay yoludur. Basit kullanıcı arabirimi aracılığıyla MacroDroid, yalnızca birkaç dokunuşla tam otomatik görevler oluşturmayı mümkün kılar.

MacroDroid’in otomatikleşmenize nasıl yardımcı olabileceğine dair birkaç örnek:

# Telefonunuzda günlük iş akışınızı optimize edin; Bluetooth’u açın ve arabanıza girdiğinizde müzik çalmaya başlayın. Veya evinizin yakınındayken WiFi’yi açın.
# Pil tüketimini azaltın (ekranınızı karartmak ve Wifi’yi kapatmak gibi)
# Dolaşım maliyetlerinden tasarruf (Verilerinizi otomatik olarak kapatın)
# Gelen bildirimlerinizi okuyarak (Mesajdan Konuşmaya) ve e-posta veya SMS yoluyla otomatik yanıtlar göndererek işe gidiş geliş sırasında güvenliği artırma
# Özel ses ve bildirim profilleri oluşturun.
# Zamanlayıcıları ve kronometreleri kullanarak belirli görevleri yapmanızı hatırlatın.

 

MacroDroid Device Automation Apk

Bunlar, MacroDroid’in Android hayatınızı biraz daha kolaylaştırabileceği sınırsız senaryolardan sadece birkaçı. Sadece 3 basit adımda bu şekilde çalışır:

1. Bir Tetikleyici seçin.

Tetik, makronun başlaması için işarettir. MacroDroid, makronuzu başlatmak için 70’in üzerinde tetikleyici, yani konum tabanlı tetikleyiciler (GPS, baz istasyonları vb.), cihaz durumu tetikleyicileri (pil seviyesi, uygulama başlatma/kapatma gibi), sensör tetikleyicileri (sallama, ışık seviyeleri vb.) ve bağlantı tetikleyicileri (Bluetooth, Wifi ve Bildirimler gibi).
Makrolar otomatik olarak tetiklenebilir, ancak cihazınızın ana ekranında bir kısayol oluşturmak veya benzersiz ve özelleştirilebilir Macrodroid kenar çubuğunu kullanmaya başlamak da mümkündür.

2. Otomatikleştirmek istediğiniz Eylemleri seçin.

MacroDroid, genellikle elle yapacağınız 100’den fazla farklı eylemi gerçekleştirebilir. Bluetooth veya Wifi cihazınıza bağlanın, ses seviyelerini seçin, metin söyleyin (gelen bildirimleriniz veya geçerli saatiniz gibi), bir zamanlayıcı başlatın, ekranınızı karartın, Tasker eklentisini çalıştırın ve çok daha fazlasını yapın.

3. İsteğe bağlı olarak: Kısıtlamaları Yapılandırın.

Kısıtlamalar, makronun yalnızca istediğiniz zaman tetiklenmesine izin vermenize yardımcı olur.
İşinizin yakınında yaşıyor, ancak yalnızca iş günlerinde şirketinizin Wifi’sine bağlanmak mı istiyorsunuz? Bir kısıtlamayla, makronun çağrılabileceği belirli zamanları veya günleri seçebilirsiniz. MacroDroid, pil seviyesi, bağlı cihazlar, saat ve gün kısıtlamaları, takılı kulaklıklar ve çok daha fazlası gibi 50 kısıtlama türü sunar.

MacroDroid, olasılıkları daha da genişletmek için Tasker ve Locale eklentileriyle bile uyumludur.

Yeni başlayanlar için
===========

MacroDroid’in benzersiz arayüzü, ilk makrolarınızın yapılandırmasında adım adım yol gösteren bir Sihirbaz sunar.
Şablon bölümünden mevcut bir şablonu kullanmak ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek de mümkündür.
Yerleşik forum, diğer kullanıcılardan yardım almanızı sağlar ve MacroDroid’in içini ve dışını kolayca öğrenmenize olanak tanır.Game Booster 4x Faster Pro Apk – GFX Tool & Lag Fix

Daha deneyimli kullanıcılar için
=======================

MacroDroid, Tasker ve Locale eklentilerinin kullanımı, sistem/kullanıcı tanımlı değişkenler, komut dosyaları, niyetler, IF, THEN, ELSE yan tümceleri gibi gelişmiş yönlendirme, AND + OR’lerin kullanımı gibi daha kapsamlı çözümler sunar.

MacroDroid’in ücretsiz sürümü, 5 adede kadar makro yapılandırmanıza izin verir. Pro sürümü (bir kerelik küçük bir ücret), MacroDroid’in tüm gücünü açığa çıkarır ve sınırsız miktarda makro oluşturmanıza olanak tanır.

Arka planda çalışan
===================

Uygulamanın arka planda canlı kalmamasıyla ilgili sorunlarınız varsa lütfen http://dontkillmyapp.com adresini ziyaret edin.

işletim sistemi giyin
=======

MacroDroid, izlediğiniz makroları başlatmanıza olanak tanıyan temel bir Wear OS yardımcı uygulaması içerir.

Destek
=======

Lütfen tüm kullanım soruları ve özellik istekleri için uygulama içi forumu kullanın veya forumlara www.macrodroid.com üzerinden erişin.

Hataları bildirmek için lütfen ayarlarda bulunan yerleşik ‘Hata bildir’ seçeneğini kullanın.

Bildirimler
======

Bu uygulama, Cihaz Yöneticisi iznini (BIND_DEVICE_ADMIN) kullanır. Bu izin, başarısız oturum açma tetikleyicisi tarafından kullanılır (başka bir şey değil) ve yalnızca uygulama içinden MacroDroid aygıtının yönetici erişimini açıkça verirseniz etkinleştirilir.

En Yeniler

Added Sleep Trigger (Android 10+). Added Clear Variables action. Added logcat option to support Clipboard Trigger for users of Android 10+ (Root/ADB hack). Added Clipboard Refresh action for Android 10+ users. Added support for three action buttons to the Display Notification action. Improved performance when multiple floating buttons are added/removed. Send UDP action now supports magic text for destination and port fields. Many other small improvements and fixes.

Google Play Store Puanlaması

4.5
50,122 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share MacroDroid Device Automation Apk
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir