MAGİCA İO V2.2.0 MOD APK  PARA HİLELİ apk hile 2022

MAGİCA İO V2.2.0 MOD APK PARA HİLELİ #Apk hile 2022

5 Kişi Okudu – 2 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Magica io v2.2.0 PARA HİLELİ APK, io ve kıyasıya mücadele etme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını CASUAL AZUR GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz haritalarda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Magica io içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kahramanların kilidini açıp, özel silahları kullanabilirsiniz. Zorlu rakipler, özel yeteneklere sahip karakterler, farklı haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Magica io v2.2.0 sürümünde yeni silahlar, kahramanlar ve bölümler eklenmiş olup hatalar düzeltilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Magica io Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

KURULUMU
Magica io v2.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Magica io 2.2.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Magica io 2.2.0 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

https://cloud.mail.ru/public/xJAw/MyUGwmfDX

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Share MAGİCA İO V2.2.0 MOD APK PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir