Mi Kontrol Merkezi apk – Bildirimler Reklamsız mod 2021**

Apk İçeriği

Mi Kontrol Merkezi apk , geleneksel MIUI ve iOS düzenlerini sorunsuz ve basit bir şekilde taklit etmek için Android telefonunuzun kontrol panelini değiştirmenizi sağlayan basit bir uygulamadır. Çeşitli mobil cihazlarda çok kullanışlı olan bir dizi gelişmiş özellik sunar. Bu uygulamayı indirebilmek için internet bağlantınızın olması gerekir. Bu tür bir uygulamayı ücretsiz olarak sunan çeşitli web sitelerine kolayca göz atabilirsiniz. Bu web siteleri, işleyişi hakkında bir fikir edinmek için yazılımın ücretsiz deneme indirmelerini bile sunar.

mi kontrol merkezi apk

Mi Kontrol Merkezi apk, tek bir dokunuşla birkaç görevi gerçekleştirmenize izin veren basit ve güzel bir uygulamadır. Örneğin, birkaç basit tıklama ile sistem duvar kağıdını, hızlı ayarları, hızlı kişileri ve çok daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Bu uygulamayı cihazınıza kurar kurmaz farkı hemen fark edeceksiniz. Arayüzün düzeni son derece çekici ve kullanıcıya güzel bir görsel deneyim sunuyor.

mi kontrol merkezi apk

Mi Control Center‘ın en önemli özelliği, cihazınızın tüm özelliklerini tek bir dokunuşla açmanızı sağlayan hızlı erişim özelliğidir. Buna ayarlar, uygulamalar, kişiler ve daha fazlası dahildir. Bunun iyi yanı, her uygulamanın işlevlerine arka arkaya dokunarak birkaç görevi aynı anda gerçekleştirebilmenizdir. Bu, özellikle bazı ayarları veya hızlı erişim öğelerini aynı anda değiştirmek istiyorsanız kullanışlıdır. MoshUp Apk uygulamasını burdan indirebilirsiniz.

Mi Kontrol Merkezi apk Durum çubuğu, yeni kontrol merkezinde bulunan başka bir özelliktir. Bu çubuk aktif monitörü, pil seviyesini, CPU hızını ve daha fazlasını gösterir. Herhangi bir simgeye dokunarak farklı monitör modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Bunun dışında, bu uygulamada bulunan çeşitli araçları kullanarak tüm durum çubuğunu da özelleştirebilirsiniz. Bu, telefonda çoklu görev yaparken son derece kullanışlı hale getirir.

mi kontrol merkezi pro apk

Mini klavye, yeni kontrol merkezinde bulunan bir başka kullanışlı özellik. Metin giriş yöntemi, android klavyelerinkine çok benzer, ancak birkaç ekstra ekleme ile. Bu, herhangi bir güçlük çekmeden metin girmenize yardımcı olur. Ayrıca, metnin tam biçimlendirmesi otomatik olarak yapılır, bu da bazı harika ve bilgilendirici mesajlar girmenize olanak tanır.

 

Mi Kontrol Merkezi apk Uygulamaların tam kurulum süreci, Miui kullanılarak sorunsuz ve hızlıdır. Belirli bir uygulamayı yüklemeye veya kaldırmaya çalışmak için zaman harcamanıza gerek yok. Miui tarafından, Miui kullanıcı arayüzü sistemiyle kullanmayı seçtiğiniz belirli uygulamayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Video Editor & Video Maker – InShot apk indir

mi control center

Miui kullanıcı arayüzünün yeni sürümünün bir diğer etkileyici özelliği de ekrandaki kaydırma komutlarını kullanarak farklı uygulamalara hızlı erişim sağlayan bildirim gölgesi. Bu özellik, ana ekranınızın belirli widget’larına veya alanlarına basitçe dokunarak hızlı bir şekilde gitmenizi sağlar. Bu özellik ayrıca, kontrol merkezi alanınızdan gölgenin rengini ve stilini değiştirmenize olanak tanır. Değişikliklerin yapılması kolaydır ve gölgeyi tercihlerinize göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

mi yeni kontrol merkezi

Miui kullanıcı arayüzünün en son sürümü, onu her zamankinden daha kullanışlı hale getiriyor. Hızlı ayar butonları için hızlı ayarlar sağlamanın yanı sıra ekranın sağ üst köşesindeki saate dokunarak da hızlı ayarlar ekranına gidebilirsiniz. Buna ek olarak, butonların büyük olması, hızlı yazmanızı da kolaylaştırıyor ki bu, Miui’nin eski versiyonundaki butonların küçük boyutlarıyla yapamayacağınız bir şey. Tüm bu özellikler, Midi Control Center apk’nın yeni sürümünü hiç olmadığı kadar kullanışlı hale getiriyor ve bu da onu Apple Store’da en çok indirilen uygulamalardan biri yapıyor.

Array
Share Mi Kontrol Merkezi apk – Bildirimler Reklamsız mod 2021**
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir